IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
    Напоследък, така, в мен се насажда убеждение, че жените най искат да имат топки. Където и да погледнеш жени-героини. За всяка изявила се жена все някой ще коментира, че има топки. Спортистки, управителки, полтички. Гледам "игри на волята", че там жените са от мъжете по-мъже. Водещите постоянно им забелязват топките.
    И вече след години, отговора на въпроса е даден. Жените искат да имат топки.
    То и това е един вид пропаганда и всъщност донякъде жените ги натискат да мислят в тази посока.
    Не виждаш ли от колко години от екраните се леят само някакви филми, риалитита и прочее, където жените са "силните", а мъжете са представени като някакви мухльовци! И като добавиш разни полезни идиоти като топ-лигльото Рачков, който само и само да се отърка в бунаци като Стоичков се въргаля в калта и сам се унижава, за да им се хареса... и съвременната наложена визия е, че мъжете са някакви льохмани, а жената е силния пол и спасява света, разни 40-килограмови с мокри гащи раздават ритници и 100 кила мъже хвърчат като пингпонгки, а някои даже и наистина вярват, че това е така!
    p.s.
    То е ясно, че никой не харесва лигавите кифли, ама и това залитане на жените да мерят сили с мъжете - от това само губят! И като всяка сила, която си има своето противодействие...... немалко от мъжете навлязоха в женския свят. Само като ги слушам келеметата по колко пари на месец дават за пяна за брада и при коя фризьорка и маникюристка били ходели... ме хваща хем смях, хем срам......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ако обичаш, не ме обиждай.

      Не се имам за стар ерген и нямам такъв манталитет.

      Преди няколко месеца си писах със стара приятелка, на която много бях помогнал за работа преди. Мома е, а биологичният й часовник тиктака. И аз съвсем културно й предложих заедно да имаме дете, да давам пари, да го гледаме заедно, а не е задължително да сме двойка, основното е да сме родители. И да не се притеснява, всичко ще е точно. А тя ми отговори, че няма чувства и не иска. И че така й е добре. Просто опитвам различните варианти , които не са много при пандемия и малко контакти.


      Относно случая с мъжът на 24 г., на тези години хората не се женят, но ако е палав и е cocky, ще си хване гадже и ще си живеят заедно.

      Това, че е от богато семейство е голям плюс в днешния меркантилен свят,
      S gornoto” isbi ribata napravo”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Ти като стане дума за жени,все пари ти се въртят в главата.Така ще си останеш стар ерген.
        Ако обичаш, не ме обиждай.

        Не се имам за стар ерген и нямам такъв манталитет.

        Преди няколко месеца си писах със стара приятелка, на която много бях помогнал за работа преди. Мома е, а биологичният й часовник тиктака. И аз съвсем културно й предложих заедно да имаме дете, да давам пари, да го гледаме заедно, а не е задължително да сме двойка, основното е да сме родители. И да не се притеснява, всичко ще е точно. А тя ми отговори, че няма чувства и не иска. И че така й е добре. Просто опитвам различните варианти , които не са много при пандемия и малко контакти.


        Относно случая с мъжът на 24 г., на тези години хората не се женят, но ако е палав и е cocky, ще си хване гадже и ще си живеят заедно.

        Това, че е от богато семейство е голям плюс в днешния меркантилен свят,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Какви са шансовете Петър да си хване гадже студентка от София или от провинцията, той е хубав мъж и е добро момче?
          50 на 50 - или ще си хване, или няма.
          Другите 50 са да си хване софиянка.
          Третите 50% са да не си хване никакво момиче за постоянно, защото е такъв човек, не ноже да търпи друг до себе си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            + 1

            Тъй като е материално осигурен и не е притеснен, има поне 50% шанс. Ще го допипа някоя заради парите на баща му.
            Ти като стане дума за жени,все пари ти се въртят в главата.Така ще си останеш стар ерген.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Въх убий мъ ни моа съ сетя кой ли ша да й тоз форумен мухльо дьет кара трактор
              Моля ти се това са си твои интерпретации, не ме вкарвай във разни византийски интриги, достатъчно работа си имам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                Напоследък, така, в мен се насажда убеждение, че жените най искат да имат топки. Където и да погледнеш жени-героини. За всяка изявила се жена все някой ще коментира, че има топки. Спортистки, управителки, полтички. Гледам "игри на волята", че там жените са от мъжете по-мъже. Водещите постоянно им забелязват топките.
                И вече след години, отговора на въпроса е даден. Жените искат да имат топки.
                Глупости.

