IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Не съм съгласен , "хубавите ябълки прасетата ги ядЪт" ......
    Ако са богати прасетата- да, но ако са бедни никой не им обръща внимание и даже им казват че са прасета

    Коментар


    • Пак се връщаме няколко страници назад - читавите бързо си намират половинка. Ако се случи да излязат повторно на "пазара", пак ги обират бързо, не се застояват. Защо - защото качественият човек\партньор е търсена "стока".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Статистиката показва, че (според теб) "чакащите" НЕлузъри - са били облагодетелствани, защото бързо са открили "хубавата ябълка" в твое лице - и пак, първият от бързо сформираната "листа" те е хруснал и е примижал от сладост...

        Не се съмнявам, че и Евго попада в подобни листи, ама ябълката все била някак неподходяща за неговите младост, красота, ум и жизненост (по неговите определения) ...
        Обикновено Господ събира 2 противоположности - добра с лош, кротък с нахална, добра жена с прасе, свестен мъж с уруспа (както казват турците).

        Имам един познат, който е уникално прасе, но си е намерил добра жена, а после са му пускали и други жени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

          Така се утешават лузърите. Абсолютно контрапродуктивно. По-смислено е да си погледнат недостатъците и трезво да помислят какво могат да променят, за да минат малко по-напред в листата на чакащите.
          Статистиката показва, че (според теб) "чакащите" НЕлузъри - са били облагодетелствани, защото бързо са открили "хубавата ябълка" в твое лице - и пак, първият от бързо сформираната "листа" те е хруснал и е примижал от сладост...

          Не се съмнявам, че и Евго попада в подобни листи, ама ябълката все била някак неподходяща за неговите младост, красота, ум и жизненост (по неговите определения) ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Не съм съгласен , "хубавите ябълки прасетата ги ядЪт" ......
            Така се утешават лузърите. Абсолютно контрапродуктивно. По-смислено е да си погледнат недостатъците и трезво да помислят какво могат да променят, за да минат малко по-напред в листата на чакащите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
              Необикновените жени са за необикновените мъже
              Ти бъди благодарен и на най-обикновената от обикновените, на тази с най-ниските критерии, ако се съгласи да те вземе. Иначе ще се пенсионираш, докато обясняваш какви обикновени били чуждите жени.
              Не съм съгласен , "хубавите ябълки прасетата ги ядЪт" ......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Всичко е много относително.

                Предполагам жените на твоя приятел са обикновени ( с деца от предишен брак) или лели, около 40г.

                Може да е готин физически и да си знае работата и за това да го търсят. Може да ни споделиш каквъ е случая.
                Не са обикновени и не са с деца, което пък защо да е лошо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз ако съм жена, няма да взема приятеля ти в днешния комерсиален свят след като е само с риза на гърба си.

                  Колкото и да е готин, бедничък и оръфан не бих взел, ако бях жена. Дори да е с издути панталони, нямаше да го взема.

                  По-скоро, някой мъж с професия, културен, ерудиран, да има хубав дом, то само със секс живее ли се.
                  А този мъж защо да избере теб, може просто да иска някоя весела жена, която да го забавлява.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Красавец, дали някой си "знае работата" е дискусионен въпрос, без да знаем какъв смисъл влагаш в тия думи... Очевидно, повече от мъжете си "знаят работата", но защо постоянно искаш да ти "споделят какъв е случая"? (да не би това - пепел ми на езика - да те възбужда по особен начин, а?)

                    Този, за когото става дума, със сигурност не би нарекъл "леля" по-млада на възраст от него жена, както правиш самият ти, Евго.

                    Евго, когато говорим за по-млада от нас дама, най-често използваме определението "гадже", а не "леля".

                    Аз ако съм жена, няма да взема приятеля ти в днешния комерсиален свят след като е само с риза на гърба си.

                    Колкото и да е готин, бедничък и оръфан не бих взел, ако бях жена. Дори да е с издути панталони, нямаше да го взема.

                    По-скоро, някой мъж с професия, културен, ерудиран, да има хубав дом, то само със секс живее ли се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Всичко е много относително.

                      Предполагам жените на твоя приятел са обикновени ( с деца от предишен брак) или лели, около 40г.

                      Може да е готин физически и да си знае работата и за това да го търсят. Може да ни споделиш каквъ е случая.

                      Красавец, дали някой си "знае работата" е дискусионен въпрос, без да знаем какъв смисъл влагаш в тия думи... Очевидно, повече от мъжете си "знаят работата", но защо постоянно искаш да ти "споделят какъв е случая"? (да не би това - пепел ми на езика - да те възбужда по особен начин, а?)

                      Този, за когото става дума, със сигурност не би нарекъл "леля" по-млада на възраст от него жена, както правиш самият ти, Евго.

                      Евго, когато говорим за по-млада от нас дама, най-често използваме определението "гадже", а не "леля".


