IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

    Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,
    Ти може да не се мислиш за "чичак", ама за двайсет и дори трийсетгодишните момичета вече си.

    Впрочем и аз "наскоро" бях на 40, с големи деца тийнейджъри и една малка принцеса. По-добре е да си на 40 когато имаш тийнове на главата, отколкото на 60+, повярвай ми.
    Last edited by BobyB; 01.10.2021, 11:19.

    Коментар


    • То сега е модерно и секс и деца да нямаш, карай по-добре по соцмодата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

        Евгени, ти добре ли си?



        Болднал съм най-важното от изказването ти.

        Бури и чаве със сайт, писане и чатене няма да стане.

        Сядай си на гъза, преди да чукнеш педесетака.

        Поздрави и на тебе.
        Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

        Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          И си викам "Тая добре ли е?" Не стига, че нищо не предлага, ами иска........
          Евгени, ти добре ли си?

          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          в стар сайт за запознанства наскоро ми писа жена на 28 г от Монтана.

          И чатихме с нея.
          Поздрави
          Болднал съм най-важното от изказването ти.

          Бури и чаве със сайт, писане и чатене няма да стане.

          Сядай си на гъза, преди да чукнеш педесетака.

          Поздрави и на тебе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

            Да не само някоя кат Савската царица че няма да й разбере лафовете.
            Евро хем секс търси, да скърцал кревата, хем кат директно му го пазарят, се дърпа.
            как ще се задоми тоз младенец-чичак цяло чудо ще е
            Тя ме блокира набързо, но е зле.....

            А пък вчера едни познати (на 40г и с деца, но не се разбират с майките им) коментираха, че българките за нищо не стават и мислят само за джуки, парцали, пари и как да използват мъжете.
            Last edited by Evgo; 01.10.2021, 10:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Каквото и дъртата, плюс екстрите на младостта
              младата ще я повториш, за другото едва ли ще се прежалиш 2-ри път
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Каквото и дъртата, плюс екстрите на младостта
                Хвана ли индийка? Докладвай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Абе виж намери некоя нигерийска принцеса ха ха ха
                  Да не само някоя кат Савската царица че няма да й разбере лафовете.
                  Евро хем секс търси, да скърцал кревата, хем кат директно му го пазарят, се дърпа.
                  как ще се задоми тоз младенец-чичак цяло чудо ще е
                  Last edited by krakatau; 30.09.2021, 20:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Привет,

                    тъй като темата е за мадами, да ви разкажа нещо интересно.

                    в стар сайт за запознанства наскоро ми писа жена на 28 г от Монтана.

                    Скромничка, бедна и доста изостанала, ако се съди по снимките. И чатихме с нея.

                    И тя ми казва, че иска да си намери богат мъж, пита ме имам ли пари и имущество, искала да й се дадат карти - да разполага, била дествена, малко се притеснявала от разликата ни и да не си мисля, че ще има секс, ако съм богаташ, търсещ секс, да я подмина. Ще стане, когато тя евентуално реши.

                    И си викам "Тая добре ли е?" Не стига, че нищо не предлага, ами иска........

                    Също така си говорих с един приятел на 30г, умен, софиянец, симпатяга. Каза, че също като мен много е излизал на срещи с жени от Интернет, черпил е щедро като мен с много малък success rate, и има успех с по-стари жени (35-37 г.), изобщо не може да се уреди с 25-годишна.

                    Казах му да не се притеснява, защото е младичък и всичко ще се нареди, но да действа,

                    Поздрави
                    Абе виж намери некоя нигерийска принцеса ха ха ха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Нищо не предлагала. Нищо не предлагала. Нали е в твоя “срок” за годност? Какво да ти предложи млада жена?
                      Каквото и дъртата, плюс екстрите на младостта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Привет,

                        тъй като темата е за мадами, да ви разкажа нещо интересно.

                        в стар сайт за запознанства наскоро ми писа жена на 28 г от Монтана.

                        Скромничка, бедна и доста изостанала, ако се съди по снимките. И чатихме с нея.