                Жените искат това, което винаги са искали, зрели, емоционално достъпни стойностни, поемащи отговорност мъже, а не питър пановци обсебени от външния си вид и трениращи по спортни зали до умопомрачение.

                Няма състезание. Има равностойно партньорство.

                Както и на мъжете им писва от инфантилни жени, така е и с жените. А светът се напълни с инфантилни незрели индивиди и от двата пола.

                Ето това е мъж тука: четете му биографията обаче между редовете, този културната революция го смила, сестра му се самоубива, родителите му са мачкани и репресирани, а него го пращат в долната земя … на него не му се “струва”, че жените имат топки, защото той има топки.

                https://www.chinavitae.com/biography/xi_jinping/full
                Last edited by Selena; 18.11.2021, 07:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  10% от стойностни жени, защото по това описание е формен мухльо, който е получил от живота всичко на тепсия без да се бори.
                  90 % от всякакви кифли.
                  Въх убий мъ ни моа съ сетя кой ли ша да й тоз форумен мухльо дьет кара трактор
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Напоследък, така, в мен се насажда убеждение, че жените най искат да имат топки. Където и да погледнеш жени-героини. За всяка изявила се жена все някой ще коментира, че има топки. Спортистки, управителки, полтички. Гледам "игри на волята", че там жените са от мъжете по-мъже. Водещите постоянно им забелязват топките.
                    И вече след години, отговора на въпроса е даден. Жените искат да имат топки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      10% от стойностни жени, защото по това описание е формен мухльо, който е получил от живота всичко на тепсия без да се бори.
                      90 % от всякакви кифли.
                      Мисля, че преувеличаваш с тези 10%
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Днес събра доста лайкове,

                        Нека предположим следния имагинерен случай.

                        Петър е софиянец, на 24г, сега се дипломира в добър вуз. Той е от богато семейство, баща му е директор, и му е предоставил кола - запазено BMW, дава му джобни доволно, момчето не се налага да работи, носи хубави дрешки, вкл Burberry и му е купил хубав апарт, ново строителство, който току що е готов и са прерязали лентата.

                        Какви са шансовете Петър да си хване гадже студентка от София или от провинцията, той е хубав мъж и е добро момче?

                        10% от стойностни жени, защото по това описание е формен мухльо, който е получил от живота всичко на тепсия без да се бори.
                        90 % от всякакви кифли.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Днес събра доста лайкове,

                          Нека предположим следния имагинерен случай.

                          Петър е софиянец, на 24г, сега се дипломира в добър вуз. Той е от богато семейство, баща му е директор, и му е предоставил кола - запазено BMW, дава му джобни доволно, момчето не се налага да работи, носи хубави дрешки, вкл Burberry и му е купил хубав апарт, ново строителство, който току що е готов и са прерязали лентата.

                          Какви са шансовете Петър да си хване гадже студентка от София или от провинцията, той е хубав мъж и е добро момче?

                          Точно същите като Гошко дето пасе козите на село Петърница...Хващането на гадже няма нищо общо с това какъв вуз си завършил и какво ти е купил баща ти.Важно е какво имаш в гащите и в главата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Това не е имагинерен случай. В темата имаме реален индивид, само дето не се казва Петър и има хоби свързано с отглеждането на земеделски култури.
                            Въх убий мъ ни моа съ сетя кой ли ша да й тоз индивид

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              И от мен, по темата:

                              Летели две камили, едната рижава, а другата надясно.
                              Колко тежи килограм асфалт ако таралежът е на 24?
                              1000 грама.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Щом е добро момче - нулев. Колкото по-голям боклук си (или се държиш с тях като такъв), толкова повече ти се лепят. Факт. Парите и имотите са мощен фактор само при зрели жени, които знаят какво искат. При млада студентка ти гарантирам, че няма да направи разлика между панелка в Надежда и мезонет в Лозенец.
                                + 1

                                Тъй като е материално осигурен и не е притеснен, има поне 50% шанс. Ще го допипа някоя заради парите на баща му.

                                Коментар

                                Working...
                                X