IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    Да, но прочетох някъде, че бутика не бил на печалба...
    Кой го е грижа печалбата, "собственик на бутик" звучи далеч по-добре от "държанка".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Да, но прочетох някъде, че бутика не бил на печалба...
      Еее, то туй говори вече за способностите на 'миската'.

      Бутик с гарантирана доживотна печалба има ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Ааа, е те т'ва е вече печалба! Заможен бил начи ергеня?!

        Слава, известност....пф, туй сичкото е само гонене на Михаля!

        Ама ту'ла у Барцелона /както вика ицето/ - туй вече друго казва!!
        Да, но прочетох някъде, че бутика не бил на печалба...

        Коментар


        • Ааа, е те т'ва е вече печалба! Заможен бил начи ергеня?!

          Слава, известност....пф, туй сичкото е само гонене на Михаля!

          Ама ту'ла у Барцелона /както вика ицето/ - туй вече друго казва!!

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	t.jpg
Views:	1
Size:	77.9 КБ
ID:	3877465

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Пробвай с "60 годишен стар ерген". С подрастващ имаш надежда за напредък, с този не.
              На мен ми е все тая, как точно ме характеризираш - по пътя на твои произволни предположения.

              Ще те открехна, защото си любопитен: синът ми е най-голям и има две деца - първокласници. Двете ми дъщери са по-малки от сина ми и всяка от тях има по две деца.

              Извод: стар съм (за теб), но не ми пука как самият ти се обръщаш към твоя баща, или към неговите приятели, на различна възраст.

              ОчевАдно - хората с деца НЕ можем да оприличим като ергени.

              И отново (ВИ) повтарям (на теб и на Парамид) - НЕ съм ВИ конкуренция. Сваляйте си мацките свободно.

              Обещавам, ако някоя дама ми пише на лични - веднага да я отпратя към вас, двамата! Така е справедливо, нали сме на едно мнение по този въпрос?

              ))

              Коментар


              • Щом "участничките ТУК" са "участничките, описани в 24 часа" - това е съвсем различно.

                Не чета целите дискусии, назад, защото не се знае кога са започнали, а съм коментирал само един твой пост - последният. Линкове, без коментар - също избягвам да чета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                  Само да не стане като в актуалните вицове "Накрая Ергенът сe взе оператора на предаването."
                  Shit happen

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Подкрепям.
                    Само да не стане като в актуалните вицове "Накрая Ергенът сe взе с оператора на предаването."
                    Last edited by tea_cup; 23.02.2022, 15:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                      Даваш идея на продуцентите да вземат Евго за консултант по ненадеждните жени? Или направо да го вземат за ерген във втори сезон?
                      Подкрепям.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        p.s.
                        Дотам ли я докарахме - да обяснявам какво съм казал?! Все едно водя разговор с подрастващ.........
                        Пробвай с "60 годишен стар ерген". С подрастващ имаш надежда за напредък, с този не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                          Не мисля, че си справедлив с подобно сравнение "като участничките тук"...
                          Дотук те прочетох и спрях!
                          Ей на това му се вика "четене БЕЗ разбиране".
                          И почти съм сигурен, че само ти си неориентирания!
                          Целия тоя безмислен ферман дето си го изписал можеше да го спестиш, ако беше прочел малко по-внимателно какво съм написал!

                          В статията от линка са описани участничките в предаването Ергенът.
                          И понеже Евго само се оплаква, че попада на жени подобни на описаните - оттам изобщо тръгна и линка, и разговора, и сравнението...
                          ''Участничките ТУК" = участничките, описани в 24часа!

                          p.s.
                          Дотам ли я докарахме - да обяснявам какво съм казал?! Все едно водя разговор с подрастващ.........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Едната твърди, че е мениджърка в аеца!
                            Някой може ли да я замери с гайгеров брояч?
                            благодаря
                            Мениджърка на метла - и тя кат пешкунти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Не бих се учудил. Едно че един женен мъж знае по-добре как да се държи с една жена от един ерген, второ - подозирам, че целят някакъв женски биг брадър, където повечето жени ще паднат в долна мъртва точка и ще покажат най-грозните си черти... сигурно Евго само на такива попада - като участничките тук?!

                              Не мисля, че си справедлив с подобно сравнение "като участничките тук".

                              Основно: не познаваме дамите тук лично, за да можем да даваме подобни оценки, но дори и да ги познавахме лично - не бива да забравяме, че те са слабият пол, който се нуждае от закрила и разбиране...

                              Виртуалните отношения (впечатления) - дори да са една абстракция - говорят за интереси и реално притежавани качества в определени области от дамите. Това е свързано и с образование, и с аналитичен ум, и със способности за обобщаване. Разбира се, в голяма степен може да се говори за добро възпитание...

                              Факт е, че времената, в които живеем са такива, че те не могат да гарантират нормална комуникация, дори при реални срещи и общуване.

                              Не съм съгласен, че трябва да обиждаме дамския състав тук. Те и така не са много, а и нищо лошо не правят. Най-малкото - не сипят обиди и цинизми, а и скандали не вдигат, не те наказват с "ограничаване или спиране на секса"...

                              Такива неща...

                              (лично и неангажиращо мнение)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Едната твърди, че е мениджърка в аеца!
                                Някой може ли да я замери с гайгеров брояч?
                                благодаря
                                Викам, Пешето да се жертва
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X