IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Факт. Казах аз да ходи по библиотеките, но не ми обърна внимание.
    Наскоро опитах (както ме учите) с една жена от семинар, но се оказа, че има приятел.

    Преди години бях против ......да се предлага и да се пита директно, но факт е, че мъжът трябва да е активен и да си иска и да предлага.

    Пък каквото стане,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      искам да кажа, че в тия сайтове се появява най-нежелания контингент
      и се конкурираш с ...абе не ми се пише
      надявам се да схващаш
      Факт. Казах аз да ходи по библиотеките, но не ми обърна внимание.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        kubrat, а когато си в Ромляния и какво трабвя да правиш. Абсорютна загуба на време ли е да се опитваш да направиш от ромляните поне малко римляни?

        (На мене ми се иска да вярвам, че има някакъв шанс, все пак. Иначе е доста очайващо в Ромляния.)
        Ами действаш си според целите и ресурсите, за мен първият въпрос е защо са ти повече римляни, за Рим ли мислиш или как да спасиш ромляните? Ако е първото можеш да подбереш най-подходящите за целта, второто вече е загубена кауза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ти все пак си жена и си гледала бързо да се ожениш.
          аз мислех, че бобката е мъж
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Абе пич, моите големите са 97 и 99 набор, точно след виденовата зима. Много мислене, много отлагане и накрая нищо. Като си на 20 нищо не те плаши.
            Ти все пак си жена и си гледала бързо да се ожениш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              искам да кажа, че в тия сайтове се появява най-нежелания контингент
              и се конкурираш с ...абе не ми се пише
              надявам се да схващаш
              Потвърждавам, че е така.

              Ромки, жени с деца, пълни, възрастни жени, неучили са в тези групи/сайтове.

              Дори когато бях на 25-26г, имах регистрация в един сайт (вече го няма) и ми пишеха или гейове, или лелки на 37-40г или платени жени. И им беше апетитно,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                евго, ходиш ли на организирани групови екскурзии?
                върти ми се, че груйчо те беше посъветвал веднъж.
                мисля, че там може да има доста добри момичета.
                това е много добра идея, а пък ако се сприятелиш със служител от туристическа агенция направо да те включва в групи за локации с предимно млади хора хем свят ще видиш, хем запознанства искаш не искаш като си там ще има.

                ПП жените много се впечатляват от мъже, които са били на много места (и не са тираджии). няма сингъл мома, която да не включва 'пътуване' в топ приоритетите си за живота.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В днешно време гледат повече опаковката и парите.

                  Като отидат на изборите и глдат по хубост, кой ще им хареса на снимките,
                  искам да кажа, че в тия сайтове се появява най-нежелания контингент
                  и се конкурираш с ...абе не ми се пише
                  надявам се да схващаш
                  препоръка е

                  Коментар


                  • kubrat, а когато си в Ромляния и какво трабвя да правиш. Абсорютна загуба на време ли е да се опитваш да направиш от ромляните поне малко римляни?

                    (На мене ми се иска да вярвам, че има някакъв шанс, все пак. Иначе е доста очайващо в Ромляния.)

                    Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Тук май ме обърка с друг потребител на форума
                    п. Единствената ми препоръка е като си в Рим да правиш като римляните/а не като ромляните/.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      сега, не знам кой от двамата опровергавам,
                      но тоя вид запознанства много ми напомнят за принципа на изборите
                      най-безполезните кандидатури получават лайковете на най-безполезните ... мм... лайкващи
                      В днешно време гледат повече опаковката и парите.

                      Като отидат на изборите и глдат по хубост, кой ще им хареса на снимките,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Преди 20 г, бях свежо парче (високо, стройно момче, с широки рамене от СФ), току що завършил бакалавър с висок успех (с Бота сме колеги),

                        Колежките ми се занимаваха с по-големи мъже и чужденци (гледаха да емигрират), дори момичета който не бяха нищо особено. Същевременно заплатите бяха ниски и при висока безработица. Та поради тази причина нямам големи деца.
                        Абе пич, моите големите са 97 и 99 набор, точно след виденовата зима. Много мислене, много отлагане и накрая нищо. Като си на 20 нищо не те плаши.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                          Модерен беше преди 15 години...

                          Като чукнеш 50 пак ли няма да си чичак?

                          Или пак ще пишеш същите небивалици за "срок на годност", "по времето на НРБ", "жените били меркантилни"....

                          А на 60?
                          сега, не знам кой от двамата опровергавам,
                          но тоя вид запознанства много ми напомнят за принципа на изборите
                          най-безполезните кандидатури получават лайковете на най-безполезните ... мм... лайкващи
                          Last edited by ratten; 01.10.2021, 13:24.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            евго, ходиш ли на организирани групови екскурзии?
                            върти ми се, че груйчо те беше посъветвал веднъж.
                            мисля, че там може да има доста добри момичета.
                            Каквото ме посъветва Груьо, винаги го отразявам. А и много го ценя,

                            Коментар


                            • евго, ходиш ли на организирани групови екскурзии?
                              върти ми се, че груйчо те беше посъветвал веднъж.
                              мисля, че там може да има доста добри момичета.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Модерният начин е да се запознаеш по фейсбук и Интернет.

                                Аз наскоро бях на 40г. и не съм чичак,
                                Модерен беше преди 15 години...

                                Като чукнеш 50 пак ли няма да си чичак?

                                Или пак ще пишеш същите небивалици за "срок на годност", "по времето на НРБ", "жените били меркантилни"....

                                А на 60?

                                Коментар

                                Working...
                                X