IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Конкретната мадама не е нищо особено (не е посредствена), но е средна работа. И се мисли за кифла и принцеса.
    И най-красивата, по която точат лиги е омръзнала някому.....както и конкретната може да е принцеса за някой.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Имам познат при който конфигурацията бе необичайна: конфликт с тъста и последвал развод, който така и не се разбра на какво се дължи, защото не чух другата страна. Но врагът бе тъстът.
      Ако при конфликт зет-тъст жената е взела страната на баща си,то нищо чудно съпругът затова да се е развел. То и при мен има подобни отношения само,че с балдъзата.И жената винаги предпочита нея пред мен.А в обратният случай аз винаги заемам нейната страна при спорове с моите родители и сестра ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Единия явно е взел някакво еднолично решение, което другия не е могъл да преглътне?

        Да, истории всякакви... надявам се само жертви да е нямало/

        Иначе в днешно време растат все по-големи и по-големи егоистчета, които повече и повече дърпат чергата към себе си и оттам по-трудното съжителство за дълъг период..
        На един приятел жена му след развода си купи нова кола със спестените пари от заплатата. Щото по време на целия брак той е плащал сметките. Тя е била на принципа, моето си е мое,парите на мъжа ми са общи. И сега той не ще да чуе за втори брак,въпреки че много жени му се натискат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ами то материалът такъв.
          Материалът в Афганистан да не е по-качествен?Ама там разводи липсват.Еманципацията на жените ни докара до толкова много разводи,аборти и малко раждания.А оттам и до демографски срив.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Ко? Не! Изкуство може да е само, ако го правиш изкуствено. Ако говориш за нещата, които наистина те вълнуват и имат смисъл за теб, а не за времето, къде е завършила, какво работи и колко изкарва, и жената отсреща те привлича, това е напълно достатъчно да настроиш и нея на емоционална вълна, стига и ти да я привличаш по някакъв начин. Оттук, освен ако не се замотаеш много, е сравнително лесно поне да отбележиш гол. Вече за връзка, семейство, деца и прочие нещата са по-сложни, но за да стигнеш някак дотам трябва поне да минеш ниво 1.
            Благодаря, ще взема съветите ти предвид.Никога те е късно човек да научи нещо ново ,дори и да гони 50-е години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Единия явно е взел някакво еднолично решение, което другия не е могъл да преглътне?

              Да, истории всякакви... надявам се само жертви да е нямало/

              Иначе в днешно време растат все по-големи и по-големи егоистчета, които повече и повече дърпат чергата към себе си и оттам по-трудното съжителство за дълъг период..
              Да, доколкото помня тъстът даваше директни заповеди на дъщерята през главата на зетя … такива ми ти работи …

              Жертви винаги са децата за жалост.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Няма да забравя фразата за тъста: “той не се е посвенил да е Господ за собствените си деца”.

                Истории всякакви. Истината ще да е била някъде посредата …
                Единия явно е взел някакво еднолично решение, което другия не е могъл да преглътне?

                Да, истории всякакви... надявам се само жертви да е нямало/

                Иначе в днешно време растат все по-големи и по-големи егоистчета, които повече и повече дърпат чергата към себе си и оттам по-трудното съжителство за дълъг период..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Еми освен и тъста да се е пробвал на зетя, ама явно не му се е получило.......

                  (натам сякаш духа вятъра)
                  Няма да забравя фразата за тъста: “той не се е посвенил да е Господ за собствените си деца”.

                  Истории всякакви. Истината ще да е била някъде посредата …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                    Имам познат при който конфигурацията бе необичайна: конфликт с тъста и последвал развод, който така и не се разбра на какво се дължи, защото не чух другата страна. Но врагът бе тъстът.
                    Еми освен и тъста да се е пробвал на зетя, ама явно не му се е получило.......

                    (натам сякаш духа вятъра)

                    P.s. чакай че от смях обърках роднинските връзки............
                    Last edited by Julius_BG; 30.09.2022, 17:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Ама мъжете трябва да правим какви ли не схеми, за да свалим някоя жена .
                      Точно със схеми ще хванеш... Какво пречи да бъдеш себе си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Иначе популярните търкания по оста "тъща-зет" последните години ми се струва, че са изместени от оста "снаха-свекърва".

                        Преди години все се акцентираше на зетя и тъщата /и все се разнасяха вицове за тези два персонажа/, но реално по-голямото куче е заровено между булката и майката на зетя! Там много често тлее по-голям и скрит конфликт... и там нерядко текат по-сериозните битки за надмощие.
                        Имам познат при който конфигурацията бе необичайна: конфликт с тъста и последвал развод, който така и не се разбра на какво се дължи, защото не чух другата страна. Но врагът бе тъстът.
                        Last edited by Arana; 30.09.2022, 17:26.

                        Коментар


                        • Иначе популярните търкания по оста "тъща-зет" последните години ми се струва, че са изместени от оста "снаха-свекърва".

                          Преди години все се акцентираше на зетя и тъщата /и все се разнасяха вицове за тези два персонажа/, но реално по-голямото куче е заровено между булката и майката на зетя! Там много често тлее по-голям и скрит конфликт... и там нерядко текат по-сериозните битки за надмощие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            И все пак не смесвайте генната селекция при възпроизвеждането с дълготрайността на брака.

                            Едното няма общо с другото.

                            Първото е чиста физиология, другото е като тичане на маратон - да си разпределиш правилно силите, така че да стигнеш до финала.
                            Абсолютно точно попадение. Те затова и се разпадат бракове, защото много спринтьори и спринтьорки се навъдиха и все те най-умните …

                            Коментар


                            • И все пак не смесвайте генната селекция при възпроизвеждането с дълготрайността на брака.

                              Едното няма общо с другото.

                              Първото е чиста физиология, другото е като тичане на маратон - да си разпределиш правилно силите, така че да стигнеш до финала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Лошото е, че на 40г изборът е малък и няма любов.

                                И аз имам колеги, на 45г и на 38г, изглеждат готини, но нямат половинки от години. Материално са добре, не са бедни, карат хубави коли.
                                За любов не сме писали. Какво разбираш под любов ти принципно? Това си е важно при срещите.

                                Коментар

                                Working...
                                X