IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Духане с презерватив.
    Много грубо-материалистично ми звучи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Как се тълкува определението за "духовно" постене, че логиката наистина ми се губи, защото...

      .... ако аз постоянно "преяждам" духовно, то би трябвало да се "пречистя" от толкова много духовна храна, ли? Ако това е смисълът, то човек при духовните пости - трябва да се отдаде на материалното и ... разгул (обратното на духовното)?

      Съвсем се объркАх, възможно ли е да помоля за малко помощ в това духовно направление...
      Духане с презерватив.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

        Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
        Как се тълкува определението за "духовно" постене, че логиката наистина ми се губи, защото...

        .... ако аз постоянно "преяждам" духовно, то би трябвало да се "пречистя" от толкова много духовна храна, ли? Ако това е смисълът, то човек при духовните пости - трябва да се отдаде на материалното и ... разгул (обратното на духовното)?

        Съвсем се объркАх, възможно ли е да помоля за малко помощ в това духовно направление...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

          Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
          Както е казал Учителя пости болния здравия да не преяжда...Пости съм правил няколко пъти щото на човек му писва и от месо..Духовни не...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
            Жинътъ мъ отменя в тез задължения
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              При баба ми и дядо ми (лека им пръст) празнувахме Коледа точно по този начин, но мръвките бяха с обикновен лук и малко сланина.

              Интересното е, че почерпката беше все у нас, всички роднини там се събираха, а те рядко ни канеха.
              Ние бяхме на 24-ти, ама от 23 до 27 се изреждахме всичката рода.
              Всяка вечер едни и същи се събирахме и си омръзвахме. Най-кофти на 27 че имаше 2-ма стоян и стефан и все сърдити някои и не идваха следващата година.
              Отделно началото на декември и за 2 февруари. Баща ми беше колач(с едно въженце и нож САМ ги колеше и после си идваше) и ходеше още на 10-на прасешки смърти ...
              Сега замразени пържоли от нагазина. Няма го вкуса и аромата от едно време
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...ша им еба чумата и ветерарната работа.
                Пеше, правил ли си някога пости- физически или духовни?
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Особенно в деня на Коледата.То си е ритуал клане щавене къпане пърлене разфасовка покрекло червено винце греяна ракия мръвки с воден лук мани мани.Тая година че се облизваме и повеке таквия грешки никугиш..По Тетевенско маат по кило ракия на човек в такъв ден
                  При баба ми и дядо ми (лека им пръст) празнувахме Коледа точно по този начин, но мръвките бяха с обикновен лук и малко сланина.

                  Интересното е, че почерпката беше все у нас, всички роднини там се събираха, а те рядко ни канеха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Надявам се Венко да има чувство за хумор и да не се ядосва
                    имам пеше, имам и да давам и за мен да остане
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      У Лясковец по 5 лв. живо тегло. В събота един колега отива да купи едно 150 кг. прасИ.Ще го коли на място. Дано не го барнат от БАБХ по пътя, че ще се движи без ветеринарно свидетелство.
                      Наздраве!
                      Не мога да рискувам..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие....
                        Работата въобще не е за смех. Земи баре та звънни на Кольо кавръчето да му кажеш какво е положението, та да не разкарва революционерите бадява.
                        Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 19:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...
                          У Лясковец по 5 лв. живо тегло. В събота един колега отива да купи едно 150 кг. прасИ.Ще го коли на място. Дано не го барнат от БАБХ по пътя, че ще се движи без ветеринарно свидетелство.
                          Наздраве!
                          Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 19:22.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                            срам, срам, Пеше. А ние с Веката вече се уговаряхме коги да дойдем до Пордим. Язък, са требе сами да си носим и мезето и питието. Ша ни се смеят бе като разберат накъде сме понесли свинско и винско от супермаркета.
                            Абе смейте се вие ама на мен ми се реве да останеш без прасе за Коледа си е бедствие...ша им еба чумата и ветерарната работа.

                            Коментар


                            • [QUOTE=power grid;n3838292]

                              Венко кислото зеле не върви с телешко и агнешко донекъде с пълнена кокошка ама свинското си е класика.

                              срам, срам, Пеше. А ние с Веката вече се уговаряхме коги да дойдем до Пордим. Язък, са требе сами да си носим и мезето и питието. Ша ни се смеят бе като разберат накъде сме понесли свинско и винско от супермаркета.
                              Last edited by aleks262; 01.12.2021, 17:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                                ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

                                пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претакате зелето в мазетата?
                                Ми той който вдига революции тва заслужава.

                                Коментар

                                Working...
                                X