IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Майките им ги учат да са к..и. Да свири и вири и не може да завърти една баница камо ли къща.
    Качества на мъжа - да глези к..ата са най-ценените качества.
    Твоята майка така ли научи сестра ти?А жена ти дъщеря ти?Много ми е интересно тебе какво те научи майка ти?Аз не знам майките на какво учат дъщерите си знам че моята жена напусна София без изобщо да пита майка си и тръгна с един голтак на майната си из Плевенските села...Не съм я чул до ден днешен да мрънка че и липсва София дори не мога да я накарам да отидем на гости на родата...А вие с оня педал си дрънкайте какво си искате.Мен нито майка ми нито баща ми са ми се бъркали и са ме поучавали...Татко се шегуваше с моята жена че копае царевица по добре от него...Приеха я като дъщеря и тя много ги обичаше.Като тръгнем за София татко почва да пълни багажника ама от пиле млако зеленчуци брашно олио месо колеха петел или пуяк агне месо от теле като заколим.Като вземеше пари от продажба на жито царевица слънчоглед все на нея ги даваше.Не на мен а тя е главен счетоводител на голяма фирма.Татко като се разболя тя всячески се стремеше да му угоди купуваше му всичко.Само да се загледа в някоя реклама и следващата седмица е купено.Гледаше майка като писано яйце пране чистене готвене.Минала седмица реши да почисти на майка ми стаята.Чисти и плаче..Та пожелавам на всеки мъж майката на жена му да я е учила така.На такъв човек не с изневерява и никой мъж няма да зареже такава жена.Бладодаря на Господ за този подарък.Отгледахме и две прекрасни деца какво повече да искам?Благодарен съм за всичко искам само разум и здраве...
    Last edited by national power; 10.09.2021, 09:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      +1000

      Привет,

      покрай форума се сприятелих с 10-на мъже, вкл. и с теб.

      И ми пишат на лично: "Тези неща, които споделяш, са така, прав си, но трябва по някакъв начин да решиш важния въпрос. Свестни няма!"

      Но и в чужбина жените са подобни и с напредването на времето изборът намалява.
      трябва да я НАПРАВИШ свястна за тебе. И да не даваш майка и да и връща първоначалните настройки
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Майките им ги учат да са к..и. Да свири и вири и не може да завърти една баница камо ли къща.
        Качества на мъжа - да глези к..ата са най-ценените качества.
        +1000

        Привет,

        покрай форума се сприятелих с 10-на мъже, вкл. и с теб.

        И ми пишат на лично: "Тези неща, които споделяш, са така, прав си, но трябва по някакъв начин да решиш важния въпрос. Свестни няма!"

        Но и в чужбина жените са подобни и с напредването на времето изборът намалява.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

          Кое е ок? Имах предвид, Според женския поглед, кои качества в отсрещната страна минават за ок.
          Майките им ги учат да са к..и. Да свири и вири и не може да завърти една баница камо ли къща.
          Качества на мъжа - да глези к..ата са най-ценените качества.
          Last edited by X_Y; 09.09.2021, 19:52.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Друго имах аз предвид . Ти много далеч отиде в анализирането. Аджеба, коя жена бяга от някой, който е ок?
            Кое е ок? Имах предвид, Според женския поглед, кои качества в отсрещната страна минават за ок.
            Last edited by iezuita; 09.09.2021, 19:14.
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              . Бегай сега в имотната тема да разтушиш
              Той и там е разпозната бита карта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                Явно ,виното е много,както написа. Нямам друг ник и никога не съм писал с теб. Но акъла ти го знам, то стига няколко дни човек да почете темите.
                Имаш си някакво дежурно обвинение, когато ти се каже че си олицетворение на това което не можа и да напишеш правилно. O sancta simplicitas
                Не каза , мъжа ти знае ли какво правиш по цял ден?
                Nevermind

                https://youtu.be/naW6-WxmMiU

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Мъдра жена и туйто. Наздраве!
                  Мързелът води до помъдряване
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Мон амур, само на теб викам на всеки от никовете ти. Кажа ли мон амур, се за тебе мисля. Аз вехна, вехна, вехна, а ти се занасяш.

