IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    По-скоро мнението ми е, че външния вид е второстепенен а не най-важен ако ще гледаш връзка. За чукане си е друго, там атрактивния вид е важен и все пак не винаги. С времето научих, че дали съм в перфектен спортен външен вид или с 10 килограма отгоре няма почти никакво значение, поне според резултата, който се получаваше. Затова се чудя какво толкова ги гледате тези външности, да не сте на по 15 години, че се впечатлявате толкова.
    Е какво да гледам-да си взема някоя повлекана, която като се съблече и да ме е гнус ли?Иначе с възрастта станах по-претенциозен,на млади години какви вълци съм борил,та сега си се чудя на акъла.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      По-скоро мнението ми е, че външния вид е второстепенен а не най-важен ако ще гледаш връзка. За чукане си е друго, там атрактивния вид е важен и все пак не винаги. С времето научих, че дали съм в перфектен спортен външен вид или с 10 килограма отгоре няма почти никакво значение, поне според резултата, който се получаваше. Затова се чудя какво толкова ги гледате тези външности, да не сте на по 15 години, че се впечатлявате толкова.
      Някои хора търсят холивудска красота (перфектна).

      Мен не ме впечатляват тунинговани жени, дори не харесвам последните тенденции при кифлите, предпочитам естествената красота и вътрешната красота.

      И не харесвам жените тип "уруспъ",

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Действително има една драма куин , завалийката , разбираемо е да е трудно да си жена на "прилична " възраст , но ти наистина си изплискала легена , привиждат ти се преследвачи , пък те обикновени драскачи във виртуала . Неудовлетвореността има потенциал на порок ,от тези гадните , а това в комбинация "да се взима човек на сериозно" , е да кажем противна комбинацийка . Успех и дерзай, влизаш в игнора перманентно !
        ПП За да не съм голословен , 30-40г е златната възраст за мъж, след това винаги има компенсаторен механизъм ,по един или друг начин /изключенията потвърждават правилото / .За жена е с 10г по малко ,като прибавим и биологичния часовник ,компенсаторния механизъм след 30-те е със сериозен инструментариум !
        Абе, драма, драг куин, все тая май
        Имаше един герой, който пишеше за себе си в женски род, кой беше... Той вече може да пише от първо лице какво искат жените - ще бъде полезно за един-двама в темата, които се интересуват от тази ниша.

        А, ще ме слагаш в игнора. Дано на не лъжеш и ти, че и аз ще започна да пиша на едро за мъжете във форума.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
          Добро утро. Толкова писано от мъже, какво искат жените, само жените мълчат и не се намесват да кажат какво точно търсят.

          ​​​​​Попрочетох и да Ви кажа, според моя скромен опит, последното нещо за което им пука на жените е за шкембето на някой 40-50-60г. мъж. Други неща са важни и се очакват от мъжете в тази възраст.
          Да, бе ..., мълчим! Още преди време си казахме, че у мъжът търсим потентност и потенциал и мъжката част от форума за кратко замълча Изискванията ни не са претърпели голяма промяна - все същото си дирим.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 01.09.2022, 16:42.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Викаш външният вид няма никакво значение за жените. И им е все едно дали си отпуснат чичка или спортуваш редовно. И нещата,които жените харесват в един мъж са едни и същи, независимо от възрастта. Същото се отнася и до мъжете-харесват в жените едни и същи качества,независимо дали са на 20 или 45 години.
            По-скоро мнението ми е, че външния вид е второстепенен а не най-важен ако ще гледаш връзка. За чукане си е друго, там атрактивния вид е важен и все пак не винаги. С времето научих, че дали съм в перфектен спортен външен вид или с 10 килограма отгоре няма почти никакво значение, поне според резултата, който се получаваше. Затова се чудя какво толкова ги гледате тези външности, да не сте на по 15 години, че се впечатлявате толкова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

              Не виждаш ли, че само аз пиша по темата - какво искат жените.
              Ти само лъжеш - обидила съм те, нарекла съм те травестит?! Чуваш ли се?
              А, да - и колко съм била зла и какво още беше. И жените във форума какви били.
              Дай малко по-възпитано, какви са тези обноски
              Действително има една драма куин , завалийката , разбираемо е да е трудно да си жена на "прилична " възраст , но ти наистина си изплискала легена , привиждат ти се преследвачи , пък те обикновени драскачи във виртуала . Неудовлетвореността има потенциал на порок ,от тези гадните , а това в комбинация "да се взима човек на сериозно" , е да кажем противна комбинацийка . Успех и дерзай, влизаш в игнора перманентно !
              ПП За да не съм голословен , 30-40г е златната възраст за мъж, след това винаги има компенсаторен механизъм ,по един или друг начин /изключенията потвърждават правилото / .За жена е с 10г по малко ,като прибавим и биологичния часовник свързан с забременяване,раждане,деца, семейство,компенсаторния механизъм след 30-те е със сериозен инструментариум ! Затова има и един лаф "Жената си ляга с който иска, мъжа с който може но жената се жени за който може а мъжа за който иска " !
              Last edited by pa4anga; 01.09.2022, 16:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Каквото повикало,такова се обадило. На зло куче,зъл прът.
                Ако се държиш възпитано,ще получиш подобно отношение.
                Аха, тръгна като аслан иначе...
                Следващия път пробвай да се усетиш малко по-рано в устрема да громиш жените във форума, че както сам се излагаш, друг не може да те нареди чак така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Обаче това приложение не ми върви на телефона, нито на лаптопа,

                  А аз търся за сериозна връзка.

