IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Като превъзпиташ такъв като мен и бързо ще загубиш интерес.Жените искате да превърнете дивият котак в опитомено котенце и като стане такъв интересът рязко спада.
    Не в този смисъл е изказването, а колкото до теб, ти вече си мило котенце и готова плячка за “рускинята”, така че даже работа няма да се отвори

    И си в голяма грешка, че умната жена не цени домашния котарак. Той е най-ценен. Бих казала безценен.
    Last edited by Arana; 01.10.2022, 11:13.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Естествено, но …и в Б група се играе хващам един Миро, превъзпитавам го и мачът продължава, Мите.

      Каквото е рекъл Господ и на комуто каквото е драснато .
      Като превъзпиташ такъв като мен и бързо ще загубиш интерес.Жените искате да превърнете дивият котак в опитомено котенце и като стане такъв интересът рязко спада.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Ко? Не! Изкуство може да е само, ако го правиш изкуствено. Ако говориш за нещата, които наистина те вълнуват и имат смисъл за теб, а не за времето, къде е завършила, какво работи и колко изкарва, и жената отсреща те привлича, това е напълно достатъчно да настроиш и нея на емоционална вълна, стига и ти да я привличаш по някакъв начин. Оттук, освен ако не се замотаеш много, е сравнително лесно поне да отбележиш гол. Вече за връзка, семейство, деца и прочие нещата са по-сложни, но за да стигнеш някак дотам трябва поне да минеш ниво 1.
        браво, кубратчо.
        трябва обаче малко да поговорите и за нещата, които вълнуват нея.
        и после за нещата, които вълнуват и двамата; у гого ще идете и кой ще е отгоре.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ще действам,когато му дойде времето.Колкото до инициативата,взел съм я в свои ръце .
          лява или дясна? Сори ма не се стърпях
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ами отдавна ти казах да действаш и да разказваш после.

            Мъже нямало, жени нямало. Инициатива няма.
            Ще действам,когато му дойде времето.Колкото до инициативата,взел съм я в свои ръце .
            Last edited by mirodes; 30.09.2022, 19:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е аз смятам да докарам рускиня или украинка в България и да допринеса за подобряване на демографската ситуация. Само две деца да роди и тя общо стават трима повече български граждани. Плюс двете ми деца ще означава, че съм увеличил населението на България с 5 човека.Ако.имаше повече такива хора,нямаше да има демографски срив .
              Ами отдавна ти казах да действаш и да разказваш после.

              Мъже нямало, жени нямало. Инициатива няма.
              Last edited by Arana; 30.09.2022, 19:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                След 100 години всички пишещи тук, както казват мъдрите валенсианци ще сме плешиви

                Поради което препоръчвам леко да ускориш процеса, понеже засега идват афганистанци, а не афганистанки по нашите земи
                Е аз смятам да докарам рускиня или украинка в България и да допринеса за подобряване на демографската ситуация. Само две деца да роди и тя, общо стават трима в повече български граждани. Плюс двете ми деца ще означава, че съм увеличил населението на България с 5 човека.Ако имаше повече такива хора,нямаше да има демографски срив .
                Last edited by mirodes; 30.09.2022, 19:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  Тихо да не чуе дявола.....че абсолютни неща няма.
                  Естествено, но …и в Б група се играе хващам един Миро, превъзпитавам го и мачът продължава, Мите.

                  Каквото е рекъл Господ и на комуто каквото е драснато .

                  Last edited by Arana; 30.09.2022, 19:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    След 100 години всички пишещи тук, както казват мъдрите валенсианци ще сме плешиви
                    Нашите предци 1300 години са градили държава, ние за 130 години ще го докараме до изчезването на българите като народ.
                    Щото сме много прогресивни, избиваме си неродените деца,не създаваме и не отглеждаме достатъчно деца.
                    Last edited by mirodes; 30.09.2022, 19:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Няма какво да бягам в Афганистан. Афганистанците ще дойдат по тези земи. Щото имат демографски прираст, а след 100 години я има българи,я не.
                      Много прогресивните ще изчезнат. Който върви срещу природните закони Природата го наказва с изчезване.
                      След 100 години всички пишещи тук, както казват мъдрите валенсианци ще сме плешиви

                      Поради което препоръчвам леко да ускориш процеса, понеже засега идват афганистанци, а не афганистанки по нашите земи

                      Коментар




                      • Няма какво да бягам в Афганистан. Афганистанците ще дойдат по тези земи. Щото имат демографски прираст, а след 100 години я има българи,я не.
                        Много прогресивните ще изчезнат. Който върви срещу природните закони Природата го наказва с изчезване.
                        Last edited by mirodes; 30.09.2022, 19:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Материалът в Афганистан да не е по-качествен?Ама там разводи липсват.Еманципацията на жените ни докара до толкова много разводи,аборти и малко раждания.А оттам и до демографски срив.
                          Марш в Афганистан. Визи няма. Глей кви мацки (преди талибаните обаче). Сериозно им се радвам на тези моми. Баш си кацаш в 15ти век, няма разводи, няма демо криза и си си баш Султан

                          https://youtu.be/_EO6x68gu8c
                          Last edited by Arana; 30.09.2022, 19:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ако при конфликт зет-тъст жената е взела страната на баща си,то нищо чудно съпругът затова да се е развел. То и при мен има подобни отношения само,че с балдъзата.И жената винаги предпочита нея пред мен.А в обратният случай аз винаги заемам нейната страна при спорове с моите родители и сестра ми.
                            Абе таз бълдъза хубава ли е, че ми хрумна една еретична мисъл

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Лошото е, че на 40г изборът е малък и няма любов.

                              И аз имам колеги, на 45г и на 38г, изглеждат готини, но нямат половинки от години. Материално са добре, не са бедни, карат хубави коли.
                              Има любов и на 70....но трябва да ти е отворено сърцето...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Лесно дръжки. То, че идват нон стоп идват, но нашата програма е да се селектира само годното. Ти знаеш ли какъв къртовски труд е това?

                                Добре, че го минах този етап. Тежък труд. Не им завиждам на младите жени в днешно време.
                                Тихо да не чуе дявола.....че абсолютни неща няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X