IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Има две Испании. Големи градове и провинция. Както ти казах в големите градове настъпва една плановя дехуманизация на човека тя е придружена с масово намиране на парньор по разни тиндъри миндъри и употреба на партньора като салфетка. Ползваш, хвърляш, пускаш водата.

    За съжаление тази тенденция е в подем. Има и процент все още непокварено нормално население, което се опитва да възпитава младежта в традиционните семейни ценности.

    С кафетата имаме челен културен сблъсък така както се разбират нещата по нашите ширини. Мисля, че е така по цяла западна Европа, но нека наистина живеещи там да коментират. И то реално интегрирани, а не гурбетчии.

    Втората Испания е добрата стара провинциална Испания, където нещата са все още ок от гледна точка на нашите разбирания и ценности, включая отношенията между половете и където все още не цари диктатурата на лилавите коси.

    При западните хора като цяло я няма широката щедра източна нагласа. Това са народи, които си броят стотинките.
    Много често на летището ще видиш жалката от наша гледна точка западняк да си брои стотинките събрани обикновено в хартиен пощенски плик. Колкото до сметките - те се делят. Толкоз.
    Лоши хора, питат какво ще получат за парите си...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      За съжаление в Испания “църквата абдикира”, както се изрази един ерудиран мой испански колега. Никой не заменя фунцкциите на църквата като морален стожер. Получава се морален вакуум, а природата вакуум не търпи. За съжаление вакуумът се запълни с всичко най-долнопробно. Наркотици, свободия, тиндърски секс и безпросветност. Резултатът е плачевен. Същият процес го наблюдаваш и в България. Първо комунистите ти унищожават църквата, но все пак заместват нейния морал с някакъв ценностен апарат в голямата си част окраден пак от библията. Истинският разпад идва след десети ноември - резултатът е налице, когато излезеш на улицата.

      Отново, както и в примера с Испания имаш две Българии. София и още четири големи града и провинция. Провинцията също по-добре съхранява старите ценности.
      В провинцията е много зле в момента откъм работа и демография. За това братовчед ми ходи по ромейки, поради липсата на жени.

      А иначе си има разкрепостени двойки и хора, и те са по Интернет секса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Едно време имаше една шафрантия на селото, сега обратното една читава ...
        Можеш да замениш селото с квартал, блок, вход
        Според мен ще дойде някакъв повратен момент и палачинката отново ще се обърне в обратна посока. Обществото си има механизми за саморегулация. Рано или късно ще има повратна точка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          За съжаление в Испания “църквата абдикира”, както се изрази един ерудиран мой испански колега. Никой не заменя фунцкциите на църквата като морален стожер. Получава се морален вакуум, а природата вакуум не търпи. За съжаление вакуумът се запълни с всичко най-долнопробно. Наркотици, свободия, тиндърски секс и безпросветност. Резултатът е плачевен. Същият процес го наблюдаваш и в България. Първо комунистите ти унищожават църквата, но все пак заместват нейния морал с някакъв ценностен апарат в голямата си част окраден пак от библията. Истинският разпад идва след десети ноември - резултатът е налице, когато излезеш на улицата.

          Отново, както и в примера с Испания имаш две Българии. София и още четири големи града и провинция. Провинцията също по-добре съхранява старите ценности.
          Едно време имаше една шафрантия на селото, сега обратното една читава ...
          Можеш да замениш селото с квартал, блок, вход
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            +1

            Аз съм испанист и това за старата Испания го пишеше в учебниците, как майката е център на семейството, събота и неделя всички се събират на масата, за първото причастие, за църковния брак и т.н.

            Преди време М. Кабайе беше казала, че има криза не в операта, а в главите на хората и в мислите им преди да влязат в операта.
            За съжаление в Испания “църквата абдикира”, както се изрази един ерудиран мой испански колега. Никой не заменя функциите на църквата като морален стожер. Получава се морален вакуум, а природата вакуум не търпи. За съжаление вакуумът се запълни с всичко най-долнопробно. Наркотици, свободия, тиндърски секс и безпросветност. Резултатът е плачевен. Същият процес го наблюдаваш и в България. Първо комунистите ти унищожават църквата, но все пак заместват нейния морал с някакъв ценностен апарат в голямата си част окраден пак от библията. Истинският разпад идва след десети ноември - резултатът е налице, когато излезеш на улицата.

            Отново, както и в примера с Испания имаш две Българии. София и още четири големи града и провинция. Провинцията също по-добре съхранява старите ценности.
            Last edited by Selena; 23.11.2021, 16:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Има две Испании. Големи градове и провинция. Както ти казах в големите градове настъпва една плановя дехуманизация на човека тя е придружена с масово намиране на парньор по разни тиндъри миндъри и употреба на партньора като салфетка. Ползваш, хвърляш, пускаш водата.

