IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    добра идея е да и се обадиш сам.
    може и така без подробности да я питаш, какво би си помислила ако някой и се обади с ония предлог.

    такава са кабрио веднъж заряза евго заради един мечок

    момиче, което не пие /защото примерно активно шофира/ рязко влошава изгледите за успешно завършена среща.
    Да ви разкажа .....за последно за тази аптекарка с Ауди.

    Аз й гледах фейсбука, нейния и на сестра й.

    Вероятно не е с мечока, защото е махнала снимките му. Мома е и няма деца.

    А сестра и е по-младичка, по-хубава,, с 2 деца, но на снимките няма и помен от мъж. И двете са с момински фамилии. Явно без мъже им е по-хубаво.


    Мисля повече да не я коментирам, тя е едно минало, а е и некоректен човек.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Здравей,

      бях на обяд до сега.

      Напиши ми номера й.



      Мерси за съветите,
      Кво са ша занимаваш? Ей ги 3 готови
      https://www.facebook.com/marinelrado...36565226977889
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        От дума на дума... Трябва да ѝ звънна - отдавна не сме се чували. Около началото на пандемията ми звънна. Останах Очуден...
        Иначе, интересно ми е, що за "психолози" сме ние. Сложно е да се каже, по какви наши вътрешни критерии избираме хората, на които да вярваме, когато ни поднесат информация? Не по-малко интересен е въпросът, дали към всички, които ни "открехват" с дадена информация - подхождаме с недоверие? Може би недоверието ни предпазва от срив в ценностната ни система? Що за "система" е това, ако толкова много я пазим? Нали тя е що-годе някаква визитна картичка пред останалите?...

        АдИ де - "визитна картичка" - съвсем се отнесох... Разтропвай им кокалите и да не ти пука! ))
        добра идея е да и се обадиш сам.
        може и така без подробности да я питаш, какво би си помислила ако някой и се обади с ония предлог.

        такава са кабрио веднъж заряза евго заради един мечок

        момиче, което не пие /защото примерно активно шофира/ рязко влошава изгледите за успешно завършена среща.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Като във вица - 100 долара, са си 100 долара....
          Интересна форма на комуникация и контакти дава нета. Вихри фантазии. Ако излезе възможност, търсим начин да я провалим на всяка цена. Може би имаме вътрешно усещане за това, че ни очаква... провал? Не зная.
          За да приключа темата, не смея да разсъждавам в тая посока. Бензин ли да си купи със 100 долара за колата, или дрънкулки? )) Да не би някой да мисли, че става дума за някоя от Околовръстното? (като Матросов застанах на амбразурата...)
          Познавам бившата си колега - тогава беше, малко над 30 и не си криеше годините. Твоят подход е специфичен и някак не ми е в стила, но си прав - 100 са си 100. Не в този случай! (Матросов) ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

            Ми кво, бих ѝ разтропал кокалите. Кво?

            От дума на дума... Трябва да ѝ звънна - отдавна не сме се чували. Около началото на пандемията ми звънна. Останах Очуден...
            Иначе, интересно ми е, що за "психолози" сме ние. Сложно е да се каже, по какви наши вътрешни критерии избираме хората, на които да вярваме, когато ни поднесат информация? Не по-малко интересен е въпросът, дали към всички, които ни "открехват" с дадена информация - подхождаме с недоверие? Може би недоверието ни предпазва от срив в ценностната ни система? Що за "система" е това, ако толкова много я пазим? Нали тя е що-годе някаква визитна картичка пред останалите?...

            АдИ де - "визитна картичка" - съвсем се отнесох... Разтропвай им кокалите и да не ти пука! ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
              а тая - какво да ти кажа: под 60 кг., вее коси от кабриото, с черните си очила. Не зная защо не ги харесват тия, но аз съм на различно мнение?!?
              Ми кво, бих ѝ разтропал кокалите. Кво?

              Коментар


              • Когато започна предишната финансова криза, през 2007г, бях младо момче, още нямах 30 г.

                Високо, стройно, костюмирано, с висок доход за онези времена и въпреки това едни колежки много не ме харесваха.

                А харесваха един нахакан селянин, с изтъркани дънки, със стари маратонки, малко по-едър от мен (като за риалити формат) и разправяха една на друга колко бил хубав.

                Да видите колко ирационално мислят жените,
                Last edited by Evgo; 02.08.2021, 15:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  мале в какъв филм сте...

                  начи това момиче ако просто така реши да излезе с някой, който така и представи нещата по телефона....трябва да е доста отчаяно.
                  успех и на теб.
                  Като във вица - 100 долара, са си 100 долара....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Здравей,

                    бях на обяд до сега.

                    Напиши ми номера й.



                    Мерси за съветите,

                    Евго, не се сърди. Друг път, когато искаш "повече мнения" - си ги проследявай. Три чАса обядваш, ве приятел - от 11 часа.

