IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Така си мислиш само за заблуда на германците както казваха навремето.Дури знаеш много добре как стават нещата няма смисъл да спорим...Момата сама ще иска и няма да взема нищо...
    Така може Това е друга работа.
    Написах поста за Евго, не за да споря с теб, че той завалията си мисли ,че насила може да забремени някоя мома

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Пеше, днес има всякакви контрацептиви и ти дори няма да разбереш момата какво прави
      Така си мислиш само за заблуда на германците както казваха навремето.Дури знаеш много добре как стават нещата няма смисъл да спорим...Момата сама ще иска и няма да взема нищо...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Нищо не зависи само от нея...Ако бях на 25 нагледно щях да ти покажа как от момата нищо не зависи...
        Пеше, днес има всякакви контрацептиви и ти дори няма да разбереш момата какво прави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Не знам в кой век живееш Ако момата не иска да роди дете има начини и да не забременее Каквото и да правиш от нея зависи какво решение ще вземе !
          Нищо не зависи само от нея...Ако бях на 25 нагледно щях да ти покажа как от момата нищо не зависи...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

            .
            Не знам в кой век живееш Ако момата не иска да роди дете има начини и да не забременее Каквото и да правиш от нея зависи какво решение ще вземе !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

              Знам за двойки, мъж на 30г и жена на 40г, стават гаджета, но въпреки че правят опити 10г нищо не става.
              Евго, ти си като храбрия войник Швейк - за всяка ситуация имаш подобна история - чута, видяна, преживяна и т. н.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Поп.За съжаление друго няма да помогне
                айде сега, веднага поп.
                ми не е опитал още всички варианти.
                може па тоя да се окаже успешен.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  пеше, ми ти к'во предлагаш?
                  Поп.За съжаление друго няма да помогне

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Чак такъв идиотизъм не вярвах че мога да чуя или прочета.Пич ти не знаеш защо си жив...По тоя начин най много да лепнеш трипер...Аако не дай си Боже направиш дете ше си проклинаш живота...Ще се пръкне такова дете че такъв урок ще получиш Боже Боже вразуми тоя и..т
                    пеше, ми ти к'во предлагаш?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ок, лека операция и бързо възстановяване и желая.
                      Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Все още не, събираме документите.
                        ок, лека операция и бързо възстановяване и желая.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

                          Знам за двойки, мъж на 30г и жена на 40г, стават гаджета, но въпреки че правят опити 10г нищо не става.
                          Чак такъв идиотизъм не вярвах че мога да чуя или прочета.Пич ти не знаеш защо си жив...По тоя начин най много да лепнеш трипер...Аако не дай си Боже направиш дете ше си проклинаш живота...Ще се пръкне такова дете че такъв урок ще получиш Боже Боже вразуми тоя и..т

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            еми ето.
                            сега мисли само, как да ги прикараш да ядат баницата.

                            майка ти оперира ли се?
                            Все още не, събираме документите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

                              Знам за двойки, мъж на 30г и жена на 40г, стават гаджета, но въпреки че правят опити 10г нищо не става.
                              еми ето.
                              сега мисли само, как да ги прикараш да ядат баницата.

                              майка ти оперира ли се?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                евго, май трябва да вземеш да изпробваш и тоя метод.
                                на изненадващото осеменяване.
                                и в оправдание може да кажеш, че и един гинеколог, готин пич веднъж така направил.
                                Един приятел казва да не използвам никакви кондоми, пък която хване.

                                Знам за двойки, мъж на 30г и жена на 40г, стават гаджета, но въпреки че правят опити 10г нищо не става.

                                Коментар

                                Working...
                                X