                    Нема да те пусна в личниот ми периметър ни на милиметър.

                    Тошето ми липсва. Зачезна нещо.

                    Та когато Тошето още пишеше, ти казах, че си просто камъче в обувката.

                    Ситуацията е непроменена. Бегай сега в имотната тема да разтушиш
                    Явно ,виното е много,както написа. Нямам друг ник и никога не съм писал с теб. Но акъла ти го знам, то стига няколко дни човек да почете темите.
                    Имаш си някакво дежурно обвинение, когато ти се каже че си олицетворение на това което не можа и да напишеш правилно. O sancta simplicitas
                    Не каза , мъжа ти знае ли какво правиш по цял ден?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                      Не е от виното,нито от бързане. Толкова ти е акъла

                      Да не забравиш да си го повтяряш пред огледалото, като се видиш. Като мото да ти стане . Другото е без коментар, само със отметка ,че много в тоя форум са ти мон амур.
                      Мъжа ти знае ли какво правиш по цял ден?
                      Мон амур, само на теб викам на всеки от никовете ти. Кажа ли мон амур, се за тебе мисля. Аз вехна, вехна, вехна, а ти се занасяш.

                      Нема да те пусна в личниот ми периметър ни на милиметър.

                      Тошето ми липсва. Зачезна нещо.

                      Та когато Тошето още пишеше, ти казах, че си просто камъче в обувката.

                      Ситуацията е непроменена. Бегай сега в имотната тема да разтушиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                        Ето, поправих го.

                        На втора чаша бяло вино стават грешки и най-вече при бързо писане .
                        .
                        Не е от виното,нито от бързане. Толкова ти е акъла

                        Да не забравиш да си го повтяряш пред огледалото, като се видиш. Като мото да ти стане . Другото е без коментар, само със отметка ,че много в тоя форум са ти мон амур.
                        Мъжа ти знае ли какво правиш по цял ден?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ами то не е за подигравка.

                          Ако е само за секса, има такива услуги - и за мъже, и за жени. Защо трябва човек да си разваля семейството?

                          Отделно, много често, на 50г самолетът лети ниско и за малко, особено при неспортуващи.
                          Хм. Има 50 годишни дето ще те сложат в малкото си джобче. Питай мон амура пърдон .., норд уест ист саут и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                            По добре да беше написала Santa Claus (дядо Коледа ) и да не се излагаш. O sancta simplicitas е правилно. Запомни го , и да си го казваш , когато си пред огледалото за произношение. Цицерон , така се е отървал от тепкане.
                            Мон амур, що се поизнесе от златната тема? Кво ти дреме аз дали се излагам? Как изкара лятото?

                            Нали и на теб следва да ти се даде мегдан за изява. Нес па?

                            Ето, поправих го.

                            На втора чаша бяло вино стават грешки и най-вече при бързо писане .

                            Кат гледах пак пунктуацията си я ….
                            Last edited by Selena; 08.09.2021, 16:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Не думай. Заменят твой връстник с 50 годишен… лоша работа…
                              Ами то не е за подигравка.

                              Ако е само за секса, има такива услуги - и за мъже, и за жени. Защо трябва човек да си разваля семейството?

                              Отделно, много често, на 50г самолетът лети ниско и за малко, особено при неспортуващи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                O Santa Simplicitas. Те и всички китайци са годни
                                По добре да беше написала Santa Claus (дядо Коледа ) и да не се излагаш. O sancta simplicitas е правилно. Запомни го , и да си го казваш , когато си пред огледалото за произношение. Цицерон , така се е отървал от тепкане.

                                Коментар

                                Working...
                                X