IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Ха ха че ме разсмиваш моята заряза София и дойде с мен на село...Нямах нищо освен дребни пари и диплома от ТУ...Първоначално и се присмиваха но от 20г никой не и се присмива...Тя дойде с мен само заради мен не за пари имоти и коли...Живее се с човека не с вещите...А и на тая възраст какво да има човек???Когато си тръгнал за парите и имотите на родителите на някого трябва да знаеш че може и да не получиш нищо..Вещите са нещо което с времето се променя....А тоя Евго още не е разбрал че една грешка с жената води до грешка с децата...Щото в тия деца ще е генът и на майката и ако той е калпав детето няма никакви шансове...За да се роди едно здраво умно и красиво дете трябва двамата много да се обичат и думичка да не си казват накриво.Природата е много взискателна и качества не раздава на Сульо и Пульо.Нашия още няма дете ама тръгнал за издръжка да се съди...
    Два бедняка кво да правите в столицата...
    Last edited by RUBLA; 18.01.2022, 14:35. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Готов съм и за романтика като в "Кораб на мечтите". Вярвам в това,

      Разкажи за историите на приятелите си, пич!
      Не, няма нужда, няма полза от такива приказки, от разни клюки и вицове. Полза има само ако ти си направиш правилните изводи от това, което ти казват хората в темата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Тука ме утрепА. Каква ти е ползата, че се разбираш с преминали възраст за раждане? На тебе целта ти е да се разбираш с другите.
        От друга страна, възможно ли е, противоположния пол да си мисли, че ти му правиш евтини номера, никаква романтика, никакво усещане за това, че е единствена и т. н?
        Готов съм и за романтика като в "Кораб на мечтите". Вярвам в това,

        Разкажи за историите на приятелите си, пич!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Може пък и да се разбираме и да си направим обща снимка - аз в средата, острани 2-те жени, а отпред децата. Като султан Сюлейман, ако сте гледали филма,

          Аз много добре се разбирам с жените, но не и с тези в репродуктивна възраст, с които съм ходил на срещи и са ми правили евтини номера.
          Тука ме утрепА. Каква ти е ползата, че се разбираш с преминали възраст за раждане? На тебе целта ти е да се разбираш с другите.
          От друга страна, възможно ли е, противоположния пол да си мисли, че ти му правиш евтини номера, никаква романтика, никакво усещане за това, че е единствена и т. н?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Това обаче е било по друго време, малко след края на соца. Вие сте от друго поколение, сега светът е друг.

            Всички сме чели колко трудно си купил и стегнат апартамента ви, и как си ходил с кърпени панталони години наред и всичко сам си ремонтирал с 2-те си ръце. Не се подигравам, вероятно си бил достоен мъж, който пипа здраво във всяко отношение. Сега обаче и ти прилагаш хитрини като тази с ТЕЛК-а, например.
            Това не е било по времето на соца а след това....Аз роднини в БКП Комсомола и УБО нямам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Може пък и да се разбираме и да си направим обща снимка - аз в средата, острани 2-те жени, а отпред децата. Като султан Сюлейман, ако сте гледали филма,

              Аз много добре се разбирам с жените, но не и с тези в репродуктивна възраст, с които съм ходил на срещи и са ми правили евтини номера.
              Ти със себе си не се разбираш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ха ха че ме разсмиваш моята заряза София и дойде с мен на село...Нямах нищо освен дребни пари и диплома от ТУ...Първоначално и се присмиваха но от 20г никой не и се присмива...Тя дойде с мен само заради мен не за пари имоти и коли...Живее се с човека не с вещите...А и на тая възраст какво да има човек???Когато си тръгнал за парите и имотите на родителите на някого трябва да знаеш че може и да не получиш нищо..Вещите са нещо с времето се променя....
                Това обаче е било по друго време, малко след края на соца. Вие сте от друго поколение, сега светът е друг.

                Всички сме чели колко трудно си купил и стегнат апартамента ви, и как си ходил с кърпени панталони години наред и всичко сам си ремонтирал с 2-те си ръце. Не се подигравам, вероятно си бил достоен мъж, който пипа здраво във всяко отношение. Сега обаче и ти прилагаш хитрини като тази с ТЕЛК-а, например.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Абсолютно си прав. 800лв вече е забелязъл. Имал е съмнения, но и той не си брои парите много-много. Има и други фрапантни случаи с този човек. Такъв типаж е.

                  Всъщност още повече се съгласявам с тебе. Не е случайно, че на даден тип мъже или жени им се лепят партньори с точно определени качества. Краставите магарета се надушват през девет баира.

