IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Ще има всякакви да ги пази Господ горките.
    Да, милостив да е Господ!
    житейските мъки на един идалго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

      Ако е с две деца няма да я земе колкото и да скърца шибания креват!
      Евго е ергенска проклетия ! Балонерска история
      Ще има всякакви да ги пази Господ горките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Частита баба Марта! На теб и на всички форумци.

        Тъй като събитията напоследък са много тъжни, нека внеса весела нотка. Евго, опичай си акъла. Може бъдещата ти жена ще е украинка
        Ако е с две деца няма да я земе колкото и да скърца шибания креват! /голям разход/
        Евго е ергенска проклетия !
        Още една балонерска история
        Last edited by Балониада; 01.03.2022, 19:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Имам и други приятели с успехи сред жените.

          Този конкретно не го бърка да плати 150 лв за хотел. Казвал ми е да ходя и на платено, имал такива клиентки (жрици) за адвокатски услуги.

          Аз съм ви казвал, че от личен опит се убедих, че апартаментът не гарантира повече и по-качествени жени.

          Той е една инвестиция, една сигурност, защита от инфлация и стабилност, дом за семейство. Една кифла никога няма да оцени големия труд вложен в него - че сам разкъртих старата баня, че сам остъргах от тапети всички стени преди шпакловка, че сам качих итонга за терасата и материалите за новата баня и ламината. Останалото свършиха майсторите. Правил съм и други дребни монтажи и боядисване.

          Последната ми приятелка искаше да се нанася и да започва с промените, , обаче не издържа теста при мен.


          Честита Баба Марта!
          Частита баба Марта! На теб и на всички форумци.

          Тъй като събитията напоследък са много тъжни, нека внеса весела нотка. Евго, опичай си акъла. Може бъдещата ти жена ще е украинка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            браво, евго. това май е единствения, за когото казваш, че има успех с жените.
            но къде ги кани? в космическия кораб ли?
            Имам и други приятели с успехи сред жените.

            Този конкретно не го бърка да плати 150 лв за хотел. Казвал ми е да ходя и на платено, имал такива клиентки (жрици) за адвокатски услуги.

            Аз съм ви казвал, че от личен опит се убедих, че апартаментът не гарантира повече и по-качествени жени.

            Той е една инвестиция, една сигурност, защита от инфлация и стабилност, дом за семейство. Една кифла никога няма да оцени големия труд вложен в него - че сам разкъртих старата баня, че сам остъргах от тапети всички стени преди шпакловка, че сам качих итонга за терасата и материалите за новата баня и ламината. Останалото свършиха майсторите. Правил съм и други дребни монтажи и боядисване.

            Последната ми приятелка искаше да се нанася и да започва с промените, , обаче не издържа теста при мен.


            Честита Баба Марта!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз познавам един адвокат, на 37г от София, ерген.

              Живее с майка си, в хубав апарт. Стаята му е много хубаво ремонтирана, като космически кораб, с картини. Има си кола и си бръмчи.

              Много обича да харчи и разполага с пари, тъй като не е купувал апарт.

              Симпатяга е и има успех с жените.
              Това е класически случай за мъж, който няма да има никога сериозна връзка. Още не е пораснало момчето, на мама синчето. Всяка нормална жена го надушва това веднага или след малко време и бяга с голяма скорост.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мама и тя ще дойде, да ги одобрява....
                Мама точен полиграф. Ха момата си е отворила устата, ха писецът почва да пише, все едно сеизмограф отчита земетресение у Вранча.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Това е като наказание - хем му върви с жените, хем трябва при мама да ги води. Бъди човечен и го посъветвай да се изнесе на кватрира, ако няма пари да си купи свое. Ще се роди в новия си живот.
                  мама и тя ще дойде, да ги одобрява....
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Аз познавам един адвокат, на 37г от София, ерген.

                    Живее с майка си, в хубав апарт. Стаята му е много хубаво ремонтирана, като космически кораб, с картини. Има си кола и си бръмчи.

                    Много обича да харчи и разполага с пари, тъй като не е купувал апарт.

                    Симпатяга е и има успех с жените.
                    браво, евго. това май е единствения, за когото казваш, че има успех с жените.
                    но къде ги кани? в космическия кораб ли?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз познавам един адвокат, на 37г от София, ерген.

                      Живее с майка си, в хубав апарт. Стаята му е много хубаво ремонтирана, като космически кораб, с картини. Има си кола и си бръмчи.

                      Много обича да харчи и разполага с пари, тъй като не е купувал апарт.

                      Симпатяга е и има успех с жените.
                      Това е като наказание - хем му върви с жените, хем трябва при мама да ги води. Бъди човечен и го посъветвай да се изнесе на кватрира, ако няма пари да си купи свое. Ще се роди в новия си живот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        https://www.investor.bg/po-sveta/453...mpaign=tag_box
                        мъка ще е поне още 10 години по детските стаи и квартирите
                        Аз познавам един адвокат, на 37г от София, ерген.

                        Живее с майка си, в хубав апарт. Стаята му е много хубаво ремонтирана, като космически кораб, с картини. Има си кола и си бръмчи.

                        Много обича да харчи и разполага с пари, тъй като не е купувал апарт.

                        Симпатяга е и има успех с жените.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                          Зорница от ''Ергенът'',за всички които си я пожелаха
                          https://www.youtube.com/watch?v=VgMp5p1GTgc&t=243s
                          Леле мале …

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            [ATTACH=CONFIG]n3877465[/ATTACH]
                            Култово.....

                            Коментар


                            • Зорница от ''Ергенът'',за всички които си я пожелаха
                              https://www.youtube.com/watch?v=VgMp5p1GTgc&t=243s
                              Състраданието не е добродетел

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                                Кой го е грижа печалбата, "собственик на бутик" звучи далеч по-добре от "държанка".
                                Според скромното ми мнение тия 'държанки' са си плюли на суратя /както викат старите хора по селата/, демек нямат капчица достойнство и им е все тая как им викат.

                                Те и самите се знаят какво представляват!

                                Коментар

                                Working...
                                X