                      ​​​​​​​

                      Коментар


                      • Необикновените жени са за необикновените мъже
                        Ти бъди благодарен и на най-обикновената от обикновените, на тази с най-ниските критерии, ако се съгласи да те вземе. Иначе ще се пенсионираш, докато обясняваш какви обикновени били чуждите жени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                          Леж ти на тая кълка.....аз пък имам един приятел, на 45г, няма пари, нито хубави дрехи, след като напусна жена си живее под наем......и ще се избият за него. И жена му си го иска и още две напират да му раждат дете. Сега живее с едната от тях.
                          Та както ти казвах, жените ги усещат тези работи и не можеш да ги излъжеш, колкото и да си се маскирал.
                          Бъди си естествен.....и най-важното не чакай някоя теб да потърси, а действай. То ако беше толкова прекрасен, та жените да те търсят, досега да е станала работата.
                          Всичко е много относително.

                          Предполагам жените на твоя приятел са обикновени ( с деца от предишен брак) или лели, около 40г.

                          Може да е готин физически и да си знае работата и за това да го търсят. Може да ни споделиш каквъ е случая.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            + 1

                            Привет Ага,

                            съгласен съм с теб и колегата преди теб.

                            Котки и кучета не гледам, имам няколко хобита, които са ми като занимавка и отклоняват вниманието ми от основния и най-важен върпос.

                            В Западна Европа се женят късно, а един мъж ако се поддържа, може да е мъж и на 50+ и да не отстъпва на един 30-годишен по нищо. Да компенсира нещата с опит и подход.

                            Бях при един нотариус на морето и той ми каза: "Тук в провинцията хората сме по-други. Не е като в София, да поздравиш комшията, а той да не ти обърне внимание. " Днешния свят е такъв, че жената малко или много гледа парите и те са гаранция за добър семеен живот. Имам познат, спортист човек, мъжага, но няма пари и не може една жена да завърти. Дори когато беше на 30+.

                            Това е тъжната истина за нещата, другарки и другари,
                            Леж ти на тая кълка.....аз пък имам един приятел, на 45г, няма пари, нито хубави дрехи, след като напусна жена си живее под наем......и ще се избият за него. И жена му си го иска и още две напират да му раждат дете. Сега живее с едната от тях.
                            Та както ти казвах, жените ги усещат тези работи и не можеш да ги излъжеш, колкото и да си се маскирал.
                            Бъди си естествен.....и най-важното не чакай някоя теб да потърси, а действай. То ако беше толкова прекрасен, та жените да те търсят, досега да е станала работата.

                            Коментар


                            • И при мъжете е същото - качеството на спермата се влошава след 35 годишна възраст, научният консенсус за стар\възрастен баща е 40 г., след това с напредване на възрастта на бащата се увеличават рисковете за плода и здравето на майката. Ако някой има желание и ползва английски език, има много научни публикации, вкл. със свободен достъп.
                              В този смисъл цитираният Гущеров, който е под 35 години с два брака и три деца от жена на неговата възраст, е в нормата.
                              Last edited by tea_cup; 29.08.2022, 11:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Е, чак пък да я натоварваш с две деца преди 30-годишна възраст.... Кога ще се учи, кога ще прави кариера, кога ще се реализира професионално, кога ще стане напълно независима от мъжете... Нали всички това искат?
                                Доколкото знам, до 30 една жена трябва да има поне едно дете, за да е сигурна и да може да отложи второ и т.н. за по-късно - ако иска естествено...

                                https://9meseca.bg/razhdane/bezprobl...dishna-vuzrast

                                Тва с медицината - докъде е стигнала и какво може - си е чист хазарт и 100%-ва гаранция няма.
                                Вероятността за безпроблемно първо и следващи раждания намалява експоненциално след 30 год. възраст за жените. Мъжете и те не трябва да чакат много-много след 35-40 год. възраст.
                                + 1

                                Привет Ага,

                                съгласен съм с теб и колегата преди теб.

                                Котки и кучета не гледам, имам няколко хобита, които са ми като занимавка и отклоняват вниманието ми от основния и най-важен върпос.

                                В Западна Европа се женят късно, а един мъж ако се поддържа, може да е мъж и на 50+ и да не отстъпва на един 30-годишен по нищо. Да компенсира нещата с опит и подход.

                                Бях при един нотариус на морето и той ми каза: "Тук в провинцията хората сме по-други. Не е като в София, да поздравиш комшията, а той да не ти обърне внимание. " Днешния свят е такъв, че жената малко или много гледа парите и те са гаранция за добър семеен живот. Имам познат, спортист човек, мъжага, но няма пари и не може една жена да завърти. Дори когато беше на 30+.

                                Това е тъжната истина за нещата, другарки и другари,
                                Last edited by Evgo; 29.08.2022, 10:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X