IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Кой е истинският сисъл в тези две думички ? Какво е истински мъж и какво е истинска жена ? Може би дефинирането им , ще му помогне , на Евго , повече от "съветите", как да живее ? М?
    Това трява дамите с дълги постове и искащи мъжът да се върти около тяхната душевност да го кажат. Аз малко не ги разбирам нещата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Ти да видиш ! От кое бил зависим ?! От душата на жената ... Мили дами, ако искате джендъри продължавайте в същия дух но уверявам ви че ще плачете на приятелката си на рамото която много често може да е мъж, така става в днешно време . Любовта междуполовата не би трябвало да бъде център и смисъл на един мъж. Да си мъж или пък жена но в истинския смисъл на тая думичка е нещо доста трудно и в повечето случаи витиевато за съвременната действителност .
      Кой е истинският сисъл в тези две думички ? Какво е истински мъж и какво е истинска жена ? Може би дефинирането им , ще му помогне , на Евго , повече от "съветите", как да живее ? М?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Някой - ед. ч.
        НякоИ - мн. ч.

        Перцепцията и реалността са две различни неща.

        Ти, когато минаваш по тротоара и срещу теб се зададе жена отстъпваш ли? Или вървиш направо като булдозер и расов простак в стил - епа тука ги има много - you name it .

        Същото е.



        Ако е лична, не знам дали въобще би се набутала в чужд, изцяло чужд имот. Не съветвам никоя жена да го прави това.


        Бързам и не съм проверявал правописа.

        Държа се кавалерски и ме харесват по принцип.

        Отварям вратите, задържам ги, нося колички на майките с деца, поздравявам възрастни, в работата ми младите семейни колежки си избраха мен да сме в една стая, предпочетоха ме пред други хора.

        Последната мадама не беше за мен и имах 2 срещи на живо, за да го разбера.

        Няма да ви разкажа за гнусната история,

        Но ми се иска да прочета някоя история от Репрезентативния, който е голям психолог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ако е лична, не знам дали въобще би се набутала в чужд, изцяло чужд имот. Не съветвам никоя жена да го прави това.
          50/50 ли е идеалната рецепта според теб за собственост на дом?
          Никой да не може да изгони другия на улицата
          хах, то от тая мания за равноправие стана такъв батак. всеки си заплюл нещо и не мърда на милиметър. рецепта за дългосрочно неудовлетворение е това, и до нищо хубаво не води.
          Не равноправието оправя нещата, а благородството в хората. Ма що ли влизам в исторически филми няма такива работи вече. тоест не са нормалност, а изключение.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

            Вярно е това. Но те не го разбират и осъзнават. Странното е, че мъж е автора на този текст. Мога само да допълня, че един мъж подсъзнателно е силно зависим от нашата енергия, от душата на жена. Мъжете са силни само външно със своята физическа сила. Но вътрешно психически са крехки и слаби. И самите доказателства ни ги поднася живота. Толкова много случаи има, когато един мъж е изоставен от своята жена или приятелка. Неговата ответна реакция спрямо нея е, че става изключително агресивен и брутален, започва да я преследва, заплашва, често има и физическо насилие като я пребива. В много случаи дори я убива или убива самия себе си. В медиите постоянно излизат такива показателни случаи.
            Ти да видиш ! От кое бил зависим ?! От душата на жената ... Мили дами, ако искате джендъри продължавайте в същия дух но уверявам ви че ще плачете на приятелката си на рамото която много често може да е мъж, така става в днешно време . Любовта междуполовата не би трябвало да бъде център и смисъл на един мъж. Да си мъж или пък жена но в истинския смисъл на тая думичка е нещо доста трудно и в повечето случаи витиевато за съвременната действителност .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Жената е душата на мъжа, а мъжа е силата на жената. И докато двамата не го разберат това, нищо хубаво няма да излезе от една връзка. Затова не могат един без друг, но търсят грешните неща и отношенията се скапват по правило.
              Единия избира душа, другият - сила. Каквото си избереш, с това ще живееш. Но имаш право на избор и той е твой. Не можеш да се сърдиш на друг.
              Това що го казваш на нея , а не на Евго ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                Вярно е това. Но те не го разбират и осъзнават. Странното е, че мъж е автора на този текст. Мога само да допълня, че един мъж подсъзнателно е силно зависим от нашата енергия, от душата на жена. Мъжете са силни само външно със своята физическа сила. Но вътрешно психически са крехки и слаби. И самите доказателства ни ги поднася живота. Толкова много случаи има, когато един мъж е изоставен от своята жена или приятелка. Неговата ответна реакция спрямо нея е, че става изключително агресивен и брутален, започва да я преследва, заплашва, често има и физическо насилие като я пребива. В много случаи дори я убива или убива самия себе си. В медиите постоянно излизат такива показателни случаи.
                Жената е душата на мъжа, а мъжа е силата на жената. И докато двамата не го разберат това, нищо хубаво няма да излезе от една връзка. Затова не могат един без друг, но търсят грешните неща и отношенията се скапват по правило.
                Единият си избира душа, другият - сила. Каквото си избереш, с това ще живееш. Хубаво, лошо - да си гледал. Имаш право на избор и той е твой. Не можеш да се сърдиш на друг.
                Last edited by Kildirim_Bei; 08.02.2021, 12:32.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                  Мъжки размисли...

