IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Благодаря за съветите и мъжкарското отношение.

    Ще се взема в ръце,

    От началото на годината съм предлагал на 4 стари моми (около 40 годишни) .........да им направя бебе, но отказаха. Не искат без любов. С 3 от тях съм се виждал на живо.
    Ох, Боже, престани да лепиш този досаден етикет. Наричай ги зрели жени, че ще се изпуснеш баш кога не трябва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Благодаря за съветите и мъжкарското отношение.

      Ще се взема в ръце,

      От началото на годината съм предлагал на 4 стари моми (около 40 годишни) .........да им направя бебе, но отказаха. Не искат без любов. С 3 от тях съм се виждал на живо.
      Такива предложения без обосновка любов трудно се приемат..То не пречи да се поживее няколко месеца и да се направи бебе..Все пак нормално е да се очаква да бъдеш баща на детето, а не само осеменител..Никоя жена няма да се съгласи без връзка..Нали , ако иска ще го направи ин витро..Похвално е, че продължаваш опитите..
      Last edited by kiro7; 25.08.2022, 20:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Селенче,

        Ей го - отпреди няма и час от парка пред нас /освен следващия път да пусна едно видео.../
        Две майки - едната малко под, другата малко над 30-те...
        Едното дете нещо се дърпаше и оная като почна, ама се чува в радиус поне 50 метра:
        ШЕ ТЕ СМАЧКАМ БРЕЕЕ !?!
        Другата след няма и 2 мин, от другата страна на парка:
        ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА БЕЕ...
        Все едно се бяха наговорили като стерео-тонколони.
        Как може така да крещиш на 4-5 годишно?

        Какво да ти кажа?
        Нали се сещаш, че тия деца ако още от такава крехка възраст акумулират толкова агресия в себе си - после даже и алкохола и наркотиците няма да са им достатъчен отдушник! Нали ги виждам - тийнейджъри, засекат се на кръстовището, единия не дал път, излязат, разменят си по 2 юмрука и продължат. Като здравей/здрасти е станало. Болно, болно общество....... прекалено много агресия.
        Това обаче не е еманципация, а чиста простотия

        И я има и при мъже и при жени за съжаление и в България и в чужбина.

        Аз оня ден в била се втрещих от една абсолютно луда касиерка. Луда. Много луда беше женицата…

        Особено ако идваш отвън много се усеща. И в зоната, от която идвам е пълно с луди, но онези са циркаджии, а нашите са холерици.

        После, ако знаеш колко успокоителни се пият в Европата ще ти падне мандибулата.

        Изтрещяват хората масово.

        Коментар


        • Да не тревожа мъжкото население в темата, но на 45 години вече не само качеството на репродуктивния материал е понижено, а вече има и характерови изменения, и то не в положителна посока, особено, ако дълго време или никога не е живял с партньор. Едно е мъж или жена на 45 години да са имали няколко връзки и\или брак, да имат необходимия стаж съжителство, разбирането за живот с друг човек, практика в съобразяването и грижата за партньора, съвсем друго е тепърва да се учи това, което наборите са усвоили преди 25 години и оттогава надграждат.
          Трябва да има някакви огромни и редки качествени предимства, за да бъде избран при равни други условия пред друг - по-млад, по-висок, по-красив, по-ведър характер, по-реализиран, с повече чувство за хумор и готина среда, по-... нещо си. Реализъм трябва в този случай, не потупване по рамото "супер си".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение

            Всеки случай е индивидуален..Аз съм се оженил на 30 години и имам 3 деца..Имам приятел се ожени и на 50 и вече има 2 деца..Евго трябва да разбере, че няма време и да побърза, без много да избира..Идеални жени няма, а ако сгрешиш може и втори брак..Важно е да има деца..Сигурно до 40години повечето български мъже са вече женени..
            Благодаря за съветите и мъжкарското отношение.

            Ще се взема в ръце,

            От началото на годината съм предлагал на 4 стари моми (около 40 годишни) .........да им направя бебе, но отказаха. Не искат без любов. С 3 от тях съм се виждал на живо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              По-ербап като агресивно говорене или като агресивни действия?
              Селенче,

              Ей го - отпреди няма и час от парка пред нас /освен следващия път да пусна едно видео.../
              Две майки - едната малко под, другата малко над 30-те...
              Едното дете нещо се дърпаше и оная като почна, ама се чува в радиус поне 50 метра:
              ШЕ ТЕ СМАЧКАМ БРЕЕЕ !?!
              Другата след няма и 2 мин, от другата страна на парка:
              ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА БЕЕ...
              Все едно се бяха наговорили като стерео-тонколони.
              Как може така да крещиш на 4-5 годишно?

