IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    ЛаФ, не лаВ

    Ами ... успех в търсенето ...
    Това, което днес се случи, не е лаФ стори, а лаВ стори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Простееш.

      Изобщо не си права: търся жена, която да отговаря на 2 условия:

      1) да ражда и 2) да не ме излага.

      Всичко друго е бош лав работа. ОК?
      То и на мен ми ти ми простееш, но приех като мисия социалното ти ограмотяване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Простееш.

        Изобщо не си права: търся жена, която да отговаря на 2 условия:

        1) да ражда и 2) да не ме излага.

        Всичко друго е бош лав работа. ОК?
        ЛаФ, не лаВ

        Ами ... успех в търсенето ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Типична лелка хейтърка.

          Не мога да те понасям с писаниците ти! И преди няколко седмици беше писала глупости за мен. Първо виж себе си в огледалото и тогава квалифицирай хората.
          Тези твои яростни реакции. Следва леко да ги овладееш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            Нито съм лелка, нито - хейтърка. Това, че не ти харесва мнението ми, не означава, че то е хейт.
            Приеми, че аз съм твоето огледало.
            п.п. Проблем с мъжкото внимание нямам - никога не ми е липсвало и предполагам - няма да ми липсва - днк и лични качества.
            Простееш.

            Изобщо не си права: търся жена, която да отговаря на 2 условия:

            1) да ражда и 2) да не ме излага.

            Всичко друго е бош лав работа. ОК?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Етимология на tuesday:
              Old English Tīwesdæg ‘day of Tīw’, a Germanic god of war and the sky; translation of Latin dies Marti ‘day of Mars’, the god Tīw being equated with the Roman god Mars. Compare with Swedish tisdag .

              Баш ден на Марса е тюздей. Наздраве за гладиаторите на арената днес - добре се получи!
              Добър пост. Значи оттам идва. Не знаех. Ограмотих се. А как е вторник на съвременен немски?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Типична лелка хейтърка.

                Не мога да те понасям с писаниците ти! И преди няколко седмици беше писала глупости за мен. Първо виж себе си в огледалото и тогава квалифицирай хората.
                Нито съм лелка, нито - хейтърка. Това, че не ти харесва мнението ми, не означава, че то е хейт.
                Приеми, че аз съм твоето огледало.
                п.п. Проблем с мъжкото внимание нямам - никога не ми е липсвало и предполагам - няма да ми липсва - днк и лични качества.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  На испански вторник - мартес - ясно, че е планетата марс, обаче от английски - тюсдей - иди разбери.

                  Същата работа с неделя на български - съндей дава индикация.
                  Етимология на tuesday:
                  Old English Tīwesdæg ‘day of Tīw’, a Germanic god of war and the sky; translation of Latin dies Marti ‘day of Mars’, the god Tīw being equated with the Roman god Mars. Compare with Swedish tisdag .

                  Баш ден на Марса е тюздей. Наздраве за гладиаторите на арената днес - добре се получи!
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Moже и да греша, но, според мен, Евго не си търси жена. Не му трябва. Не знае какво да я прави. Чувал е, гледал е, но - не му идва някак си отвътре.
                    Евго мрази жените и се опитва да ги дискредитира, за да оправдае несътоятелността си в отношенията с тях. Мед му капе на сърцето да слуша подобни хули от метросексулани мъже. Мога да продължа с разсъждения в тази посока, но не си струва.
                    Типична лелка хейтърка.

                    Не мога да те понасям с писаниците ти! И преди няколко седмици беше писала глупости за мен. Първо виж себе си в огледалото и тогава квалифицирай хората.
                    Last edited by Evgo; 16.02.2021, 20:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                      Сатурн не е архетип на младост, но нейсе.
                      Прочети за особеностите на сатурновата жена и играта ѝ с времето. Визирам жена със слънце в сатурн.

                      Сатурн (древноримска версия)/(Кронос - древногръцка версия) е владетелят и повелителят на времето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Да, а сатърдей, сигурно е Коледа...?
                        На испански вторник - мартес - ясно, че е планетата марс, обаче от английски - тюсдей - иди разбери.

                        Същата работа с неделя на български - съндей дава индикация.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          А неделята, щото и нея я дават на сатурн на места? Ама хайде сега, подробности . И ние с тнм зодиакално сме подвластни на Сатурн, а той ни подарява власт и вечна младост
                          Сатурн не е архетип на младост, но нейсе.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Неделя е на Слънце-то.
                            Самите имена на дните подсказват.
                            Да, а сатърдей, сигурно е Коледа...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                              Неделя е на Слънце-то.
                              Самите имена на дните подсказват.
                              Зависи на кой език .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                А неделята, щото и нея я дават на сатурн на места? Ама хайде сега, подробности . И ние с тнм зодиакално сме подвластни на Сатурн, а той ни подарява власт и вечна младост
                                Неделя е на Слънце-то.
                                Самите имена на дните подсказват.

                                Коментар

                                Working...
                                X