IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Особено е вярно за българката.

    Вчера гледах "Съдебен спор" и там даваха за една жена от провинцията, към 30г.

    И се пердаши яко с всеки млад селянин, който се яви на хоризонта. Без задръжки, но много често иска и пари. Бившият й мъж разказа историята и хората му повярваха.

    За тези от вас, които помнят аптекарката с Аудито, да ви кажа, че й проверих фейсбука. Махнала е снимките на мечока и вероятно нищо не е станало, защото си пише традиционните неща като госпожица. Между нас обаче нищо няма да стане, защото момента отмина и тя не се държеше хубаво с мен.

    Както и да е, това е минало. Здраве да има, всичко ще се нареди,
    А ти що проверяваш? Може мечокът да е дискретен и да я е помолил да ги махне снимките

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми след като гледаш подобни дришни не се чуди що само бабки те заглеждат.
      Евго е пич, но според мен му е време да се пробва да прави извод не "преди", а "след".

      Да, рискът е по-голям, но пък ще има рани, както се и полага на мъж. Женките ще ги виждат (раните) в очите му и поведението и може да му "ръкопляскат" в междукрачието

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ми след като гледаш подобни дришни не се чуди що само бабки те заглеждат.
        Бабките и лелките харесват младите мъже.

        Има един такъв момент, че мъжете на 40 г. и 40+ са със старото възпитание (отгледани първите 10г през социализма) и има голяма разлика в ценностната система в сравнение с 30+.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Особено е вярно за българката.

          Вчера гледах "Съдебен спор" и там даваха за една жена от провинцията, към 30г.

          И се пердаши яко с всеки млад селянин, който се яви на хоризонта. Без задръжки, но много често иска и пари. Бившият й мъж разказа историята и хората му повярваха.

          За тези от вас, които помнят аптекарката с Аудито, да ви кажа, че й проверих фейсбука. Махнала е снимките на мечока и вероятно нищо не е станало, защото си пише традиционните неща като госпожица. Между нас обаче нищо няма да стане, защото момента отмина и тя не се държеше хубаво с мен.

          Както и да е, това е минало. Здраве да има, всичко ще се нареди,



          Ми след като гледаш подобни дришни не се чуди що само бабки те заглеждат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
            Настрадин Ходжа разговарял с приятел, който го попитал:

            – Не си ли се замислял да ожениш някога, учителю?
            – Разбира се – отговорил Настрадин. – Когато бях млад реших да намеря перфектната жена. Пресякох пустинята и стигнах в Дамаск; там намерих приятна и много духовна жена, но въобще не познаваше света навън. Продължих пътешествието си и стигнах до Исфахан; там срещнах жена, която добре познаваше духовния и материалния свят, обаче не беше хубава. Тогава реших да отида в Кайро, където вечерях в къщата на една много красива жена, която хем беше религиозна, хем беше оправна в материалния живот.
            – И защо не се ожени за нея тогава?
            – За съжаление, приятелю, тя търсеше перфектния мъж…
            Особено е вярно за българката.

            Вчера гледах "Съдебен спор" и там даваха за една жена от провинцията, към 30г.

            И се пердаши яко с всеки млад селянин, който се яви на хоризонта. Без задръжки, но много често иска и пари. Бившият й мъж разказа историята и хората му повярваха.

            За тези от вас, които помнят аптекарката с Аудито, да ви кажа, че й проверих фейсбука. Махнала е снимките на мечока и вероятно нищо не е станало, защото си пише традиционните неща като госпожица. Между нас обаче нищо няма да стане, защото момента отмина и тя не се държеше хубаво с мен.

            Както и да е, това е минало. Здраве да има, всичко ще се нареди,




            Коментар


            • Ето:



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Та затова нерядко, но съвсем логично се стига до парадокса двама подходящи един за друг - да стоят един срещу друг, но да "не се срещат", защото търсят "нещо повече". (понеже и двамата имат нереално високи очаквания)
                Настрадин Ходжа разговарял с приятел, който го попитал:

                – Не си ли се замислял да ожениш някога, учителю?
                – Разбира се – отговорил Настрадин. – Когато бях млад реших да намеря перфектната жена. Пресякох пустинята и стигнах в Дамаск; там намерих приятна и много духовна жена, но въобще не познаваше света навън. Продължих пътешествието си и стигнах до Исфахан; там срещнах жена, която добре познаваше духовния и материалния свят, обаче не беше хубава. Тогава реших да отида в Кайро, където вечерях в къщата на една много красива жена, която хем беше религиозна, хем беше оправна в материалния живот.
                – И защо не се ожени за нея тогава?
                – За съжаление, приятелю, тя търсеше перфектния мъж…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Абе мъжете, харесвате ли жени с големи бузи?
                  Кои, горни или долни?
                  Твоите големи ли са?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Абе мъжете, харесвате ли жени с големи бузи или предпочитате с по-слаби лица?
                    Големите бузи са на почит в арабския свят, но се предпочитат по-слаби лица.