              Какво да ти кажа?
              Нали се сещаш, че тия деца ако още от такава крехка възраст акумулират толкова агресия в себе си - после даже и алкохола и наркотиците няма да са им достатъчен отдушник! Нали ги виждам - тийнейджъри, засекат се на кръстовището, единия не дал път, излязат, разменят си по 2 юмрука и продължат. Като здравей/здрасти е станало. Болно, болно общество....... прекалено много агресия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Ти па - съвсем ще го обезсърчиш! Къде го прочете това 40-45 максимално? ПоправИ си поста веднага! Не съдИ за околните по себе си (важен постулат!).

                ВдигнИ заради Евго горната граница, иначе ще те гледа на криво: той е млад жребец, около 45-те... + - колкото- толкова. Две мнения по въпроса не може да има!
                Всеки случай е индивидуален..Аз съм се оженил на 30 години и имам 3 деца..Имам приятел се ожени и на 50 и вече има 2 деца..Евго трябва да разбере, че няма време и да побърза, без много да избира..Идеални жени няма, а ако сгрешиш може и втори брак..Важно е да има деца..Сигурно до 40години повечето български мъже са вече женени..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
                  Евго, това за жребеца не е дългосрочно.. Природата ти е дала да си такъв до 40-45г максимално...До тогава трябва да си се оженил и да имаш деца..След това си стар ерген и си закъснял..Не чакай последния звънец и бъди решителен.. Имам приятели , които до 40години имат по 2-3 брака, а ти за един не се решаваш..По добре неуспешен брак с дете от колкото стар ерген и сам..
                  Ти па - съвсем ще го обезсърчиш! Къде го прочете това 40-45 максимално? ПоправИ си поста веднага! Не съдИ за околните по себе си (важен постулат!).

                  ВдигнИ заради Евго горната граница, иначе ще те гледа на криво: той е млад жребец, около 45-те... + - колкото- толкова. Две мнения по въпроса не може да има!

                  Коментар


                  • Евго, това за жребеца не е дългосрочно.. Природата ти е дала да си такъв до 40-45г максимално...До тогава трябва да си се оженил и да имаш деца..След това си стар ерген и си закъснял..Не чакай последния звънец и бъди решителен.. Имам приятели , които до 40години имат по 2-3 брака, а ти за един не се решаваш..По добре неуспешен брак с дете от колкото стар ерген и сам..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Отново ти сложих +.

                      Кой набор си?

                      Има жени, които предпочитат парите и комфорта със богат старчок, а не младия беден жребец.
                      Евго, твоите "обобщения" нямат основанията си. Ще разбереш това по-късно.
                      "Младият" беден жребец - щом е млад и е жребец - винаги може да намери нещо сладко, за да задоволи нагона си.

                      Ако старчокът не му разрешава, това може да означава едно: младият НЕ е никакъв жребец (не може да отвоюва желаната женска)...

                      Лошо е, ако почиваш на "славата" на "младият жребец", защото постепенно се превръщаш в кранта, която всички по-млади ще прогонват от своите женски...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Че аз какво му казвам....виж ми предишния пост към него. Еййй, много ви бива жените да вадите нещо от контекста
                        Сега да не вземеш да кажеш, че и грешно съм разчел и мъжете....и избират тази с малките цици?

                        НЕ зная какво ще ти отговори дамата, относно гръдната обиколка (млечните жлези, както казваше един герой от сериал)... ..., но има мъже, които държат повече на задните части (дупето)..., разбира се, след интелекта... ..., а други - обратно, или е разменен ред...

                        Т.е. - и мъжете, също като дамите - не е редно да поставяме в общ кюп (под общ знаменател) - има ги всякакви. А и, какво значение има за теб, че не всички мъже мислят като теб? Ти си установен в твоите възприятия, които да и единствено правилните! Никой не може "копче" да ти каже!

                        Коментар


                        • 4д,Ендер пак се прави на умен..
                          Той лъга,че е финансов анализатор,психолог ,но главно е калинка на Бойко и човек с много никове,който печели защото с групата му манипулират пазара..
                          Евго,няма значение аз кой набор съм,по важно е,че времето минава и трябва да си по решителен..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Огнян Дечев е 57-ми набор. Иначе, не ви знам какво смятате...
                            Не разваляй купона

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Смятай Евго - випуск 1991
                              Огнян Дечев е 57-ми набор. Иначе, не ви знам какво смятате...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Отново ти сложих +.

                                Кой набор си?

                                Има жени, които предпочитат парите и комфорта със богат старчок, а не младия беден жребец.
                                Смятай Евго - випуск 1991

                                За другото не бери грижа

                                Коментар

                                Working...
                                X