IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Бе как ги нацелваш тия пусти аптекарки бе Евго?
    Но е прикрита простачка, според мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Защо си сложила профил на мъж като си жена?
      И всеки човек мъж или жена си избира това,което му харесва. Гледам ги покрай мен тия много интелигентните жени как остават стари моми, пропиват се или го удрят но курвалък. Някои разхождат кучета и котки,а други се женят за бачкатори и ги е срам да ги покажат на приятелите си.
      Наистина страхотно си прекарват.
      Айде сега, несъгласните ни сложи в лагера на жените

      Сега може да прозвуча малко цинично, но чисто статистически интелигенцията никога не била над 20%. Т.е. вероятността интелигентен мъж/жена да срещне себеподобен е много по-малък. Умножено по поколенията, стигаме до абсолютно мнозинство на простолюдието, което води до огромни дисбаланси по целия свят. Тогава се налага голяма война за редуциране на населението, като чисто номинално и в мащаб загубите са сметка на простолюдието. Не, че покрай сухото не гори и мокрото. И понеже се отклоних от темата, да кажем, че в България шанса за размножаване на хора с такъв профил е нищожен в малките населени места. Всичко останало е следствие.
      Last edited by Bad_Bear; 07.10.2022, 16:10.

      Коментар


      • Но това му се вика еди какъв си номер. Нарича ме варварин ,провокира и после реве като се защитя.".Помощ. Бият Паниковски".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo

          Тази не беше палава.

          С нея чатих известно време в Сериозни запознанства. И скайп разменихме. И ми беше казала, че е готова да станем двойка, стига да поискам. Бяхме се чули по скайп.

          Тя нарочно беше сложила само снимки в лице и не се виждаха огромните й бутове като при дебелите американки.

          Тя също беше аптекарка, от провинцията, живееше на квартира. Висеше постоянно онлайн. Дори беше писала и на един приятел пак в този сайт, дебнеше мъжете.


          Виждаме се ние на Орлов мост и тя казва: "Тия от курса ми по английски не мога да ги понасям. Ще ги направя на пух и прах."

          После ми каза, че е гладна и иска да си поръча нещо за ядене. Казах ОК.

          И имаше общо запознаване, аз я почерпих. И тя се държа горе долу възпитано.

          И като си тръгвахме й казах: "Живея наблизо. Трябва да дойдеш някой път." Идеята ми беше да я изтрескам поне веднъж,


          След това обаче тя ме блокира навсякъде и дори не виждам кога е онлайн в сайта за запознанства. Един път се разминахме на улицата, тя очакваше да я заговоря нещо, но бързах и не й обърнах внимание. Беше си пак дебела и много мъже (особено тези с голямо его) не биха я одобрили.
          Бе как ги нацелваш тия пусти аптекарки бе Евго?

          Коментар


          • Help

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              И Слава Богу. Но, има доста носталгия по варварството като гледам …
              Ами то и ти имаш носталгия по мъже. И много ти личи, че скоро не си изпитвала радостта от секса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не ми се мотай в краката, сил ву пле. Модерацията ме помоли да не се занимавам с теб, което спазвам.
                Продължаваш да ме коментираш,въпреки че е непряко. Пишеш на други хора във връзка с мои коментари.
                Та ти ми се мотаеш в краката. Явно сърбежите са много силни и няма да се спреш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  Хахаха, за момент си представих интелигентни жени, как слугуват на някой барбалей и чакат неговото благоволение, да им даде поредната команда Не казвам, че не съществува, а обърни внимание в кои държави и общества се случват такива неща. Добре, че Индия, Русия и като цяло Евразия не са мерило за света, че нищо хубаво нямаше да очаква дъщерите ти. И не само тях.
                  Защо си сложила профил на мъж като си жена?
                  И всеки човек мъж или жена си избира това,което му харесва. Гледам ги покрай мен тия много интелигентните жени как остават стари моми, пропиват се или го удрят но курвалък. Някои разхождат кучета и котки,а други се женят за бачкатори и ги е срам да ги покажат на приятелите си.
                  Наистина страхотно си прекарват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Хахаха, за момент си представих интелигентни жени, как слугуват на някой барбалей и чакат неговото благоволение, да им даде поредната команда Не казвам, че не съществува, а обърни внимание в кои държави и общества се случват такива неща. Добре, че Индия, Русия и като цяло Евразия не са мерило за света, че нищо хубаво нямаше да очаква дъщерите ти. И не само тях.
                    И Слава Богу. Но, има доста носталгия по варварството като гледам …

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Пълни глупости. Забрадките са НАСИЛСТВЕНО наложени на жените от комплексирани мъже. Докато тия 40 и повече жени ПО СВОЯ ВОЛЯ живеят съвместно с един мъж.
                      Аз съм последният човек на света,който ще налага забрани на някоя жена относно облекло или каквото и да е било (естествено с изключение на дъщерите ми за неща,вредни за здравето им като употреба на наркотици, цигари и алкохол).
                      Не ми се мотай в краката, сил ву пле. Модерацията ме помоли да не се занимавам с теб, което спазвам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        При оная мизерия там - като нищо, за едната храна и подслон!
                        Там за 2$ цял ден ще ти играят, пеят и танцуват......
                        Изобщо в азиатската беднотия си е постижение ако оженят щерката за заможен мъж.
                        Ако си бил във Филипините трябва да си го виждал - почти дядовци, но под ръка с 'малката булка'.

                        Евго направо да вземе да отскочи за 1 уикенд до там.
                        Може да се върне не с една, а цял самолет булки.
                        Един познат се ожени за жена от Филипините. Не е ходил до там, а се запознаха по Интернет. Пича е Ай Ти специалист в София със собствено жилище и добре финансово. И няма да се учудя ако този брак е доста успешен. Какво повече му трябва от някоя жена, която да му роди деца и да се грижи за тях,за него и домакинската работа?За какво му е някоя с претенции, която ще му вгорчи живота?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Да ви разкажа ли за една дебелана, с която излизах през 2016 г?

                          Разкажи, ама май вече беше раказвал за палавата дебеланка.

                          Коментар


                          • Хахаха, за момент си представих интелигентни жени, как слугуват на някой барбалей и чакат неговото благоволение, да им даде поредната команда Не казвам, че не съществува, а обърни внимание в кои държави и общества се случват такива неща. Добре, че Индия, Русия и като цяло Евразия не са мерило за света, че нищо хубаво нямаше да очаква дъщерите ти. И не само тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Пълни глупости. Забрадките са НАСИЛСТВЕНО наложени на жените от комплексирани мъже. Докато тия 40 и повече жени ПО СВОЯ ВОЛЯ живеят съвместно с един мъж.
                              При оная мизерия там - като нищо, за едната храна и подслон!
                              Там за 2$ цял ден ще ти играят, пеят и танцуват......
                              Изобщо в азиатската беднотия си е постижение ако оженят щерката за заможен мъж.
                              Ако си бил във Филипините трябва да си го виждал - дядовци-западняци, но под ръка с 'малката булка'.

                              Евго направо да вземе да отскочи за 1 уикенд до там.
                              Може да се върне не с една, а цял самолет булки.
                              Last edited by Julius_BG; 07.10.2022, 15:45.

                              Коментар


                              • Да ви разкажа ли за една дебелана, с която излизах през 2016 г?

                                Коментар

                                Working...
                                X