                  Това което те привлича в една ЖЕНА е количеството жизнена енергия , което има в нея . Този факт няма нищо общо с това как изглежда , каква е формата на тялото, цвета на косата , на колко години е . Факт е че тези неща подпомагат една Жена да се чувства добре , но те не са всичко . От това колко една жена умее да се радва на Живота , да е пълна с живот и енергия , се определя и излъчването и . Това е нещо което си личи на пръв поглед . КОГАТО ЖЕНАТА Е ВЕСЕЛА , ОБИЧАЩА , ЕМОЦИОНАЛНО ОСВОБОДЕНА , КОЖАТА Й Е ИЗПЪНАТА , САМОУВЕРЕНА Е И ИМА СИЛНО ПРИВЛИЧАЩО ИЗЛЪЧВАНЕ . ИЗГЛЕЖДА КРАСИВА . Когато не се чувства обичана , разстроена и стегната , веднага ще видиш сухото и изморено лице с изпъкнали очи . Хубавото е , че при жената това състояние може да се подобри за секунди . Това което прави мъжа привлекателен е съвсем различно , определя се от неговото присъствие, способността му да остава в момента такъв какъвто е наистина . ТОВА Е НЕЩОТО , КОЕТО ВЪЗБУЖДА ЖЕНИТЕ , каквото и да направи Жената, той да остава ТВЪРД . Способността да си присъствен - да останеш адекватен на момента е емоционална сила , емоционална интелигентност - емоционална твърдо . АКО ТВОЯТА ЖЕНА ТЕ ОБИЧА МНОГО , ЩЕ ТЕ ЗАЛЕЕ С ВСЯКАКЪВ РОД ГЛУПОСТИ , ЗАРАДИ ПРОСТОТО УДОВОЛСВИЕ ДА ВИДИ ЧЕ ОСТАВАШ ВЕРЕН НА ТОВА , КОЕТО СИ НАИСТИНА И НЕ МОЖЕ ДА ТЕ СВАЛИ ОТ КРАКАТА . Жената е умалено копие на Живота , ако не можеш да и се наслаждаваш такава каквато е , без да я променяш , почти сигурно е и че Живота ще те събори , още в следващия миг . Докато тя те тества , дали си присъствен, ако започнеш да се сучеш като куче на каишка , губиш . Всеки Мъж си има цел в живота, нужно е да си я отстоява . Целта на Жената в повечето случаи е да те разсейва от нея , по този начин тя ти помага , това е божествената дихотомия . Твоята цел е да я обичаш въпреки всичко, такава каквато е, без да се опитваш да я променяш . Това е Божествено Съзнание . Това не е его , това е липса на его. Това е проява на Любов , момент след момент , даване . ТОВА НЕ СА АРГУМЕНТИ , ПОЧНЕШ ЛИ ДА СПОРИШ - ГУБИШ . Това е спокойствие и вътрешно равновесие - да . Нужно е да запомниш , че Живота винаги ще те стиска за мъдете . Ако се дърпаш и искаш да избягаш , ще те боли много, ако стоиш спокоен , даже може да ти е приятно . Е , ЖЕНАТА е умалено копие на Живота за ТЕБ ! Всеки човек е на нужното за него място , в нужния момент , всеки един момент от Живота му .

                  Автор Mitko Marashev
                  .....................................
                  5itagor.com
                  Вярно е това. Но те не го разбират и осъзнават. Странното е, че мъж е автора на този текст. Мога само да допълня, че един мъж подсъзнателно е силно зависим от нашата енергия, от душата на жена. Мъжете са силни само външно със своята физическа сила. Но вътрешно психически са крехки и слаби. И самите доказателства ни ги поднася живота. Толкова много случаи има, когато един мъж е изоставен от своята жена или приятелка. Неговата ответна реакция спрямо нея е, че става изключително агресивен и брутален, започва да я преследва, заплашва, често има и физическо насилие като я пребива. В много случаи дори я убива или убива самия себе си. В медиите постоянно излизат такива показателни случаи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Брат ми има жена, която отиде при него, след като жилището беше готово.

                    Много го харесва и не променя нищо (накупи някой неща, които той одобри и пасват на останалия интериор). Просто е по-интелигентна и е на друго ниво.

                    Селена, не се възприемам като стар ерген и не съм!
                    Някой - ед. ч.
                    НякоИ - мн. ч.

                    Перцепцията и реалността са две различни неща.

                    Ти, когато минаваш по тротоара и срещу теб се зададе жена отстъпваш ли? Или вървиш направо като булдозер и расов простак в стил - епа тука ги има много - you name it .

                    Същото е.