                    Както виждаш, коментарите тук промениха мнението ми. Жените не са свършили, а и едва ли са закъсали толкова! )) Нескопосана реклама от моя страна! Наистина съжалявам!

                    Някои харесват по сочните, а тая - какво да ти кажа: под 60 кг., вее коси от кабриото, с черните си очила. Не зная защо не ги харесват тия, но аз съм на различно мнение?!?

                    Успех с нещо, което сам избереш!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Може би си прав, но... ("филмът" опитах да "режисирам", без да ме интересува развитието на техните отношения - очевидно съм слаб "режисьор" - и не само, разбира се...) Все пак, дамата е супер - субективно мнение, разбира се, а и не зная семейното ѝ положение.
                      В случая, твоята логика не може да помогне.

                      От Евго няма никакъв знак, че желае телефон. Оттеглям предложението си.

                      Май, наистина - непоисканата помощ е по-скоро в тежест.
                      Хубави отпускарски дни!


                      Здравей,

                      бях на обяд до сега.

                      Напиши ми номера й.



                      Мерси за съветите,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        мале в какъв филм сте...

                        начи това момиче ако просто така реши да излезе с някой, който така и представи нещата по телефона....трябва да е доста отчаяно.
                        успех и на теб.

                        Може би си прав, но... ("филмът" опитах да "режисирам", без да ме интересува развитието на техните отношения - очевидно съм слаб "режисьор" - и не само, разбира се...) Все пак, дамата е супер - субективно мнение, разбира се, а и не зная семейното ѝ положение.
                        В случая, твоята логика не може да помогне.

                        От Евго няма никакъв знак, че желае телефон. Оттеглям предложението си.

                        Май, наистина - непоисканата помощ е по-скоро в тежест.
                        Хубави отпускарски дни!



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                          Евго, ще ти изпратя телефон на лични, на дама, която ще ти хареса, ако се стигне до среща. Не се майтапя: ти си дълъг, тя - дългокрака, дългокоса, приятен събеседник, мила и приветлива, по-млада е от теб!. Не лобирам за нея и няма предварително да говоря с нея. Получаваш хвърчащ телефон и действаш по свое усмотрение.
                          Държа да й кажеш, че твой познат е получил телефона й от свой приятел, но се е колебаел да се обади. За сметка на това, ти би желал да изпиете по кафе - някъде в централната част и да поговорите.
                          Решавай сам продължението. На мен подробности не са ми необходими.
                          Надявам се да си сериозен мъж, а какво ще стане натам - от теб зависи (и от нея, разбира се)!
                          Успех!
                          мале в какъв филм сте...

                          начи това момиче ако просто така реши да излезе с някой, който така и представи нещата по телефона....трябва да е доста отчаяно.
                          успех и на теб.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                            А дано!
                            Много добро предложение правиш, стига да няма този сакатлък, който описах.

                            Браво!
                            А ще предупредиш ли момата или нека е приятна изненада за нея?

                            Вече споменах, че мога да дам телефон и с дамата няма да говоря, за да изключа намесването на субективното ми мнение.
                            Те да решават дали изобщо да се срещнат и ако това стане - как да продължат отношенията им.
                            Тя е активен шофьор и едва ли би се поблазнила от алкохол при евентуално запознаване, но не мога да зная нищо, а и не желая да присъствам в нечии взаимоотношения.
                            Евго не е казал още дали приема да му изпратя телефона й. Не е длъжен, разбира се и може да има нещо друго предвид.
                            Успех от мен!
                            .

                            Коментар


                            • Евго сега нека мисли, на какво приятно место да предложи срещата.
                              Заведение, разбира се, но не от студените бездушни лъскави скъпарски; нека има двор/градина със сянка от дървета над нея, музика ненатрапчива и достатъчно тиха.

                              "На по кафе!" да е официалната агенда, пък нататък, без прекалено притискане от Евго, може да поръчат и разни нотариални сокове, може малък джинстоник, малка мента под 100 грама лед за момата, някакви сухи бисквитести неща, а може и диня/пъпеш.
                              И Евго да води нещата към следваща среща, без много да крие това.

                              Най-накрая, ако окъснеят, Евго да ѝ поръча такси за прибиране, да каже на момата да седне отзад и да ѝ отвори вратата, да си завре след това главата откъм шофьора, да го огледа и му даде двойно пари и да изиска да откара момето у дома, или къфто адрес каже.
                              Last edited by chan_tura_naga; 02.08.2021, 12:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                                Ако се харесат - нека се вземат, но не мисля да кумувам!
                                А дано!
                                Много добро предложение правиш, стига да няма този сакатлък, който описах.

                                Браво!
                                А ще предупредиш ли момата или нека е приятна изненада за нея?

                                Коментар

                                Working...
                                X