                  Сегашната ми съпруга, като са я питали каква кола карам, само е обяснявала,че е "сребърна" и много се и се чудели. Други жени щяха да знаят марката, модела и годината.
                  Ха ха че ме разсмиваш моята заряза София и дойде с мен на село...Нямах нищо освен дребни пари и диплома от ТУ...Първоначално и се присмиваха но от 20г никой не и се присмива...Тя дойде с мен само заради мен не за пари имоти и коли...Живее се с човека не с вещите...А и на тая възраст какво да има човек???Когато си тръгнал за парите и имотите на родителите на някого трябва да знаеш че може и да не получиш нищо..Вещите са нещо което с времето се променя....А тоя Евго още не е разбрал че една грешка с жената води до грешка с децата...Щото в тия деца ще е генът и на майката и ако той е калпав детето няма никакви шансове...За да се роди едно здраво умно и красиво дете трябва двамата много да се обичат и думичка да не си казват накриво.Природата е много взискателна и качества не раздава на Сульо и Пульо.Нашия още няма дете ама тръгнал за издръжка да се съди...
                  Last edited by RUBLA; 18.01.2022, 14:34. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                    Теоритизираш, но реалността може да не ти хареса, а може и да ти хареса. Възможно е да си имаш големи разправии с тези една или две жени. Може и да плачеш после, като ти поставят условия, за да виждаш децата. Може да има големи драми. Както и да е, няма как човек да ти промени виждането за живота. Има хора, които нямат в себе си способността да изграждат връзки с противоположния пол.
                    Може пък и да се разбираме и да си направим обща снимка - аз в средата, острани 2-те жени, а отпред децата. Като султан Сюлейман, ако сте гледали филма,

                    Аз много добре се разбирам с жените, но не и с тези в репродуктивна възраст, с които съм ходил на срещи и са ми правили евтини номера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Дори да не ми хареса резултата и да ми води дела за издръжка и да ми прави номера, ще съм доволен, че имам дете.

                      Може пък да стана баща от 2 жени в рамките на 1 година (аз мога да си позволя да плащам дори 3 издръжки на месец). И да имам и близнаци. Така ще бъда възнаграден за дългото чакане,
                      Хи хи хи абе ти сигурен ли си че си наред с главата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Дори да не ми хареса резултата и да ми води дела за издръжка и да ми прави номера, ще съм доволен, че имам дете.

                        Може пък да стана баща от 2 жени в рамките на 1 година (аз мога да си позволя да плащам дори 3 издръжки на месец). И да имам и близнаци. Така ще бъда възнаграден за дългото чакане,
                        Теоритизираш, но реалността може да не ти хареса, а може и да ти хареса. Възможно е да си имаш големи разправии с тези една или две жени. Може и да плачеш после, като ти поставят условия, за да виждаш децата. Може да има големи драми. Както и да е, няма как човек да ти промени виждането за живота. Има хора, които нямат в себе си способността да изграждат връзки с противоположния пол.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Те и да склонят, резултата може да не ти хареса. Тука вече отиваме на бизнес отношения. В такъв случай, при всяка по-добра оферта служителя (момата) ти си заминава. Не очаквай емоционална привързаност и лоялност.
                          Дори да не ми хареса резултата и да ми води дела за издръжка и да ми прави номера, ще съм доволен, че имам дете.

                          Може пък да стана баща от 2 жени в рамките на 1 година (аз мога да си позволя да плащам дори 3 издръжки на месец). И да имам и близнаци. Така ще бъда възнаграден за дългото чакане,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            В момента преговарям с 2 стари моми на 40 г/, при тях ножът е опрял до кокала и може да склонят.
                            Те и да склонят, резултата може да не ти хареса. Тука вече отиваме на бизнес отношения. В такъв случай, при всяка по-добра оферта служителя (момата) ти си заминава. Не очаквай емоционална привързаност и лоялност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                              Абсолютно си прав. 800лв вече е забелязъл. Имал е съмнения, но и той не си брои парите много-много. Има и други фрапантни случаи с този човек. Такъв типаж е.
                              Разкажи за тези истории, ще е интересно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Да се смее ли човек или да плаче....
                                И в кво се изразяват преговорите ?
                                - Марийке айде да се еб.м...!
                                - И па Аванчо, кви преговори ми праиш....
                                Нали си учил как Цар Калоян водил преговори с папата и получил подарък златна корона, за да легитимира властта си и получил титлата "крал".

                                Тъжно е това, че филмът "Сексът и градът" побърка българката и й създаде нереални представи. То за това има толкова госпожици на 40 г и 40+ г.

                                Коментар

                                Working...
                                X