IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хора, които само вземат, но не дават е добре да са далеч от нас. Англосаксонците им викат “тейкърс”.

    Само че и ти самият си възпитан като тейкър - ти искаш само да вземаш и то веднага и ако не ти дават се ядосваш като малко дете.

    Работи върху себе си.
    Това ми хареса

    Но според мен е добре да понамалим съветите към Евгича. Щото станахме като в поговорката "много баби - хилаво бебе".

    Иначе относно тейкърите - са антипода на алфата. Затова и жените ги надушвате още много преди нас и бягате далеч. Интересното е, че това поведение най-вероятно е генетично заложено, а не е плод на среда и възпитание.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Наздраве!
      Още от училище у наше село знаех, че ше се пропия, но за секи случай мечтаех да стана космонавт...
      Наздраве!

      Коментар


      • Много се изложи Славчо с тоя клип,който направи. Най-грозното нещо, което може да направи един мъж е да се подиграе публично със сексуалният живот на някоя жена.Още повече тя е неомъжена.
        Просто не отива на един мъж да се държи така.
        Ако и да се прави на голям мъжкар.Истинските мъже си проличават с постъпките си,не с това как се обличат и как изглеждат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          А принцеса космонавт?
          Учителка задава въпрос на учениците:
          - Деца, какви искате да станете като пораснете?
          Повечето момичета казват, че искат да станат принцеси, а момчетата - космонавти. Само Иванчо казал, че иска да стане психолог.
          Учителка учудено го попитала:
          - Защото точно психолог, Иванчо?
          Той и отговорил:
          - Госпожо, ние ще пораснем и вероятно повечето от нас няма да станат космонавти или принцеси, ще се разочароват от живота, ще изпаднат в депресия и ще имат нужда от помощ, която аз ще им предоставя срещу съответното заплащане.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            трябва да си изясни къде се намира и къде му е мястото.
            Щото сега е като малкото дето дето иска да стане космонавт или принцеса.
            Да се осъзнае че може да стане най-много костюмар, за да не се озове пред избора да е клошар до кофата с боклук или до парното
            А принцеса космонавт?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Евго, първо за много години! Какво значи “подлъгаха”?

              Историята е малко като тази как Берти “подлъгал” кавръчето да не купува апартамент.

              Това е прехвърляне на отговорност. Човек навършил 18 взема решенията си сам.

              Да обвиняваш другите за своя избор не е зряло, а инфантилно.

              А иначе тези хора с всичките им недостатъци ти няма да ги промениш или ги приемаш или ги изключваш от тесния семеен кръг, както и си направил. Браво - взел си самостоятелно зряло решение.

              Хора, които само вземат, но не дават е добре да са далеч от нас. Англосаксонците им викат “тейкърс”.

              Само че и ти самият си възпитан като тейкър - ти искаш само да вземаш и то веднага и ако не ти дават се ядосваш като малко дете.

              Работи върху себе си.
              трябва да си изясни къде се намира и къде му е мястото.
              Щото сега е като малкото дето дето иска да стане космонавт или принцеса.
              Да се осъзнае че може да стане най-много костюмар, за да не се озове пред избора да е клошар до кофата с боклук или до парното
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Мразя ги, защото го подлъгаха и подхлъзнаха, че те щели да си продадат техния апарт, да продаде и той нашия. Такова нещо не се прощава лесно.

                Изобщо не съм като стара баба, защото съм се разправял с тях през 2001 г. Без да ми пука.


                А общата ни позната от Варна се пердаши от време на време с разни нахакани пичове, според мен. Без ангажименти.
                Евго, първо за много години! Какво значи “подлъгаха”?

                Историята е малко като тази как Берти “подлъгал” кавръчето да не купува апартамент.

                Това е прехвърляне на отговорност. Човек навършил 18 взема решенията си сам.

                Да обвиняваш другите за своя избор не е зряло, а инфантилно.

                А иначе тези хора с всичките им недостатъци ти няма да ги промениш или ги приемаш или ги изключваш от тесния семеен кръг, както и си направил. Браво - взел си самостоятелно зряло решение.

                Хора, които само вземат, но не дават е добре да са далеч от нас. Англосаксонците им викат “тейкърс”.

                Само че и ти самият си възпитан като тейкър - ти искаш само да вземаш и то веднага и ако не ти дават се ядосваш като малко дете.

