IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo

    Едва ли е бил щастлив, особено накрая, последните 9 г.

    Момата го манипулирала:

    "Оставиш ли ме, да знаеш, че ще се хвърля от балкона."

    И го учела: "Няма да даваш пари и няма да плащаш на никой" (най-вече на първото му семейство)

    И вечер след работа ходела да ги прибира от работа и да го подмамва в квартирата й. Била обиграна, не случайно днес говорих за специалистките по старци,
    Явно завиждаш!
    Дядо ти е бил яко ухажван и секс до пределите на фантазията му - тогава ще да е нормално не само да забрави за предното му досадно семейство, ами и внуците включае!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не си ме чел внимателно. Не ми е оставил апартамент, защото старата мома го настройваше, можеше да остави или уреди 2 апарта, но не го направи.

      Това са минали неща. Вторият ми дядо, който не е от София, е направил доста и съм го гледал 2-3 години накрая.

      Все пак можем да допуснем, че той е бил щастлив. Това е моят лайтмотив, а това, че"не ти е оставил апартамент.." - няма как да коментирам, защото нямам мнението на другата страна!

      Все пак ти си един млад и проспериращ човек и това е оптимистичното ми заключение по подтемата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        "И му източи финансите."

        Евго, не си се оплаквал, че дядо ти те е лишил от обзаведен, наследствен апартамент в София. Както се казва: "ударил си кьоравото"...

        Какво си дал за това? Говориш единствено с пренебрежение и досада за дядовците си, т.е - не отчиташ приноса им за твоето настоящо.благополучие...

        При тия начални условия следвам мисълта си...

        ...дамата, която наричаш "луда, стара мома..., уникално стисната и хитра..." - все е давала вниманието и, вероятно нещо, много повече на твоя дядо (цели 7 години, или дори повече). Мисля, че не си прав - да я описваш с такива краски. Тя, с дядо ти - са живели в общо семейство и са се разбирали доста дълго време (за съвременните условия на съществуване на едно семейство)!

        Не е ясно, самият ти, Евго, дали може да живееш толкова дълго с жена и кога ще се случи това...

        Пожелавам ти да ти се случи, но - нямам представа какво ще говорят за теб твоите наследници (когато ги имаш и почнеш да ги възпитаваш, разбира се)...

        Такива неща ми идват на ум на първо четене. Ти не се поставяш на мястото на твоя дядо, а той ти е оставил апартамент...
        Не си ме чел внимателно. Не ми е оставил апартамент, защото старата мома го настройваше, можеше да остави или уреди 2 апарта, но не го направи.

        Това са минали неща. Вторият ми дядо, който не е от София, е направил доста и съм го гледал 2-3 години накрая.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Има една категория жени - специалистки по старци.

          Намират чичовци или дядовци и ги използват за пари. Ако е дядо, може и да няма секс изобщо.

          Двама от дядовците ми са имали среща с такива специалистки.

          1) Този от София го допипала луда стара мома и го развела за 7г. Аз не съм се карал с нея, виждали сме се 2 пъти, беше уникално стисната и хитра.
          И му източи финансите.

          2) Този от провинцията вероятно я е мушнал на младини. И на стари години пак бяха приятели. С нея съм се карал, обаче въпреки това накрая тя се държеше хубаво с мен, пита как са моите хора и беше забравила за случката. Тя го е работила на дребно и за малки суми и багаж.

          "И му източи финансите."

          Евго, не си се оплаквал, че дядо ти те е лишил от обзаведен, наследствен апартамент в София. Както се казва: "ударил си кьоравото"...

          Какво си дал за това? Говориш единствено с пренебрежение и досада за дядовците си, т.е - не отчиташ приноса им за твоето настоящо.благополучие...

          При тия начални условия следвам мисълта си...

          ...дамата, която наричаш "луда, стара мома..., уникално стисната и хитра..." - все е давала вниманието и, вероятно нещо, много повече на твоя дядо (цели 7 години, или дори повече). Мисля, че не си прав - да я описваш с такива краски. Тя, с дядо ти - са живели в общо семейство и са се разбирали доста дълго време (за съвременните условия на съществуване на едно семейство)!

          Не е ясно, самият ти, Евго, дали може да живееш толкова дълго с жена и кога ще се случи това...

          Пожелавам ти да ти се случи, но - нямам представа какво ще говорят за теб твоите наследници (когато ги имаш и почнеш да ги възпитаваш, разбира се)...

          Такива неща ми идват на ум на първо четене. Ти не се поставяш на мястото на твоя дядо, а той ти е оставил апартамент...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Естествено, че винаги черпя и плащам сметките.

            Просто попадам на лоши жени, на 40г изборът не е много голям. Една комшийка от морето казва, то една жена като е стояла толкова години стара мома, не е много читава. (Нито секс ще прави както трябва, нито мъжа си ще гледа, нито иска да е добра майка, съпруга и домакиня)
            Ориентирай се към скоро развелите/разделили се и все още омъжени
            ...ще имат навици, даже да ти перат и гащите
            Ако проблема е толкова голям - определено е в теб!
            1. Мини един бърз курс на облагородяване
            2. Прочети екстремно 20-30 дебели книги (над 300 стр.) от преди 100 год.
            3. Ако няма ефект, започни пак от т.1 и до 3 пъти, няма шанс да не сработи!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Естествено, че винаги черпя и плащам сметките.

