IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

    Тази работа е за алхимиците, жената срещайки мъжа на живота си не се стреми да го променя, а да моделира себе си.
    +1

    Защо не се запознаем, Миа?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

      Тази работа е за алхимиците, жената срещайки мъжа на живота си не се стреми да го променя, а да моделира себе си.
      Ееее. Значи скоро може да имате какво да ни кажете с Евго.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

        Те ще се получат, Евго, но искам да ти кажа какво друго искат жените. Още от първата секунда /след като се вгледат в някого/ започват да мислят как да си го подобрят. Да си го моделират.
        Тази работа е за алхимиците, жената срещайки мъжа на живота си не се стреми да го променя, а да моделира себе си.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ще започне да ми набива канчето и да ме обработва.

          Много се дразня, като чуя, че един мъж трябвало да слуша жена си. Че мъжът е готов да приеме фамилията на жена си. Че трябва да и седи до полата и тя да ръководи финансите и да взема важните решения.

          Естествено, че жената е център на семейството, дава живот и е много важна, но не тя "носи панталоните". И за да ме опитоми, ще трябва и тя да свърши някой неща.

          Ще ти напомня една история. Приписват я на Айнщаин, но не знам. Историята е такава.
          "Когато се оженихме с жена ми решихме - тя да взема решенията за дребни, ежедневни въпроси , а аз да решавам големите проблеми. И така от тогава вече 50 години щастлив брачен живот, но как пък нито веднъж не се случи да има нещо важно за решаване."

          Та, твоите планове може и се объркат някак си. Може и да е за добро.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Те ще се получат, Евго, но искам да ти кажа какво друго искат жените. Още от първата секунда /след като се вгледат в някого/ започват да мислят как да си го подобрят. Да си го моделират. Една свясна и отговорна жена непрекъснато работи по мъжа си. Как така ще го остави сам на себе си.
            А пък ти си завършен. чист , спретнат с положителни навици. Какво да те прави тебе тая жена. Ти си и скучен.
            Ще започне да ми набива канчето и да ме обработва.

            Много се дразня, като чуя, че един мъж трябвало да слуша жена си. Че мъжът е готов да приеме фамилията на жена си. Че трябва да и седи до полата и тя да ръководи финансите и да взема важните решения.

            Естествено, че жената е център на семейството, дава живот и е много важна, но не тя "носи панталоните". И за да ме опитоми, ще трябва и тя да свърши някой неща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Мерси,

              Дано се наредят нещата през Новата година.
              Те ще се получат, Евго, но искам да ти кажа какво друго искат жените. Още от първата секунда /след като се вгледат в някого/ започват да мислят как да си го подобрят. Да си го моделират. Една свясна и отговорна жена непрекъснато работи по мъжа си. Как така ще го остави сам на себе си.
              А пък ти си завършен. чист , спретнат с положителни навици. Какво да те прави тебе тая жена. Ти си и скучен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                Весели празници, Евго. И да ти кажа и на тебе, да отговоря и на основния въпрос в темата.
                Жените искат по-да-ръ-ци. Малки, големи няма значение. Когато подариш нещо на жена тя вече те гледа по друг начин.
                Когато жена приема подаръка ти вече в голяма степен е твоя.

                И един съвет от мен. Ако искаш да свалиш някое момиче, никога не ходи сам на срещата. Трябва да си с приятели. Иначе рискуваш да и досадиш на десетата минута. Трябва да успееш да я разсмееш. Ако я разсмееш е твоя. Тя знае много добре за какво си я поканил, но ще обръща повече внимание на приятелите ти. Ще ти пробва нервите. После, ставаш и тръгваш към бара. Пиятелите ти трябва да ти кажат какво прави тя. Ако се е загледала след теб значи е твоя. Ако /с приятелите ти/ имате изпитани шеги и постановки за свалки успеха е 100% гарантиран. Стратегията, както се казва, е работата в колектив.
                Е, дано успееш.
                Мерси,

                Дано се наредят нещата през Новата година.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Наскоро станах на 43.