                    Коментар


                    • Абе мъжете, харесвате ли жени с големи бузи или предпочитате с по-слаби лица?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Странно ти е, защото си мислиш, че те си мислят по тоя начин (все едно са някакви консерви със "срок на годност") и са готови да паднат в краката на първия дето ги изведе на среща.
                        На тия години те също са постигнали нещо (понякога дори повече от някой мъж) - да речем кариера, материални придобивки... и затова също са претенциозни. Може да знаят, че ги чака и голямо наследство и да се вардят от златотърсачи.
                        Отделно от горното - не всяка си мисли за семейство и деца...
                        После не всяка, която си мисли за деца очаква, че ще има проблеми със забременяването.
                        (не че след определена възраст няма проблеми и се почва с едно висене пред клиники, ин витро и прочее, но...)

                        Та затова нерядко, но съвсем логично се стига до парадокса двама подходящи един за друг - да стоят един срещу друг, но да "не се срещат", защото търсят "нещо повече". (понеже и двамата имат нереално високи очаквания)
                        Така е,

                        Отделно, жените от Интернет обичат да правят номера, аз съм разказвал няколко случая на приятели, окрадени от Интернетски мадами.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          По принцип на тези срещи си говорим общи неща, кой къде е бил в чужбина и какви трудности е преодолял, като на кафе с приятел.
                          Не им говоря директно за секс и че искам да ги забременявам.
                          Също така не говоря за имоти, макар че може да спомена, че си имам,
                          То по излъчването им и по невербалния език си личи всичко.
                          Например, онази с Аудито дори не ме беше слушала внимателно на първата ни среща.
                          На мен ми е много странно, жени над 35г, срокът им на годност скоро изтича, но правят номера, правят се на утрепани и не допускат мъже.
                          Странно ти е, защото си мислиш, че те си мислят по тоя начин (все едно са някакви консерви със "срок на годност") и са готови да паднат в краката на първия дето ги изведе на среща.
                          На тия години те също са постигнали нещо (понякога дори повече от някой мъж) - да речем кариера, материални придобивки... и затова също са претенциозни. Може да знаят, че ги чака и голямо наследство и да се вардят от златотърсачи.
                          Отделно от горното - не всяка си мисли за семейство и деца...
                          После не всяка, която си мисли за деца очаква, че ще има проблеми със забременяването.
                          (не че след определена възраст няма проблеми и се почва с едно висене пред клиники, ин витро и прочее, но...)

                          Та затова нерядко, но съвсем логично се стига до парадокса двама подходящи един за друг - да стоят един срещу друг, но да "не се срещат", защото търсят "нещо повече". (понеже и двамата имат нереално високи очаквания)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Сигурно е така, но...

                            Интересно ми е да чуя какво им говориш на срещите си!
                            Сигурно още на първото изречение ще ти кажа къде бъркаш в подхода си.
                            Тия срещи да не ги провеждаш като интервюта за работа?
                            По принцип на тези срещи си говорим общи неща, кой къде е бил в чужбина и какви трудности е преодолял, като на кафе с приятел.

                            Не им говоря директно за секс и че искам да ги забременявам.

                            Също така не говоря за имоти, макар че може да спомена, че си имам,

                            То по излъчването им и по невербалния език си личи всичко.

                            Например, онази с Аудито дори не ме беше слушала внимателно на първата ни среща.

                            На мен ми е много странно, жени над 35г, срокът им на годност скоро изтича, но правят номера, правят се на утрепани и не допускат мъже.

                            Коментар


                            • Един съвет от мен (ако си склонен да приемеш):
                              Още само докато я видиш колко е глупава - ти ѝ кажи, че има ума на Хипа́тия!
                              (или нещо по-известно, което може и да е чувала - Питагор, Сократ...)
                              По същия начин и за останалите неща...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                ...
                                Наскоро гледах Карбовски при Жоро Любенов, той разказваше, че през социализма жената се трудела на полето, в завода, качвали я на трактор и я тормозели да преизпълнява плана, но въпреки това раждала по 2 деца и добрата демография е едно от постиженията на социализма. А сега жените само селфита си правят, мислят се за плеймейтки, гледат кучета и котета и са уникално мързеливи.
                                Сигурно е така, но...

                                Интересно ми е да чуя какво им говориш на срещите си!
                                Сигурно още на първото изречение ще ти кажа къде бъркаш в подхода си.
                                Тия срещи да не ги провеждаш като интервюта за работа?

                                Коментар

                                Working...
                                X