IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    В днешно време жените не шетат, а госпожиците нямат навици.

    Аз си имам мои критерии и за това съм сам. И защото имам малко контакти и такова е времето, хората се женят късно,
    Мдам, ето ти тука челен опит :

    https://elpais.com/gente/2020-04-03/...outputType=amp

    Es pregunta obligada en todas las comparecencias públicas de Preysler cuándo se casa con Vargas Llosa. Ella insiste una y otra vez que están bien, que ya lo harán. Ni él a los 84 años, ni ella a los 69 tienen prisa. Lo suyo es un amor maduro.
    Last edited by Selena; 22.06.2022, 21:42.

    Коментар


    • Някоя дъртофела няма ли да се сети и за Куелю, да стане шоуто пълно?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Човече булката я избират. Ти не си булката. Ти си активната страна.
        В днешно време жените не шетат, а госпожиците нямат навици.

        Аз си имам мои критерии и за това съм сам. И защото имам малко контакти и такова е времето, хората се женят късно,

        Коментар


        • "Има жени, които просто побъркват мъжете. Има и такива, които въобще не могат да им действат.
          Кои са тези жени? Жените Лилит!
          Лилит е първата жена на Адам. Била е красива и силна, знаеща какво иска и как да го има. Но дива, некотролируема, неуправляема и необуздана. Можела е по всяко време да тръгне и да направи каквото иска. Всичко й е било позволено. Такава е била Лилит. Тогава Адам казал: Господи, повече не издържам. Моля те, направи нещо по-спокойно и послушно. Нещо по-лесно. Сигурен ли си, попитал Господ? Да, сигурен съм! Господ взел от реброто на Адам и направил Ева. Ева била послушна, добричка, помагаща и подкрепяща, спокойна и разбираща. В началото Адам бил много щастлив, на седмото небе, но в един момент му станало непоносимо скучно с Ева. Всичко било познато и ясно, едно и също. Еднообразно. Тогава Адам казал на Господ: Господи, липсва ми Лилит, искам я обратно. Искам си Лилит. Господ отвърнал: Адаме, чакай малко! Ти искаше спокойна жена. Не искаше и не ценеше Лилит. Давам ти проклятие. От днес ще живееш с Ева, но ще копнееш за Лилит.
          Повечето мъже днес живеят с жени Ева – послушни и покорни. Добри и любящи, но мечтаят за Лилит. За нещо, което е невъзможно и неуправляемо. Активно, смело и дръзко. Реално днес жената, която побърква мъжете е жената, която носи в себе си Ева и Лилит. Жената, която комбинира двете енергии – самочувствие, сила и увереност и в същото време е Ева. Това е жена царица. Как може да разбереш, че ти не си жена царица? Не знаеш какво искаш. Разтваряш се в партньора си и ако той изчезне, с теб е свършено. Когато нямаш собствено мнение и трудно го изразяваш, не си финансово независима. Зависиш във всичко от мъжа – емоции, чувства и прояви. Не можеш да споделяш с мъжа какво наистина искаш в секса. Може и така, но с теб става скучно и безинтересно не след дълго време. В същото време ако си прекалено пробивна, нахална и отстояваща като Лилит, това също плаши мъжа. Затова ключово е намирането на баланса между двете енергии"
          "Пътят след изневярата"
          ~Димитър Стратев~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Човече булката я избират. Ти не си булката. Ти си активната страна.
            Бе баш той е булката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



              В апартамента е чисто и подредено, все едно булка го поддържа,


              Това ще е голям проблем. Тръгнеш ли да даваш акъл на булките как да поддържат, спукана ти е работата. Сега се сещам за един случай, един съсед ме моли да видим печката в апартамента на двете му дъщери в окръжния град. Отиваме сутринта, влизаме, и човека потъна вдън земя от вида на апартамента, оставен от дъщерите, които сутринта са заминали на работа. Най-вероятно предната вечер е имало оргия, и всичко, от маса до легла, беше в насипно състояние.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Според мен е грешно да чакам да ме избере. (Както аз правех дълго време.)

                Трябва нахалство и постоянство. Като арогантните мачовци.
                Човече булката я избират. Ти не си булката. Ти си активната страна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ще се записвам и на латино танци и на народни танци, въпреки че танцувам като дърво. Таман малко ще задобрея,
                  Стъпка в правилната посока....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Ок, така смяташ, ама на улицата трудно ще стане. Трябва да си сред жени, много жени.
                    Нямаш ли някоя приятелка, която пък си има свои, да те разхожда със себе си по разни събирания?
                    Трябва ти контакт с много жени.
                    Мой приятел имаше подобен на твоя проблем, намери се със жен аси на едни танци.
                    Ще се записвам и на латино танци и на народни танци, въпреки че танцувам като дърво. Таман малко ще задобрея,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Според мен е грешно да чакам да ме избере. (Както аз правех дълго време.)

                      Трябва нахалство и постоянство. Като арогантните мачовци.
                      Ок, така смяташ, ама на улицата трудно ще стане. Трябва да си сред жени, много жени.
                      Нямаш ли някоя приятелка, която пък си има свои, да те разхожда със себе си по разни събирания?
                      Трябва ти контакт с много жени.
                      Мой приятел имаше подобен на твоя проблем, намери се със жен аси на едни танци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Според мен е грешно да чакам да ме избере. (Както аз правех дълго време.)

                        Трябва нахалство и постоянство. Като арогантните мачовци.
                        То ако не ти идва отвътре... ако не си естествено нахален и ако тръгнеш да се правиш на такъв - става още по-зле.

                        Недей да вървиш срещу собствената си природа. Ако си отраснал в среда, която не е изисквала нахалство... на тия години така лесно няма да си промениш характера.
                        Да не казвам, че изобщо няма да успееш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Опитвам да помогна, ама щом се обиждаш спирам.
                          Sorry
                          Според мен е грешно да чакам да ме избере. (Както аз правех дълго време.)

                          Трябва нахалство и постоянство. Като арогантните мачовци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не можеш да живееш, без да ме обидиш.
                            Опитвам да помогна, ама щом се обиждаш спирам.
                            Sorry

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Евгооо,
                              Тотал щета си/не се обиждай/
                              Толкова ли няма кака с която да споделиш тая пица?
                              Отивай на някви танци, йога или просто в спортен клуб, където има жени. Може да не спортува, а само да подпираш някоя стена, важното е да си в полезрението на жени. Няма да избираш, а ще чакаш да те изберат. Казваш, че си пич, не би трябвало да те игнорират по визия. После каниш на пица, бутче без да говориш много и без да искаш нищо. После каквото стане.....
                              Не можеш да живееш, без да ме обидиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                При нас лирическият герой не живее при мама. Рядко спи до късно. На битово ниво се оправя сам. Снощи правих страхотна пица. Имаше и студена бира. А за уикенда има агнешко бутче и грозданка,

                                В апартамента е чисто и подредено, все едно булка го поддържа,


                                Евгооо,
                                Тотал щета си/не се обиждай/
                                Толкова ли няма кака с която да споделиш тая пица?
                                Отивай на някви танци, йога или просто в спортен клуб, където има жени. Може да не спортува, а само да подпираш някоя стена, важното е да си в полезрението на жени. Няма да избираш, а ще чакаш да те изберат. Казваш, че си пич, не би трябвало да те игнорират по визия. После каниш на пица, бутче без да говориш много и без да искаш нищо. После каквото стане.....

                                Коментар

                                Working...
                                X