                    Ако е лична, не знам дали въобще би се набутала в чужд, изцяло чужд имот. Не съветвам никоя жена да го прави това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +1

                      Но ми е много странно.......тя си купува дрехи втора употреба, в момента е с много малки доходи, живее на тясно при техните и има планове "да идва у нас и да започва с промените".
                      Ми купувй и нови . Ти

                      Не разбирам какво искаш !? Нали си я разкарал ? Дразнят те промените и т.н
                      Моят съвет е да спреш да се занимаваш . Така си си в мир със себе си и не ти трябва НИКОЙ , да ти пренарежда , каквото и да било. Живей си живота и не се занимавай с глупости . И не слушай тъпи съвети , работещи за тези които ги ръсят , но не и за теб . Ти не си като тях и те като теб . Не трябва да живееш друг живот , имаш свой

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1

                        Но ми е много странно.......тя си купува дрехи втора употреба, в момента е с много малки доходи, живее на тясно при техните и има планове "да идва у нас и да започва с промените".
                        Няма значение, че си купува дрехи втора употреба, важното е да е чиста и спретната. Човек знае 2 и 200, такава е ситуацията понастоящем за нея. Ти какво искаш? Да се набута с бърз кредит и да напазарува парцалки от мола, че да ти се хареса? Ми това е най-ненормалното, което тя може да направи. А родителите й също не са длъжни да й купуват парцалки от мола, само щото тя така иска. И са прави.
                        Ми тя иска промени бе, човек. Разбери я. Живяла е до 35 г. у техните, тя не е могла да направи нищо в къщи, не щото не може, а щото не трябва.
                        Къщата на техните си е тяхна, тя не може да каже на майка си това ще седи тук, а не там. Затова две жени в една къща нямат бъдеще, брат, освен да те докарат до нервна криза, друго не се сещам..
                        И тя вижда осъществяване на мечтата си за промени в теб. Това е, не й вързвай кусури. Естествено, че ще промени нещо у вас, може да премести една ваза от едната полица на другата, може да премести един диван от тук там, нови пердета, некви такива неща. Ти кво си мислиш, че ще направи? Няма да ти падне къщата, споко
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Но ми е много странно.......тя си купува дрехи втора употреба, в момента е с много малки доходи, живее на тясно при техните и има планове "да идва у нас и да започва с промените".
                          Параграф 22. Не я искаш лична. Безличната те дразни. Естествено, че ще променя. Това е съпругата ти и майката на децата ти. Що й изземваш женските функции?

                          Докато се кумиш и тази ще я изпуснеш. Просто идеята, че се налага да се съобразяваш с друг човек трудно я смилаш. Стар ерген и стара мома най мразят да си развалят рахатлъка и да се съобразяват с друг човек.

                          Една ламба светва ли някъде?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Не можеш да вкараш жена в къщата си и да очакваш, че нищо няма да се промени. Ако ще да е като аптека, ще стане пак аптека, ама по друг начин
                            Жената върти къщата, брат. Не казвам, че ще вземе хилтито и ще избие дупки във всички стени. Но нещо ще се промени със сигурност
                            Навън може да е всичко, но в къщи тя се чувства господарка. Това е нейното удовлетворение, а за мъжът удовлетворението е, да се чувства някой навън, а не в къщи. Ако един мъж се чувства господар само в къщи, жална им майка на жената и децата до него.
                            +1

                            Но ми е много странно.......тя си купува дрехи втора употреба, в момента е с много малки доходи, живее на тясно при техните и има планове "да идва у нас и да започва с промените".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              Според мен е по-рядко баща и син да се разбират и да имат общи интереси.

                              Иначе е хубаво бащата да има финансова култура и да учи сина си.......как стават нещата по лесния път (с тактика, с ум, но почтено), без да е необходимо "да блъска с месеци в стената на крепостта" метафорично казано.

                              Относно поста на Агата, тази приятелка, с която наскоро скъсах......не можеше да ме научи на нищо. Дори като чатихме имаше планове.......да се нанася у нас и да почне с промените .......при положение, че не беше идвала и не знаеше, че няма какво да се променая "в чист дом като аптека, с нови неща и подреден с вкус". При нея имаше някакъв меркантилен интерес, който прозираше, а не можеше да ми даде страстта (т.е. леглото да скърца хубаво, ), която всеки мъж търси.

                              Поздрави и успешна седмица
                              Не можеш да вкараш жена в къщата си и да очакваш, че нищо няма да се промени. Ако ще да е като аптека, ще стане пак аптека, ама по друг начин
                              Жената върти къщата, брат. Не казвам, че ще вземе хилтито и ще избие дупки във всички стени. Но нещо ще се промени със сигурност
                              Навън може да е всичко, но в къщи тя се чувства господарка. Това е нейното удовлетворение, а за мъжът удовлетворението е, да се чувства някой навън, а не в къщи. Ако един мъж се чувства господар само в къщи, жална им майка на жената и децата до него.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от disкmanv

                                Бъркаш ме със някакъв Стамен, който май е бил гамен Казанова.
                                Как пък все такива ви влекат, вас целомъдрените ?
                                Тц. Стопирам пореден опит да ни баламосваш

                                От друга страна в таз пандемия - раздавай се .

                                Коментар

                                Working...
                                X