IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Що, какво да им е лошо лелите
    Нищо лично преци, не се засягай И аз съм си чичак хахахаха!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Ти импотентен ли си бе, амън от неосъзнати пед...и !
      Недей с лошо, тоз си е много осъзнат. Особено като пийне...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Лудите имат многоникова диверсификация, както се вижда и от твоите проучвания. Стремя се да ги избягвам и игнорирам, защото съм тук, за да се забавлявам и да си прекарвам приятно времето. Има достатъчно нормални събеседници.

        Ако забелязваш, дори никът да е нов - същността винаги лъсва на втората минута.
        Надявам се да оценяваш подобаващо напъна на няко герои тук .Миналото винаги преследва тези които са спряли някъде .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Ти да не мислиш' че Пачангата знае какво искат жените' той гледа на света през призмата на анаболен стероид' втори курс вифаджия' мечтател на ниски цени на колибите' да има с кво да впечатли една кадъна
          Ти импотентен ли си бе, амън от неосъзнати пед...и !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            И после стават Лели
            Що, какво да им е лошо лелите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              И после стават Лели
              Мислех , че говорим за Евго
              Ма лели , баби , чичковци , дядовци...., нормални неща от живота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                И слава богу !
                И после стават Лели

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Просто рибите не бяха много ОК.

                  Некоректни, да ги черпиш, да им подаряваш, много часове отделено време за тях.........едни празни приказки, дълги разговори, а това което трябва да дадат, не го дават и се правят на утрепани.

                  И още си стоят моми и нераждали........


                  Обаче изпусне ли се момента за една връзка, всичко приключва.
                  И слава богу !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Не знам. Той постоянно ловуваше, доколкото имах представа, но постоянно рибките не му изпълняват някакви желания. Всеки се сеща, че задачата има поне две прости решения -или да кара без рибка или без желания, но той търсеше и трето, което е вероятно по-сложно, ако все още не го е изнамерил
                    Просто рибите не бяха много ОК.

                    Некоректни, да ги черпиш, да им подаряваш, много часове отделено време за тях.........едни празни приказки, дълги разговори, а това което трябва да дадат, не го дават и се правят на утрепани.

                    И още си стоят моми и нераждали........


                    Обаче изпусне ли се момента за една връзка, всичко приключва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Много сложна работа. Жената мисли многопластово нонстоп, а мъжът предимно еднопластово, конкретно за нещо в настоящият момент.

                      Ето пример

                      Мъж и жена лежат след секс ...
                      Жената си мисли:
                      "Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
                      Мъжът си мисли:
                      "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия мънички крачета мама й деееба..."
                      Смяла съм се на глас Благодаря ти за емоцията. Леко е вулгарно, но определя същността в начина ни на мислене, нашия и вашия. С удоволствие ти чета постовете, а и добре се допълнихме за Соломон Анжел.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Не знам. Той постоянно ловуваше, доколкото имах представа, но постоянно рибките не му изпълняват някакви желания. Всеки се сеща, че задачата има поне две прости решения -или да кара без рибка или без желания, но той търсеше и трето, което е вероятно по-сложно, ако все още не го е изнамерил
                        Много сложно стана Дано го е изнамерил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Много сложна работа. Жената мисли многопластово нонстоп, а мъжът предимно еднопластово, конкретно за нещо в настоящият момент.

                          Ето пример

                          Мъж и жена лежат след секс ...
                          Жената си мисли:
                          "Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
                          Мъжът си мисли:
                          "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия мънички крачета мама й деееба..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            А той , хванал ли я е ?
                            Не знам. Той постоянно ловуваше, доколкото имах представа, но постоянно рибките не му изпълняват някакви желания. Всеки се сеща, че задачата има поне две прости решения -или да кара без рибка или без желания, но той търсеше и трето, което е вероятно по-сложно, ако все още не го е изнамерил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Очаквах , конкретен мъж да ми отговори но благодаря
                              Много сложна работа. Жената мисли многопластово нонстоп, а мъжът предимно еднопластово, конкретно за нещо в настоящият момент.

                              Ето пример

                              Мъж и жена лежат след секс ...
                              Жената си мисли:
                              "Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
                              Мъжът си мисли:
                              "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия мънички крачета мама й деееба..."
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                А той , хванал ли я е ?
                                Едва ли, Евго лови шарани.

                                Коментар

                                Working...
                                X