                  Не съм чичак, изглеждам супер за възрастта си, а много често се обръщат към мен с "момче". Трудолюбив и умен съм,

                  Това, че нямам половинка не е болка за умиране. Има много готини мъже, които нямат, защото не искат да се съобразяват с нещо посредствено и искат да има и любов.


                  Весели празници!
                  Весели празници, Евго. И да ти кажа и на тебе, да отговоря и на основния въпрос в темата.
                  Жените искат по-да-ръ-ци. Малки, големи няма значение. Когато подариш нещо на жена тя вече те гледа по друг начин.
                  Когато жена приема подаръка ти вече в голяма степен е твоя.

                  И един съвет от мен. Ако искаш да свалиш някое момиче, никога не ходи сам на срещата. Трябва да си с приятели. Иначе рискуваш да и досадиш на десетата минута. Трябва да успееш да я разсмееш. Ако я разсмееш е твоя. Тя знае много добре за какво си я поканил, но ще обръща повече внимание на приятелите ти. Ще ти пробва нервите. После, ставаш и тръгваш към бара. Пиятелите ти трябва да ти кажат какво прави тя. Ако се е загледала след теб значи е твоя. Ако /с приятелите ти/ имате изпитани шеги и постановки за свалки успеха е 100% гарантиран. Стратегията, както се казва, е работата в колектив.
                  Е, дано успееш.
                  Last edited by vikhunter; 23.12.2021, 10:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Наскоро станах на 43.

                    Не съм чичак, изглеждам супер за възрастта си, а много често се обръщат към мен с "момче". Трудолюбив и умен съм,

                    Това, че нямам половинка не е болка за умиране. Има много готини мъже, които нямат, защото не искат да се съобразяват с нещо посредствено и искат да има и любов.


                    Весели празници!
                    мани го пешето, яд го е, че не е попаднал на такъв зет.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      На 45 и сам на поредната Коледа....Ей къде ще ги носиш тия пари и моти...Има да виеш на умрело....
                      Наскоро станах на 43.

                      Не съм чичак, изглеждам супер за възрастта си, а много често се обръщат към мен с "момче". Трудолюбив и умен съм,

                      Това, че нямам половинка не е болка за умиране. Има много готини мъже, които нямат, защото не искат да се съобразяват с нещо посредствено и искат да има и любов.


                      Весели празници!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                        Има жени, които не са камериерки, не работят в чужбина, не са тъпи, а са ви мениджърки и ви ритат задниците!!! Свиквайте! Весели празници и от мен!
                        Факт. А ги има и в чужбина. Принципно не влизам в обяснителен режим

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Не позна. Нито за работата, нито за възрастта. Весели празници
                          Има жени, които не са камериерки, не работят в чужбина, не са тъпи, а са ви мениджърки и ви ритат задниците!!! Свиквайте! Весели празници и от мен!
                          IM d best

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.
                            На 45 и сам на поредната Коледа....Ей къде ще ги носиш тия пари и моти...Има да виеш на умрело....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.
                              Не позна. Нито за работата, нито за възрастта. Весели празници

                              Не носиш на майтап.
                              Last edited by Selena; 23.12.2021, 09:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Лето 2032 … участниците в темата са си все същите … вече чипирани, ваксинирани и всичко както си е му е ред. Евго получава куража и одобрението на целия форум да продължи с търсенето на половинка сред новите привърженички на трансхуманизма … репродукцията вече не е проблем, технологиите са се развили до неузнаваемост.

                                Всички са здрави, щастливи и ваксинирани срещу Ковид1333.

                                Животът продължава в обичайното си русло …
                                А ти продължаваш да работиш нископлатената работа в Испания (вероятно камериерка в хотел) и да не помагаш с нищо на родината си, на 60+.

                                Коментар

                                Working...
                                X