              За съжаление тази тенденция е в подем. Има и процент все още непокварено нормално население, което се опитва да възпитава младежта в традиционните семейни ценности.

              С кафетата имаме челен културен сблъсък така както се разбират нещата по нашите ширини. Мисля, че е така по цяла западна Европа, но нека наистина живеещи там да коментират. И то реално интегрирани, а не гурбетчии.

              Втората Испания е добрата стара провинциална Испания, където нещата са все още ок от гледна точка на нашите разбирания и ценности, включая отношенията между половете и където все още не цари диктатурата на лилавите коси.
              +1

              Аз съм испанист и това за старата Испания го пишеше в учебниците, как майката е център на семейството, събота и неделя всички се събират на масата, за първото причастие, за църковния брак и т.н.

              Преди време М. Кабайе беше казала, че има криза не в операта, а в главите на хората и в мислите им преди да влязат в операта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ти ни разкажи в Испания как са нещата. Толкова ли са стиснати мъжете, че не могат едно кафе и една торта да почерпят.
                Има две Испании. Големи градове и провинция. Както ти казах в големите градове настъпва една плановя дехуманизация на човека тя е придружена с масово намиране на парньор по разни тиндъри миндъри и употреба на партньора като салфетка. Ползваш, хвърляш, пускаш водата.

                За съжаление тази тенденция е в подем. Има и процент все още непокварено нормално население, което се опитва да възпитава младежта в традиционните семейни ценности.

                С кафетата имаме челен културен сблъсък така както се разбират нещата по нашите ширини. Мисля, че е така по цяла западна Европа, но нека наистина живеещи там да коментират. И то реално интегрирани, а не гурбетчии.

                Втората Испания е добрата стара провинциална Испания, където нещата са все още ок от гледна точка на нашите разбирания и ценности, включая отношенията между половете и където все още не цари диктатурата на лилавите коси.

                При западните хора като цяло я няма широката щедра източна нагласа. Това са народи, които си броят стотинките.
                Много често на летището ще видиш жалката от наша гледна точка западняк да си брои стотинките събрани обикновено в хартиен пощенски плик. Колкото до сметките - те се делят. Толкоз.
                Last edited by Selena; 23.11.2021, 16:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Да правиш изводи за жените през предаване на Карбовски е като да вземеш точните мерки на който и да е триизмерен предмет наблюдавайки ги в криво огледало.

                  Този журналист търси винаги долнопробната сензация граничеща с лека перверзия.

                  Умът му може и да щрака, но какво точно има в този ум … друга бира беше Милен Цветков светла му памет. Той беше нормален мъж и нормален човек и правеше човечни нормални отражения на реалността.
                  Ти ни разкажи в Испания как са нещата. Толкова ли са стиснати мъжете, че не могат едно кафе и една торта да почерпят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Но е умен и умът му щрака,
                    Да правиш изводи за жените през предаване на Карбовски е като да вземеш точните мерки на който и да е триизмерен предмет наблюдавайки гo в криво огледало.

                    Този журналист търси винаги долнопробната сензация граничеща с лека перверзия.

                    Умът му може и да щрака, но какво точно има в този ум … друга бира беше Милен Цветков светла му памет. Той беше нормален мъж и нормален човек и правеше човечни нормални отражения на реалността.
                    Last edited by Selena; 24.11.2021, 07:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Не знам как не те е гнус да му гледаш предаванията на тоя. Рови се в утайката на обществото, после защо си станал такъв женомразец...
                      Но е умен и умът му щрака,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Рубла,

                        пусни си някое предаване на Мартин Карбовски.

                        Ще видиш, че това което казвам е масово мнение, потвърдено от много мъже.

                        Тези жени, за които съм разказвал, са едно минало и затворена страница.
                        Не знам как не те е гнус да му гледаш предаванията на тоя. Рови се в утайката на обществото, после защо си станал такъв женомразец...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

                          Прав сте!
                          Евго трябва да спре да говори само за себе си.
                          Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.
                          Рубла,

                          пусни си някое предаване на Мартин Карбовски.

                          Ще видиш, че това което казвам е масово мнение, потвърдено от много мъже.

                          Тези жени, за които съм разказвал, са едно минало и затворена страница.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

                            Прав сте!
                            Евго трябва да спре да говори само за себе си.
                            Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.
                            Благодаря.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Рубла как да спра като тоя ни занимава само със собствената си особа.Не ви ли омръзна да четете колко гадни и прости са жените и как нищо не става от тях и само за пари си мислят. На мен ми писна
                              Прав сте!
                              Евго трябва да спре да говори само за себе си.
                              Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.

                              Коментар


                              • Рубла как да спра като тоя ни занимава само със собствената си особа.Не ви ли омръзна да четете колко гадни и прости са жените и как нищо не става от тях и само за пари си мислят. На мен ми писна

                                Коментар

                                Working...
                                X