IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз пък не харесвам мъжете тип ***, , но ми допадат Груьо и Репрезентативния,
    Грую не ходи по мъже нямаш никакъв шанс.Предполагам и Репрезантивния не ходи по мъже

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      То в днешно време, тематиката е доста широка.
      Наздраве!
      Мдъ, напоследък объркванията зачестяват
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Мисля, че рязко започнахме да се отдалечаваме от тематиката на темата.
        Наздраве!
        То в днешно време, тематиката е доста широка.
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ми питай, може да са свободни. Или най-малкото отворени...
          Мисля, че рязко започнахме да се отдалечаваме от тематиката на темата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Аз пък не харесвам мъжете тип ***, , но ми допадат Груьо и Репрезентативния,
            Ми питай, може да са свободни. Или най-малкото отворени...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз пък не харесвам мъжете тип ***, , но ми допадат Груьо и Репрезентативния,
              Олеле

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ратко е съкровище и ще го откраднем от тъщата някой ден . Хахаха това с грузинеца аз го знам в руски вариант как рускинята се пръска отпред и казва “а нахальники всякие”

                Това се опитвам да му обясня на наш Евго, че няма горе и долу, ама ...
                Аз пък не харесвам мъжете тип ***, , но ми допадат Груьо и Репрезентативния,
                Last edited by X_Y; 11.05.2021, 13:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Мдам. Назле върви светът щом даже в хабитатя стават таквиз работи .... вай вай вай ....

                  Сакън, развалиха я вече саудитска арабия, пък тук при нас един мъж е бременен ... туй дет турците още правели опити, ами задминаха ги испанците ...

                  A на фона на цялата галимация наш Евго реве за епохата на развития социализъм с нюанси на арабски халифат от десети век ...

                  Библейски времена настъпват, вавилонската блудница пасти да яде ...

                  Ха Наздраве!
                  Аааа, ний от хабитатя се радваме на относителна равнопоставеност между половете още от турско. Затова дамите се разчорляме още при най-малкия намек на неуважение
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Е как- женските задължения са тези, които жената счита, че са женски, че и варират според настроението. Когато жената се окаже по-амбициозна и и натежат е редно да започнат да ги тикат заедно по баира
                    четеш ли Евго?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Ратко е човека с най-тънък хумор.

                      Много приказки в темата, заради една жена дето кара мъжа си. На моята жена колата е малка и аз не искам да я карам, а с моята тя неможе да се оправи и е нормално да ме кара 2 пъти в годината, какво толкова.

                      Иначе кой бил отгоре или отдолу - един мъж трябва да може да се опре на жена си, както и една жена на мъжа си. Ситуации различни, както казал грузинеца и се напръскал с дезодорант отзад.
                      ​​​​​​
                      Ратко е съкровище и ще го откраднем от тъщата някой ден . Хахаха това с грузинеца аз го знам в руски вариант как рускинята се пръска отпред и казва “а нахальники всякие”

                      Това се опитвам да му обясня на наш Евго, че няма горе и долу, ама ...

                      Коментар


                      • Е как- женските задължения са тези, които жената счита, че са женски, че и варират според настроението. Когато жената се окаже по-амбициозна и и натежат е редно да започнат да ги тикат заедно по баира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ратко е човека с най-тънък хумор.

                          Много приказки в темата, заради една жена дето кара мъжа си. На моята жена колата е малка и аз не искам да я карам, а с моята тя неможе да се оправи и е нормално да ме кара 2 пъти в годината, какво толкова.

                          Иначе кой бил отгоре или отдолу - един мъж трябва да може да се опре на жена си, както и една жена на мъжа си. Ситуации различни, както казал грузинеца и се напръскал с дезодорант отзад.
                          ​​​​​​

                          ​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Партньорството се отнася само до женските задължения, с мъжките мъжът трябва да се оправя сам, иначе какъв мъж е, а всяка модерна и независима жена иска истински мъж, щото иначе може и сама
                            п. В реалността не се сещат за успешна двойка, тикаща заедно по баира. Тикащите жени или си тикат сами, или са се обзавели с някой паразит като допълнителен товар.
                            В такъв случай съм жена с късмет .

                            Само не ми е ясно кои са мъжки и кои женски задължения . А боклукът си е мъжко задължение . Извън боклука давай да видим ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение



                              Няма горе и долу. Има партньорство. Няма контрол има тикане на колата по баира заедно.



                              Партньорството се отнася само до женските задължения, с мъжките мъжът трябва да се оправя сам, иначе какъв мъж е, а всяка модерна и независима жена иска истински мъж, щото иначе може и сама
                              п. В реалността не се сещат за успешна двойка, тикаща заедно по баира. Тикащите жени или си тикат сами, или са се обзавели с някой паразит като допълнителен товар.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                понякога може да и дава и тя да е отгоре

                                Коментар

                                Working...
                                X