IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Не са ми известни такива практики.На коя врата какво да връзвам
    Стига сега и ти. Това си е класика. Ето тук виж:

    http://www.infotourism.net/index.php?t=5927&m=2



    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Около вратата кичиш ли, че таквиз времена настанаха веке

      Дай да го вържем с темата - времена на вещици
      Не са ми известни такива практики.На коя врата какво да връзвам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Всяка година изхвърлям сума ти чесън просто нямам навика да продавам
        Около вратата кичиш ли, че таквиз времена настанаха веке

        Дай да го вържем с темата - времена на вещици

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Замислих се. И то сериозно. Да ти кажа в таз пандемия и чесънът не е лоша идея. Зависи как ще се оформи
          Всяка година изхвърлям сума ти чесън просто нямам навика да продавам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин;[B
            n3727943]

            Да не е от ваксината ?[/B]
            Щото чета, че тия вашите хептен са изперкали.Остави Галисия, дето е задължително, ама иначе щели да пращат данни на Европейския Съюз, който е отказал да се ваксинира.
            Горди потомци на гражданска война със Франко - ученик на Хитлер, после - ЕТА и за капак краля Хуан Карлос подсъдим и се покри и той във Дубай.
            Айде, на всеки ъгъл продават добро вино и чудесен серано "жамон", белким си вдигнеш интензитета.
            Хосе, къде е ?
            Тц. Друга тривиалност на медицината. Като дойде моят приятел доктора ще го питам. Тука е див купон. Качвам се преди около седмица в едно такси. Шофьора - китаец. Симпатяга. Питам го там за новото огнище около Пекин на Ковид. А вика, това ще го оправим, ама вие вика тука сега сте превърнали в евростолица на нелегалните/полулегалните и напълно легалните купони за богати европейци. Карам богати французи на кило от летището по заведенията.

            От Холанд тоже, щото пък там няма ресторанти и барове отворени.

            В голяма грешка си кой кого на кво е учил. Хитлер е казвал, че предпочита един час да стои на горещ котлон вместо един час да преговаря с Франко

            Хитлер знаеш как умира. Франко си умира в леглото. Общо взето Пакито е бил голяма работа и ги е вкарал тукашните тикви в ред. Язък, че му е изтекъл биологическият срок на годност по наш Евго .

            В чесъна ми е вярата обаче .
            Last edited by Selena; 07.03.2021, 19:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Добре, де! Следващият път ще си затваряме очите.
              Наздраве!
              Ъхъ..
              С широко затворени очи...
              И да не се прозяваш....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                Брей, неска гледам на нащо пазарче чесънът 8 лева килото. А половината от скилидката празна.

                Дали вместо 20 левов букет от неживи зимни цветя за деня на жената, е по-добре от едно кило добър ядрен чесън?

                Забел: цветята, "живи" във витрината на магазина през зимата за мен са мъртвешки.
                Чакам поне фрезиите да дойдат.
                Замислих се. И то сериозно. Да ти кажа в таз пандемия и чесънът не е лоша идея. Зависи как ще се оформи

                Коментар


                • Брей, неска гледам на нащо пазарче чесънът 8 лева килото. А половината от скилидката празна.

                  Дали вместо 20 левов букет от неживи зимни цветя за деня на жената, е по-добре от едно кило добър ядрен чесън?

                  Забел: цветята, "живи" във витрината на магазина през зимата за мен са мъртвешки.
                  Чакам поне фрезиите да дойдат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Ма и той е серт и не се дава .
                    Аз нещо съм нефелна тези дни. Като се пооправя ще го заместя .
                    Да не е от ваксината ?
                    Щото чета, че тия вашите хептен са изперкали.Остави Галисия, дето е задължително, ама иначе щели да пращат данни на Европейския Съюз, който е отказал да се ваксинира.
                    Горди потомци на гражданска война със Франко - ученик на Хитлер, после - ЕТА и за капак краля Хуан Карлос подсъдим и се покри и той във Дубай.
                    Айде, на всеки ъгъл продават добро вино и чудесен серано "жамон", белким си вдигнеш интензитета.
                    Хосе, къде е ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Ми вие го режете като кисела краставичка, при всяка му форумна реинкарнация.
                      Наздраве!
                      Добре, де! Следващият път ще си затваряме очите.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Ми вие го режете като кисела краставичка, при всяка му форумна реинкарнация.
                        Наздраве!
                        Ма и той е серт и не се дава .

                        Аз нещо съм нефелна тези дни. Като се пооправя ще го заместя .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Скука. Евго ни отсвири, а авторът на темата вече къде десет дни не е хвърлял захранка. Мъка!
                          Наздраве!
                          Ми вие го режете като кисела краставичка, при всяка му форумна реинкарнация.
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Скука. Евго ни отсвири, а авторът на темата вече къде десет дни не е хвърлял захранка. Мъка!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              бъркаш пич ..................
                              истината е че жената без мъж е нищо, а мъж без жена е просто сам....
                              и това е КРАЙНАТА И ОКОНЧАТЕЛНА ИСТИНА ....................................
                              Краен си в изказа а живота е краен само когато започва и когато свършва, та хем е тъй хем не съвсем . Принципно мъжа води а жената следва но я се замисли при колко от познатите ти двойки е точно обратното ! И факт ,че жените са нещастни но мъже слаби кФо да правиш .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                споделянето на опит е ценно.
                                но нека всеки прецени за себе си.
                                Съгласен, изказвам мнение според наблюденията ми тук .

                                Коментар

                                Working...
                                X