IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
    Чичо Евго защо мълчиш? Направи ли баница за Лелите си на 8ми март? Зюмбюли подари ли?
    Здравей,

    не съм никакъв чичо, освен на племеника ми.

    Имах много работа и не съм чел и писал тук от 1-2 седмици.


    Заради пандемията не се срещам с жени, а на 8-ми март дадох пари на майка ми да си купи подарък.


    Наскоро гледах Карбовски при Жоро Любенов, той разказваше, че през социализма жената се трудела на полето, в завода, качвали я на трактор и я тормозели да преизпълнява плана, но въпреки това раждала по 2 деца и добрата демография е едно от постиженията на социализма.

    А сега жените само селфита си правят, мислят се за плеймейтки, гледат кучета и котета и са уникално мързеливи.

    Коментар


    • Това е някакво гениално хрумване на някой дизайнер.
      Мрежата перфектно покрива всички чупки, издатини и вдлъбнатини и е евтино.
      Естествено материала е двуслоен.
      Click image for larger version

Name:	2.JPG
Views:	1
Size:	88.9 КБ
ID:	3730117

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Кака завидяха ни.
        Ние сме за завиждане, Пеше. Гледам и на двамата общо взето не ни пука какво си мислят за нас околните.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          хармония до съвършенство, тва звучи яко ма къде ли го има ...
          Надявам се, никъде.Поне не в близост до мен. Имам непоносимост към всичко, което ми навява скука.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Знам че си падаш по простотията не е необходимо всеки път да се тупаш в гърдите.То все пак за да наблюдаваме тази пълна победа на простотията в България трябва да има и много дето им е в кръвта.Само че за вота на простотията Слави има много силна конкуренция

            ТАка е - Слави има конкуренция - още по-голяма простотия, платена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              ЗА това изпълнение научих от теб.

              Това НЕ е чалга.

              Ако това не ти харесва, на мен пък ми харесва!

              Какво лошо има в това, да кажа, че нещо ми е харесало? Е, да - не мога да не уважавам твоето мнение.

              Това парче НЕ бих пускал пред публика (Слави е артист и може да го прави)
              Знам че си падаш по простотията не е необходимо всеки път да се тупаш в гърдите.То все пак за да наблюдаваме тази пълна победа на простотията в България трябва да има и много дето им е в кръвта.Само че за вота на простотията Слави има много силна конкуренция

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ма ти едно говориш друго вършиш...Това изпълнение винаги ти е харесвало щото имаш добър вкус.простотията е впечатляваща

                ЗА това изпълнение научих от теб.

                Това НЕ е чалга.

                Ако това не ти харесва, на мен пък ми харесва!

                Какво лошо има в това, да кажа, че нещо ми е харесало? Е, да - не мога да не уважавам твоето мнение.

                Това парче НЕ бих пускал пред публика (Слави е артист и може да го прави)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Не зная защо винаги слушаш изпълнения, които ненавиждаш?

                  Благодаря за поздрава! Вече много ми харесва това изпълнение.

                  Харесва ми, точно защото не е чалга.

                  ....................

                  Да те попитам, твоите деца на какви музикални инструменти свирят? Ти ли им определяш предпочитанията?

                  Моите не слушат чалга, точно както мен. Това са взаимствали - не от теб, нали?

                  ...................

                  Слави е имал бизнес и го е съобразявал с предпочитанията на публиката, която му е носила пари в младата МУ възраст.

                  Това, че не е садил и прекопавал домати - не считам, че е порок на Слави. Акцентът му е бил другаде. И с право!
                  Ма ти едно говориш друго вършиш...Това изпълнение винаги ти е харесвало щото имаш добър вкус.простотията е впечатляваща

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                    Може би защото не четеш книги?
                    Вероятно си прав

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      още нямам нужда от очила
                      Може би защото не четеш книги?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                        Мониторът ми е голям, виждам добре. Но пръстите ми може да са дебели.

                        Удебеленото заплаха ли е? В защита на тнм?
                        Да знам за напред да се страхувам.
                        Удебеленото значи , че още нямам нужда от очила

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ти си далече от много неща успех с чалгата и простотията ти желая.Ето ти специален поздрав...лирическият герой ти казва ще гласуваш за Славчо щото имаш вкус
                          https://www.youtube.com/watch?v=RadRCSMab3E
                          Не зная защо винаги слушаш изпълнения, които ненавиждаш?

                          Благодаря за поздрава! Вече много ми харесва това изпълнение.

                          Харесва ми, точно защото не е чалга.

                          ....................

                          Да те попитам, твоите деца на какви музикални инструменти свирят? Ти ли им определяш предпочитанията?

                          Моите не слушат чалга, точно както мен. Това са взаимствали - не от теб, нали?

                          ...................

                          Слави е имал бизнес и го е съобразявал с предпочитанията на публиката, която му е носила пари в младата МУ възраст.

                          Това, че не е садил и прекопавал домати - не считам, че е порок на Слави. Акцентът му е бил другаде. И с право!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ти какъв диоптър идваш ? Па и безплатно . От тия китайските в подлезите за два лева ли си ?

                            Много съм наблюдателна , да знаеш . И това , че не коментирам поредната тъпотия, не значи , че не съм я видяла . Или разбрала
                            Мониторът ми е голям, виждам добре. Но пръстите ми може да са дебели.

                            Удебеленото заплаха ли е? В защита на тнм?
                            Да знам за напред да се страхувам.

                            Коментар


                            • Хармонично може да е и когато двамата се бият, чупят чинии и изхвърлят един другиго през прозореца ката ден.
                              Никой не е пренебрегнат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                                Вероятно си избрала неправилното написване не случайно, но несъзнателно. С "онази" конотация.

                                Нека се произнесе Ендър, той се бара психолог тука.


                                (любопитно, когато итализирах буквата, тя стана "т", то ест ръкописен вариант. Ха, такава избезе и при постването. С какви тайни или особени шрифтове тише tnm?)
                                Ти какъв диоптър идваш ? Па и безплатно . От тия китайските в подлезите за два лева ли си ?

                                Много съм наблюдателна , да знаеш . И това , че не коментирам поредната тъпотия, не значи , че не съм я видяла . Или разбрала

                                Коментар

                                Working...
                                X