IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    Taка е и в голямата си част, читавите мъже и жени, независимо от възрастта си, ако излязат отново на "пазара', образно казано, отново ще си намерят половинки. Повтарям - без значение на възраст, материален статус и социален такъв.
    За мрънкачите с претенции - "Тянков тв". Само там съм чела подобни на евговите претенции.
    Най-рано се женят тройкаджиите и тъпите.

    На който когато му дойде. Идеята на темата е да разкажем за съвременната българка и да споделим опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Еми сигурно на теб така ти изглежда. Пиша от чужда културна среда. Ти явно навън не си излизал.

      Сега и аз съм потресена - в османската империя съм и наблюдавам колко назад ги е дръпнал Ердоган.

      Вместо да се потрисаш приеми, че хората и културите са различни.

      Като наблюдавам шамиите и забрадките около себе си съм доволна от своя избор.

      Апропо, откъде знаеш на колко години съм?
      Селена, в османската империя с изключение на харемите, забулването е било по-скоро рядкост. Сегашната мода на бурките е испирирана от Саудитска Арабия.
      И аз ходих преди седмица в Турция(не на туристическо място) и си говорих с местните. Турците до голяма степен са настроени светски и не обръщаха внимание на ходжата. Според мен Ердоган няма да успее да заличи спомена и идеите на Ататюрк. Хората още го тачат и сравняват всеки управник с него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Taка е и в голямата си част, читавите мъже и жени, независимо от възрастта си, ако излязат отново на "пазара', образно казано, отново ще си намерят половинки. Повтарям - без значение на възраст, материален статус и социален такъв.
        За мрънкачите с претенции - "Тянков тв". Само там съм чела подобни на евговите претенции.
        Така е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
          Половете нямат драма помежду си. Читавите бързо си намират половинка - винаги е било така и не виждам как това ще се промени някога. Хората се събират, женят, отглеждат деца, внуци и светът си върви.
          Taка е и в голямата си част, читавите мъже и жени, независимо от възрастта си, ако излязат отново на "пазара', образно казано, отново ще си намерят половинки. Повтарям - без значение на възраст, материален статус и социален такъв.
          За мрънкачите с претенции - "Тянков тв". Само там съм чела подобни на евговите претенции.

          Коментар


          • Половете нямат драма помежду си. Читавите бързо си намират половинка - винаги е било така и не виждам как това ще се промени някога. Хората се събират, женят, отглеждат деца, внуци и светът си върви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Една от тях ставаше, но имаше репродуктивен проблем и не се разбрахме. А и беше егоистка.

              Понеже ви е интересно, не съм правил нищо с мъж. Само ви споменах, че с самолета имаше симпатяги като мен, без половинка.
              Добро утро. То ако си хлътнал по някоя жена и тя по теб, с репродуктивен проблем или без, тя връзката пак си върви.
              За мен човеците 90% са си егоисти а останалите 10% са сбъркани. Ако не знаеш какво искаш и да си го поискаш в една връзка значи имаш още да се развиваш. Няма проблем в умерено егоистична жена, то е заложено в природата им да са оцеляващи. Или ти топли леглото някой и се съобразяваш с него или си непримирим и сам. То на хората с опит и много други неща са им ясни, но само мъдър човек може да се поучи от тях без и той да повтори същите грешки.

              Щом продължава темата, значи драмата между половете си върви.

              Приятни почивни дни на всички.

              ​​​​

              Коментар


              • Една жена на 30 трябва да има едно дете на 5 и още едно на 8 години. Всякакви приказки за раждания на 35 - 40 години са за неудачници и още повече за малоумници. Така е, приятели и съседи. След 35 жената губи всеотдайноста си и започва да търси лични пространства и къде да си презарежда батериите???. Трагедията е пълна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Потресаващи глупости пишеш уви . След определена възраст женската първа бременост е сложно начинание изискващо определен скрининг с набор изследвания за пригодността на закъснелия плод. Но уви ,доколкото зная си в зряла възраст и мирогледЪт ти е потресаващ.
                  Еми сигурно на теб така ти изглежда. Пиша от чужда културна среда. Ти явно навън не си излизал.

                  Сега и аз съм потресена - в османската империя съм и наблюдавам колко назад ги е дръпнал Ердоган.

                  Вместо да се потрисаш приеми, че хората и културите са различни.

                  Като наблюдавам шамиите и забрадките около себе си съм доволна от своя избор.

                  Апропо, откъде знаеш на колко години съм?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Братовчед ми също се боядисва в черно за ромейките, .

                    Косата му е черна, но има бели пръски малко.

                    Аз пък смятам, че косата на един мъж е най-малкия проблем.

                    При нула номер не личат белите коси, освен това са символ на зрялост и че си преодолял трудности.
                    Моята си е по наследство.
                    Беличка си е, но ми все тая. ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                      Нечистоплътния начин, по който разказва случки, описва жени, генерализира и т.н., няма как да ме насърчи да извадя от ръкава кръшна позната, която е сингъл.
                      Всяка самостоятелна 40- годишна трябва да му бъде благодарна за вниманието му, а бъдещото и дете - 50% от днк-то му. Недобра перспектива.
                      Така е, права си.

                      Коментар


                      • Братовчед ми също се боядисва в черно за ромейките, .

                        Косата му е черна, но има бели пръски малко.

                        Аз пък смятам, че косата на един мъж е най-малкия проблем.

                        При нула номер не личат белите коси, освен това са символ на зрялост и че си преодолял трудности.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.
                          Ха..хаа..Ама, че съвпадение и наблюдение..Сигурен ли си, че е било само за машинката, защото много е подозрителна тази активност и присъствие няколко часа.. ХУБАВ СПОМЕН А..
                          Жалко , че не ми работят личните данни, но и без тях всички знаят кой е 4Д, Ендер лъжите и мурафетите му..
                          Last edited by kiro7; 26.08.2022, 17:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.
                            Постригвай се сам ! А юнаците търсят своята индентичност ,чрез поддържане на емоционалната им същност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                              Изражда се човечеството и това ще доведе до съответните следствия ,бабите стават майки, младите момчета са мъже под прикритие, момчетата пък търсят своята емоционалност и т.н.
                              Имах намерение да се подстрижа миналата седмица, което ми коства няколко часа загуба на време. В 13:00 на обяд всички салони бяха пълни с метросексуални юнаци - боядисваха си брадите, къдреха си косите, правеха си маникюр и педикюр. А моето чакане за 5 минути с машинка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Аз съм потресена и от друга социална митология, че една здрава жена на 30 + години я изкарват едва ли не залежала стока, стара мома и прочее дивотии.

                                Потресаващи глупости битуват в нечии мъжки глави. На запад биха се смяли до сълзи.
                                Потресаващи глупости пишеш уви . След определена възраст женската първа бременост е сложно начинание изискващо определен скрининг с набор изследвания за пригодността на закъснелия плод. Но уви ,доколкото зная си в зряла възраст и мирогледЪт ти е потресаващ.

                                Коментар

                                Working...
                                X