IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Еми освен и тъста да се е пробвал на зетя, ама явно не му се е получило.......

    (натам сякаш духа вятъра)
    Няма да забравя фразата за тъста: “той не се е посвенил да е Господ за собствените си деца”.

    Истории всякакви. Истината ще да е била някъде посредата …

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
      Имам познат при който конфигурацията бе необичайна: конфликт с тъста и последвал развод, който така и не се разбра на какво се дължи, защото не чух другата страна. Но врагът бе тъстът.
      Еми освен и тъста да се е пробвал на зетя, ама явно не му се е получило.......

      (натам сякаш духа вятъра)

      P.s. чакай че от смях обърках роднинските връзки............
      Last edited by Julius_BG; 30.09.2022, 17:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Ама мъжете трябва да правим какви ли не схеми, за да свалим някоя жена .
        Точно със схеми ще хванеш... Какво пречи да бъдеш себе си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Иначе популярните търкания по оста "тъща-зет" последните години ми се струва, че са изместени от оста "снаха-свекърва".

          Преди години все се акцентираше на зетя и тъщата /и все се разнасяха вицове за тези два персонажа/, но реално по-голямото куче е заровено между булката и майката на зетя! Там много често тлее по-голям и скрит конфликт... и там нерядко текат по-сериозните битки за надмощие.
          Имам познат при който конфигурацията бе необичайна: конфликт с тъста и последвал развод, който така и не се разбра на какво се дължи, защото не чух другата страна. Но врагът бе тъстът.
          Last edited by Arana; 30.09.2022, 17:26.

          Коментар


          • Иначе популярните търкания по оста "тъща-зет" последните години ми се струва, че са изместени от оста "снаха-свекърва".

            Преди години все се акцентираше на зетя и тъщата /и все се разнасяха вицове за тези два персонажа/, но реално по-голямото куче е заровено между булката и майката на зетя! Там много често тлее по-голям и скрит конфликт... и там нерядко текат по-сериозните битки за надмощие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              И все пак не смесвайте генната селекция при възпроизвеждането с дълготрайността на брака.

              Едното няма общо с другото.

              Първото е чиста физиология, другото е като тичане на маратон - да си разпределиш правилно силите, така че да стигнеш до финала.
              Абсолютно точно попадение. Те затова и се разпадат бракове, защото много спринтьори и спринтьорки се навъдиха и все те най-умните …

              Коментар


              • И все пак не смесвайте генната селекция при възпроизвеждането с дълготрайността на брака.

                Едното няма общо с другото.

                Първото е чиста физиология, другото е като тичане на маратон - да си разпределиш правилно силите, така че да стигнеш до финала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Лошото е, че на 40г изборът е малък и няма любов.

                  И аз имам колеги, на 45г и на 38г, изглеждат готини, но нямат половинки от години. Материално са добре, не са бедни, карат хубави коли.
                  За любов не сме писали. Какво разбираш под любов ти принципно? Това си е важно при срещите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Абе не знам как селектирате,ама половината бракове завършват с развод.
                    И естествено е по-добре да имаш 10 предложения и да избереш един,отколкото нула и да няма от какво да избираш.
                    Познавам доста свестни мъже,които са ергени, с добро финансово положение, не изглеждат зле и биха били прекрасни съпрузи и бащи,ама жените не ги харесват.Щото просто не знаят как да се харесат на жените. То си е цяло изкуство.
                    Ами то материалът такъв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Абе не знам как селектирате,ама половината бракове завършват с развод.
                      И естествено е по-добре да имаш 10 предложения и да избереш един,отколкото нула и да няма от какво да избираш.
                      Познавам доста свестни мъже,които са ергени, с добро финансово положение, не изглеждат зле и биха били прекрасни съпрузи и бащи,ама жените не ги харесват.Щото просто не знаят как да се харесат на жените. То си е цяло изкуство.
                      Лошото е, че на 40г изборът е малък и няма любов.

                      И аз имам колеги, на 45г и на 38г, изглеждат готини, но нямат половинки от години. Материално са добре, не са бедни, карат хубави коли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Абе не знам как селектирате,ама половината бракове завършват с развод.
                        И естествено е по-добре да имаш 10 предложения и да избереш един,отколкото нула и да няма от какво да избираш.
                        Познавам доста свестни мъже,които са ергени, с добро финансово положение, не изглеждат зле и биха били прекрасни съпрузи и бащи,ама жените не ги харесват.Щото просто не знаят как да се харесат на жените. То си е цяло изкуство.
                        Значи не са били достатъчно активни. Външността на мъжа пък е последен фактор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Викаш голямо отсяване на баберката пада?!
                          Програма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            То си е цяло изкуство.
                            Ко? Не! Изкуство може да е само, ако го правиш изкуствено. Ако говориш за нещата, които наистина те вълнуват и имат смисъл за теб, а не за времето, къде е завършила, какво работи и колко изкарва, и жената отсреща те привлича, това е напълно достатъчно да настроиш и нея на емоционална вълна, стига и ти да я привличаш по някакъв начин. Оттук, освен ако не се замотаеш много, е сравнително лесно поне да отбележиш гол. Вече за връзка, семейство, деца и прочие нещата са по-сложни, но за да стигнеш някак дотам трябва поне да минеш ниво 1.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Лесно дръжки. То, че идват нон стоп идват, но нашата програма е да се селектира само годното. Ти знаеш ли какъв къртовски труд е това?

                              Добре, че го минах този етап. Тежък труд. Не им завиждам на младите жени в днешно време.
                              Абе не знам как селектирате,ама половината бракове завършват с развод.
                              И естествено е по-добре да имаш 10 предложения и да избереш един,отколкото нула и да няма от какво да избираш.
                              Познавам доста свестни мъже,които са ергени, с добро финансово положение, не изглеждат зле и биха били прекрасни съпрузи и бащи,ама жените не ги харесват.Щото просто не знаят как да се харесат на жените. То си е цяло изкуство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                                Лесно дръжки. То, че идват нон стоп идват, но нашата програма е да се селектира само годното. Ти знаеш ли какъв къртовски труд е това? Добре, че го минах този етап. Тежък труд. Не им завиждам на младите жени в днешно време.
                                Викаш голямо отсяване на баберката пада?!

                                Коментар

                                Working...
                                X