IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Могат да се изпишат много страници за хармонията между двойките, но най-важното е дали скърца леглото,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      И що да не се жалва-мъжете искаме от жените две неща-поза 69 и мусака?Толкова много ли искаме?
      Добре де, чухме вече. Айде спри малко плочата.

      Човек леееекичко трябва и да се усеща кога прекалява и кога за малко да спре.

      В този талант “да се усещаш сам” се таи тънката разлика между успеха и провала във всяко едно човешко начинание

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Изобщо чукнат ли 40те хората яко изкукуригват. Съответно на кривата ракета й е крив космоса. Тази тема е яка класика в жанра “криза на средната възраст”

        И, естествено, за всичко е виновна жената/жените
        Глупости. Ако един мъж е доволен от брака никога няма да тръгне да прави щуротии.Или в краен случай ще има по някоя мимолетна забежка и дотам (щото това си е в мъжката природа).Имам един познат голям плейбой,ама стои при жена си.Може да си избере от много жени,но е при нея.Ама тя всеки ден се гласи като за бал, ходи на фитнес и си гледа домакинството.Естествено,че и през ум не му минава да я напусне.
        Last edited by mirodes; 15.09.2022, 17:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ъхъ, баш тъй - сексуално незадоволен е бил, горкият. Сега го чакам да му попремине еуфорията и да дойде да ми се жалва, че не може да си намери чорапите и че новата булка не може да направи мусаката както трябва.
          Наздраве!
          И що да не се жалва-мъжете искаме от жените две неща-поза 69 и мусака?Толкова много ли искаме?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ъхъ, баш тъй - сексуално незадоволен е бил, горкият. Сега го чакам да му попремине еуфорията и да дойде да ми се жалва, че не може да си намери чорапите и че новата булка не може да направи мусаката както трябва.
            Наздраве!
            Изобщо чукнат ли 40те хората яко изкукуригват. Съответно на кривата ракета й е крив космоса. Тази тема е яка класика в жанра “криза на средната възраст”

            И, естествено, за всичко е виновна жената/жените

            Коментар


            • Слушайте Семен Слепаков. Той ви казва всичко.

              https://www.youtube.com/watch?v=jafKQWYHIUI&t=200s

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами тия жени, чийто фусти вдига нали знаят,че е женен?Какво търсят при женен мъж?Или те са невинни агънца, а той черната овца?
                И не знам защо си мислите, че ако една жена е сексуално атрактивна и страстна в леглото, тя задължително ще изневери?Ако жените имат стабилна връзка и са сексуално задоволени,те рядко изневерявят. Имал един приятел вдовец, който има за любовници омъжени жени, ама във всички случаи или мъжете им изобщо не правят секс или не ги задоволяват.
                А твоят приятел се е развел, щото не е бил сексуално задоволен.И човекът е предпочел да се разведе вместо да лъже жена си. Нейна е вината,че си е тръгнал.Щото при жените в секса всичко опира до желание,а при мъжете понякога е от липса на възможности.Като не е правила това,което му харесва, нормално е да й бие шута.
                И тоя"клонинг"не е само несам.Природата е устроила жената да се грижи за потомството си и нейно е основното задължение по грижите за децата. Макар че познавам и жени,които си изоставиха децата и мъжете им ги гледат.
                Ъхъ, баш тъй - сексуално незадоволен е бил, горкият. Сега го чакам да му попремине еуфорията и да дойде да ми се жалва, че не може да си намери чорапите и че новата булка не може да направи мусаката както трябва.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мдам, казуси всякакви … разнообразие да има . И в двата случая мъжкият е щастлив, а във втория случай и женската е щастлива
                  В първият случай, ако жена му го докопа, само с некрофилка ще може да прави секс
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 15.09.2022, 17:28.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мани я таз романтика. Имам приятел, де го раздава романтик. Като се юрне да подарява на жена си цветя и рози, да пали свещи, да приготвя вечери и разни други приятни изненади ... А като се откачи е като отвързан. Не пропуска фуста да се развее около него без да я надигне.

                    А другият ми приятел се разведе, щото жена му домакиня и му гледа клонинга, но ич не била страстна в леглото. Сега си взе страстна. Ама не знае какви му ги слага. Още малко и ще минат 273,6 по CIC. Обаче той е щастлив. Фърка у облаците, да ми е жив и здрав.

                    Така че, често се случва едното да е за сметка на другото и трябва да внимаваме какво си пожелаваме.
                    Наздраве!
                    Ами тия жени, чийто фусти вдига нали знаят,че е женен?Какво търсят при женен мъж?Или те са невинни агънца, а той черната овца?
                    И не знам защо си мислите, че ако една жена е сексуално атрактивна и страстна в леглото, тя задължително ще изневери?Ако жените имат стабилна връзка и са сексуално задоволени,те рядко изневерявят. Имал един приятел вдовец, който има за любовници омъжени жени, ама във всички случаи или мъжете им изобщо не правят секс или не ги задоволяват.
                    А твоят приятел се е развел, щото не е бил сексуално задоволен.И човекът е предпочел да се разведе вместо да лъже жена си. Нейна е вината,че си е тръгнал.Щото при жените в секса всичко опира до желание,а при мъжете понякога е от липса на възможности.Като не е правила това,което му харесва, нормално е да й бие шута.
                    И тоя"клонинг"не е само несам.Природата е устроила жената да се грижи за потомството си и нейно е основното задължение по грижите за децата. Макар че познавам и жени,които си изоставиха децата и мъжете им ги гледат.
                    Last edited by mirodes; 15.09.2022, 13:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Охо, гинеколог значи. Добре, добре.