                Работи върху себе си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Детайлното обяснение на сюжетната линия с опит за очерняне за другия и натъртване на евтината почерпка/в твоя случай/ са присъщи за злобните завистливи бабички.
                  А моята позната е голяма и може да прави каквото си иска.
                  Наистина са много икономични. Канили сме ги у нас много пъти в 3 различни апартамента (още от времето на баба ми и дядо ми), много често подаряват боклуци и подарявани неща. Навремето като сурвакахме чичото, ни даваше по 2 лв (с гроздоберачката или железни).

                  И правят дребни и евтини номера.

                  А ти по какво разбра, че съм добър човек?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Мразя ги, защото го подлъгаха и подхлъзнаха, че те щели да си продадат техния апарт, да продаде и той нашия. Такова нещо не се прощава лесно.

                    Изобщо не съм като стара баба, защото съм се разправял с тях през 2001 г. Без да ми пука.


                    А общата ни позната от Варна се пердаши от време на време с разни нахакани пичове, според мен. Без ангажименти.
                    Детайлното обяснение на сюжетната линия с опит за очерняне за другия и натъртване на евтината почерпка/в твоя случай/ са присъщи за злобните завистливи бабички.
                    А моята позната е голяма и може да прави каквото си иска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Да не би да ги мразиш заради почерпката с евтини бонбони?

                      Извинявай Евго но не мога да се стъпя.
                      Пишеш като стара баба!
                      Много имаш да работиш върху себе си. Личи си, че си свестен човек, но.......работа, работа,работа трябва.
                      Мразя ги, защото го подлъгаха и подхлъзнаха, че те щели да си продадат техния апарт, да продаде и той нашия. Такова нещо не се прощава лесно.

                      Изобщо не съм като стара баба, защото съм се разправял с тях през 2001 г. Без да ми пука.


                      А общата ни позната от Варна се пердаши от време на време с разни нахакани пичове, според мен. Без ангажименти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Привет,

                        ние имаме роднина (по сватовство) - руска еврейка (леля). Чиста е, обаче има други гадни качества.

                        Негостоприемна, мързелива, като покани гости е на празни ясли. Пие доста и пуши. Имат пари, но на сватбата на дъщеря си тя и мъжът й бяха със стари дрехи и черпеха с евтини бонбони. Кувертът също беше стандартен, без да е богато.

                        През 1994г подлъгаха баща ми да продаде голям тухлен апартамент в южен квартал, защото не можеше да се справи с финалната вноска (а беше възможно да се справи, ако имаше финансова култура). Те си задържаха техния двустаен, тухлен в същия блок, уреден от баща ми. От тогава ги мразя и дори съм им го казвал, че не ги одобрявам за това, което направиха. И от 2001 г. не ги каним у нас.

                        Да видите какво значи твърдата сила на българина.
                        Да не би да ги мразиш заради почерпката с евтини бонбони?

                        Извинявай Евго но не мога да се стъпя.
                        Пишеш като стара баба!
                        Много имаш да работиш върху себе си. Личи си, че си свестен човек, но.......работа, работа,работа трябва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          не си ли перат тарлъците
                          Привет,

                          ние имаме роднина (по сватовство) - руска еврейка (леля). Чиста е, обаче има други гадни качества.

                          Негостоприемна, мързелива, като покани гости е на празни ясли. Пие доста и пуши. Имат пари, но на сватбата на дъщеря си тя и мъжът й бяха със стари дрехи и черпеха с евтини бонбони. Кувертът също беше стандартен, без да е богато.

                          През 1994г подлъгаха баща ми да продаде голям тухлен апартамент в южен квартал, защото не можеше да се справи с финалната вноска (а беше възможно да се справи, ако имаше финансова култура). Те си задържаха техния двустаен, тухлен в същия блок, уреден от баща ми. От тогава ги мразя и дори съм им го казвал, че не ги одобрявам за това, което направиха. И от 2001 г. не ги каним у нас.

                          Да видите какво значи твърдата сила на българина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Къпиш я едно убаво и ако още ти намирисва ШУТА. Мое да аресвам мръсници ама мърша ич
                            Хич не ми трябва беля на главата.Една от страните в Европа с най-голям процент доказано ХИВ - позитивни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение

                              Некъпана,силно гримирана и парфюмирана - украинка.Високомерна,с чувство за превъзходство,присъщо на евреите.Макар,че в последно време разбраха,че глада е по-силен от тока и на доста от тях им е паднал гарда.
                              Къпиш я едно убаво и ако още ти намирисва ШУТА. Мое да аресвам мръсници ама мърша ич
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Айде пак. Какво правят украинките?
                                Искаш да го прочетеш? Или сама ще си го представиш ..
                                Аз май писах. Спряха музиката на един купон че разтресохме гардероба, не че нещо сме правили освен цуни гуни .. Ама заради други неща си ги спомням
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X