                  Преди години баща ми (също семеен) е вкарвал гол на рускиня.
                  Е как не ти излиза на телефона?Аз само от телефона пиша в Тиндър(то искало да пиша и от компютъра, та да го прочете жена ми).В тоя сайт има и жени за сериозна връзка.
                  То по принцип повечето самотни жени търсят сериозна връзка. Основно омъжени търсят само секс.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                    Не виждаш ли, че само аз пиша по темата - какво искат жените.
                    Ти само лъжеш - обидила съм те, нарекла съм те травестит?! Чуваш ли се?
                    А, да - и колко съм била зла и какво още беше. И жените във форума какви били.
                    Дай малко по-възпитано, какви са тези обноски
                    Каквото повикало,такова се обадило. На зло куче,зъл прът.
                    Ако се държиш възпитано,ще получиш подобно отношение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Аз ги намирам в Тиндър.По-скоро те ме намират-и двете ми писаха първи. Препоръчвам ти да се регистрираш в тоя сайт. Има доста атрактивни жени,не само украинки,а най-много живеят в София, и на теб като софиянец и ерген ще ти е лесно да осъществиш контакти с жени от този сайт.
                      Обаче това приложение не ми върви на телефона, нито на лаптопа,

                      А аз търся за сериозна връзка.

                      Преди години баща ми (също семеен) е вкарвал гол на рускиня.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Ако имаш да казваш нещо по темата, ще го дискутирам. Достатъчно ти четох обидите и нямам намерение да продължавам да го правя. Не съм се регистрирал във форума ,за да разменям обиди.
                        Не виждаш ли, че само аз пиша по темата - какво искат жените.
                        Ти само лъжеш - обидила съм те, нарекла съм те травестит?! Чуваш ли се?
                        А, да - и колко съм била зла и какво още беше. И жените във форума какви били.
                        Дай малко по-възпитано, какви са тези обноски

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Това е страхотно,

                          Аз знам за един мъж, нарочно отишъл да помага в украинския спешен център (лагер) в София. От далече личало за какво е отишъл там, търсел женски ласки, но все пак помагал и се оглеждал,
                          Аз ги намирам в Тиндър.По-скоро те ме намират-и двете ми писаха първи. Препоръчвам ти да се регистрираш в тоя сайт. Има доста атрактивни жени,не само украинки,а най-много живеят в София, и на теб като софиянец и ерген ще ти е лесно да осъществиш контакти с жени от този сайт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                            Лъжеш. Нито съм те нарекла пенсионер, нито травестит, нито съм те обидила. За сметка на това ти тръгна да обясняваш какви жени пишели във форума, какво им било нивото
                            Наистина, с Евго да не сте близнаци? Две криви ракети в безкрайния космос и да вземат да се намерят в тази тема, това предизвиква определени съмнения.
                            Ако имаш да казваш нещо по темата, ще го дискутирам. Достатъчно ти четох обидите и нямам намерение да продължавам да го правя. Не съм се регистрирал във форума ,за да разменям обиди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Имал съм с една и скоро пак ще имам с друга.Но естествено подобни срещи са краткотрайни, щото съм женен мъж и трудно ще обясня отсъствието си от вкъщи .Има някои мъже успяват, но за мен е трудно.Но ти като ерген няма да имаш такива проблеми. Украинките идват сами в България или с децата си и са подходящи за няколкомесечна връзка. Красиви са и доста разкрепостени в секса. Но не ги препоръчвам за съпруги или сериозни приятелки.
                              Това е страхотно,

                              Аз знам за един мъж, нарочно отишъл да помага в украинския спешен център (лагер) в София. От далече личало за какво е отишъл там, търсел женски ласки, но все пак помагал и се оглеждал,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Какво ми се обясняваш-целта ти беше да ме обидиш.И я постигна.Дали си ме нарекла драг куин или драма куин ми е през еди какво си.Важното е,че ме обиди.А аз на обидите отвръщам подобаващо-на зла кучка, зъл прът.
                                Лъжеш. Нито съм те нарекла пенсионер, нито травестит, нито съм те обидила. За сметка на това ти тръгна да обясняваш какви жени пишели във форума, какво им било нивото
                                Наистина, с Евго да не сте близнаци? Две криви ракети в безкрайния космос и да вземат да се намерят в тази тема, това предизвиква определени съмнения.

                                Коментар

                                Working...
                                X