                      Издай ми следната професионална тайна - гинеколозите всеки ден, през 10 минути, гледате, пипате и бъркате в стотици п....и. Някои ставащи, повечето предполагам хич не. Това нещо не ви ли се отразява на сексуалния живот? В смисъл - цял ден си бъркал еди къде си на 100 жени, после се прибираш при дъртата и ти става и я оправяш. Доста ми е трудно да си го представя.
                      Добро утро,

                      по принцип всички мъже искат да правят прегледи на млади мацки, а не на баби.

                      Един лекар на 50+, 60+ и 70+ няма толкова хормони и се възбужда трудно. Така че може и 100 жени да прегледа без да го вдигне.

                      И ако един мъж прави редовно секс от 16-годишен, на стари години няма да има толкова интерес към тези неща,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мани я таз романтика. Имам приятел, де го раздава романтик. Като се юрне да подарява на жена си цветя и рози, да пали свещи, да приготвя вечери и разни други приятни изненади ... А като се откачи е като отвързан. Не пропуска фуста да се развее около него без да я надигне.

                        А другият ми приятел се разведе, щото жена му домакиня и му гледа клонинга, но ич не била страстна в леглото. Сега си взе страстна. Ама не знае какви му ги слага. Още малко и ще минат 273,6 по CIC. Обаче той е щастлив. Фърка у облаците, да ми е жив и здрав.

                        Така че, често се случва едното да е за сметка на другото и трябва да внимаваме какво си пожелаваме.
                        Наздраве!
                        Мдам, казуси всякакви … разнообразие да има . И в двата случая мъжкият е щастлив, а във втория случай и женската е щастлива

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Романтика. Връзките ги убива рутината, даже не безпаричието, а именно рутината и липсата на динамика.

                          Това за парите и секса е самото основата на една връзка. Без малко фантазия рано или късно всичко омръзва.
                          Мани я таз романтика. Имам приятел, де го раздава романтик. Като се юрне да подарява на жена си цветя и рози, да пали свещи, да приготвя вечери и разни други приятни изненади ... А като се откачи е като отвързан. Не пропуска фуста да се развее около него без да я надигне.

                          А другият ми приятел се разведе, щото жена му домакиня и му гледа клонинга, но ич не била страстна в леглото. Сега си взе страстна. Ама не знае какви му ги слага. Още малко и ще минат 273,6 по CIC. Обаче той е щастлив. Фърка у облаците, да ми е жив и здрав.

                          Така че, често се случва едното да е за сметка на другото и трябва да внимаваме какво си пожелаваме.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Охо, гинеколог значи. Добре, добре.

                            Издай ми следната професионална тайна - гинеколозите всеки ден, през 10 минути, гледате, пипате и бъркате в стотици п....и. Някои ставащи, повечето предполагам хич не. Това нещо не ви ли се отразява на сексуалния живот? В смисъл - цял ден си бъркал еди къде си на 100 жени, после се прибираш при дъртата и ти става и я оправяш. Доста ми е трудно да си го представя.
                            Аве нз левчо ли е бил, но една кака на около 40 от сф ми разправя за един гинеколог на 70. Вика, че направо и обърнал хастара! Как го правите бе доФтуре, не че ми трябва де, а и имам доста дотогава, ама ми е интересно.
                            Last edited by better; 15.09.2022, 00:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Момето иска да си купи кола. Взела да разглежда обяви и сайтове за секънд хенд коли. Инак - красавец, виж го, Мустанг. БМВ - оле, и с шибидах, и е 3 литра, ооо, и е само 15К лева.
                              Чудя се дали да не я черпя една първоначална вноска и да си плаща лизинга на нещо ново. Като за нея. Утре ще се почупи тва железо и е неспособна да го оправи.
                              Вземи и вкарай за първа вноска, за 15к такъв сап ще си вземе, че ще трябва и на някой байно да пуска.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                В този кръг ме включи. И безплатен гинеколог имат, не че са опрели до мен де.
                                Айде и от мен лека, че утре съм на работа.
                                Охо, гинеколог значи. Добре, добре.

                                Издай ми следната професионална тайна - гинеколозите всеки ден, през 10 минути, гледате, пипате и бъркате в стотици п....и. Някои ставащи, повечето предполагам хич не. Това нещо не ви ли се отразява на сексуалния живот? В смисъл - цял ден си бъркал еди къде си на 100 жени, после се прибираш при дъртата и ти става и я оправяш. Доста ми е трудно да си го представя.
                                Last edited by ejonny2376; 15.09.2022, 00:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X