                        И тя ми казва, че иска да си намери богат мъж, пита ме имам ли пари и имущество, искала да й се дадат карти - да разполага, била дествена, малко се притеснявала от разликата ни и да не си мисля, че ще има секс, ако съм богаташ, търсещ секс, да я подмина. Ще стане, когато тя евентуално реши.

                        И си викам "Тая добре ли е?" Не стига, че нищо не предлага, ами иска........

                        Също така си говорих с един приятел на 30г, умен, софиянец, симпатяга. Каза, че също като мен много е излизал на срещи с жени от Интернет, черпил е щедро като мен с много малък success rate, и има успех с по-стари жени (35-37 г.), изобщо не може да се уреди с 25-годишна.

                        Казах му да не се притеснява, защото е младичък и всичко ще се нареди, но да действа,

                        Поздрави
                        Нищо не предлагала. Нищо не предлагала. Нали е в твоя “срок” за годност? Какво да ти предложи млада жена?

                        Коментар


                        • Привет,

                          тъй като темата е за мадами, да ви разкажа нещо интересно.

                          в стар сайт за запознанства наскоро ми писа жена на 28 г от Монтана.

                          Скромничка, бедна и доста изостанала, ако се съди по снимките. И чатихме с нея.

                          И тя ми казва, че иска да си намери богат мъж, пита ме имам ли пари и имущество, искала да й се дадат карти - да разполага, била дествена, малко се притеснявала от разликата ни и да не си мисля, че ще има секс, ако съм богаташ, търсещ секс, да я подмина. Ще стане, когато тя евентуално реши.

                          И си викам "Тая добре ли е?" Не стига, че нищо не предлага, ами иска........

                          Също така си говорих с един приятел на 30г, умен, софиянец, симпатяга. Каза, че също като мен много е излизал на срещи с жени от Интернет, черпил е щедро като мен с много малък success rate, и има успех с по-стари жени (35-37 г.), изобщо не може да се уреди с 25-годишна.

                          Казах му да не се притеснява, защото е младичък и всичко ще се нареди, но да действа,

                          Поздрави

                          Коментар


                          • "Какво искат жените?" Изгледайте тези 7-8 мин. ,може би ще си отговорите за много неща!
                            https://www.facebook.com/watch/?v=575667093462812

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Буквално пред очите ми подобни двойки се разпадат. Изисква се страшно много труд и ангажимент. Дян.

                              Сега, доколкото разбирам модата е да се търси бърз безсмислен секс по разните тиндъри миндъри, след което вият в разните социални мрежи на умряло и се дърлят с бившите за дреболии или въобще не го докарват до стабилна връзка. Жал ми е за децата. И за двата пола се отнася.
                              Нищо което си струва не става лесно. Отнася се за всичко, не само връзките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Буквално пред очите ми подобни двойки се разпадат. Изисква се страшно много труд и ангажимент. Дян.

                                Сега, доколкото разбирам модата е да се търси бърз безсмислен секс по разните тиндъри миндъри, след което вият в разните социални мрежи на умряло и се дърлят с бившите за дреболии или въобще не го докарват до стабилна връзка. Жал ми е за децата. И за двата пола се отнася.
                                Да тук позна изисква се страшно много труд но за разпадането не си права.Който търси бърз секс после да не вие на умряло.Аз не си развявам оная работа и не търся никакъв секс щото си имам с кого да го правя.Само ще ти кажа че дъщеря ми си има приятел от пет години и той я гледа в очите защото много добре усеща къде е попаднал.Носи я на ръце а майка му я обожава....И двамата се трудят яко аз им дадох едно място и заедно с кумеца вече почти си построиха жилище.Голямо и хубаво.Разбира се и с пари съм помогнал аз участвам с един гараж в общото дело..Хора всякакви и не съм аз така.И около мен моите близки и приятели всички са така никой не търси бърз секс и не си разваля семейството.Децата порастнаха и си намериха добри половинки...Тук чета как всички не стрували....Май не струват тия които пишат подобни простотии.

                                Коментар

                                Working...
                                X