              Просто попадам на лоши жени, на 40г изборът не е много голям. Една комшийка от морето казва, то една жена като е стояла толкова години стара мома, не е много читава. (Нито секс ще прави както трябва, нито мъжа си ще гледа, нито иска да е добра майка, съпруга и домакиня)
              Ще ми се да чуя мнението на съответната комшийка за мъжа, който толкова години е стоял стар ерген - читав ли е или и той нещо не е у ред!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Естествено, че винаги черпя и плащам сметките.

                Просто попадам на лоши жени, на 40г изборът не е много голям. Една комшийка от морето казва, то една жена като е стояла толкова години стара мома, не е много читава. (Нито секс ще прави както трябва, нито мъжа си ще гледа, нито иска да е добра майка, съпруга и домакиня)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Боя се, че не сте разбрали правилно - Евго не предлага пари.
                  Е това е другия голям проблем!
                  трябва сам да ги харчи по избраната, а не да чака тя да си иска
                  толкова да похарчи, че на трета среща, Тя да настоява да плати сметката или поне да си я поделят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                    Жените искат внимание, искат изненадващо разнообразие, искат сантимент!
                    С пари не можеш да впечатлиш трайно една жена, независимо от количеството им и нейната меркантилност.
                    Боя се, че не сте разбрали правилно - Евго не предлага пари.

                    Коментар


                    • Жените искат внимание, искат изненадващо разнообразие, искат сантимент!
                      С пари не можеш да впечатлиш трайно една жена, независимо от количеството им и нейната меркантилност.
                      ...
                      Ако наистина преследваш качествена жена, парите ти ще окажат подпомагаща функция, едва на четвърто място, след като си я спечелил с други поне три качества
                      Но това не пречи да си разказвате сказки за Куцо Пено и на попадията жена му или за една Кака от околовръстното

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        евго, ти сега на тая категория ли ще разчиташ?
                        те сами ще те намерят, като ти дойде времето.

                        стегай се и търси от другите.
                        Ма то му е дошло

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Има една категория жени - специалистки по старци.

                          Намират чичовци или дядовци и ги използват за пари. Ако е дядо, може и да няма секс изобщо.

                          Двама от дядовците ми са имали среща с такива специалистки.

                          1) Този от София го допипала луда стара мома и го развела за 7г. Аз не съм се карал с нея, виждали сме се 2 пъти, беше уникално стисната и хитра.
                          И му източи финансите.

                          2) Този от провинцията вероятно я е мушнал на младини. И на стари години пак бяха приятели. С нея съм се карал, обаче въпреки това накрая тя се държеше хубаво с мен, пита как са моите хора и беше забравила за случката. Тя го е работила на дребно и за малки суми и багаж.

                          евго, ти сега на тая категория ли ще разчиташ?
                          те сами ще те намерят, като ти дойде времето.

                          стегай се и търси от другите.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Има една категория жени - специалистки по старци.

                            Намират чичовци или дядовци и ги използват за пари. Ако е дядо, може и да няма секс изобщо.

                            Двама от дядовците ми са имали среща с такива специалистки.

                            1) Този от София го допипала луда стара мома и го развела за 7г. Аз не съм се карал с нея, виждали сме се 2 пъти, беше уникално стисната и хитра.
                            И му източи финансите.

                            2) Този от провинцията вероятно я е мушнал на младини. И на стари години пак бяха приятели. С нея съм се карал, обаче въпреки това накрая тя се държеше хубаво с мен, пита как са моите хора и беше забравила за случката. Тя го е работила на дребно и за малки суми и багаж.

                            Хехе пък и аз и една категория мъже жиголо, които правят същото със зрели жени. Същата работа. Едно към едно. Още по-жалка история.

                            Разказвай сега ти докъде я докара, остави ги горните две категории да си въртят “бизнеса”.
                            Last edited by Selena; 17.01.2022, 20:55.

                            Коментар


                            • Има една категория жени - специалистки по старци.

                              Намират чичовци или дядовци и ги използват за пари. Ако е дядо, може и да няма секс изобщо.

                              Двама от дядовците ми са имали среща с такива специалистки.

                              1) Този от София го допипала луда стара мома и го развела за 7г. Аз не съм се карал с нея, виждали сме се 2 пъти, беше уникално стисната и хитра.
                              И му източи финансите.

                              2) Този от провинцията вероятно я е мушнал на младини. И на стари години пак бяха приятели. С нея съм се карал, обаче въпреки това накрая тя се държеше хубаво с мен, пита как са моите хора и беше забравила за случката. Тя го е работила на дребно и за малки суми и багаж.

                              Коментар


                              • Меки китки изобщо да не ме поглеждат ! Един мъж не е ли държал оръжие , изобщо да не си мисли , че ще може да ми държи циците !
                                https://www.kaldata.com/forums/topic...omment=5082208

                                Коментар

                                Working...
                                X