IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Бай бабо.
    Де тоя късмет. Ще се радвам ако стане, щото без никакви угризения ще й бия шута.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Първо моята жена е последната на света, която ще тръгне да изневерява.А дори и да го направи след това ще последва раздяла от нейна страна,щото ще е с някой, с който е решила да живее в бъдеще.
      Така че е нулев шанса да ми изневери и да продължим да живеем, без да ми каже.
      Бай бабо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Айде от мен да ми е ще те светна за едно нещо … ако въобще се усетиш
        Първо моята жена е последната на света, която ще тръгне да изневерява.А дори и да го направи след това ще последва раздяла от нейна страна,щото ще е с някой, с който е решила да живее в бъдеще.
        Така че е нулев шанса да ми изневери и да продължим да живеем, без да ми каже.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Може разбира се и жената да слага рога.Изборът си е нейн.Само дето й казвам чао. Без драми.
          Айде от мен да мине ще те светна за едно нещо … ако въобще се усетиш
          Last edited by Arana; 25.10.2022, 10:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Мдам, значи ти може да слагаш рога, ама жената не, нека слугува там. Потресаваща връзка между рогата и домашната помощ
            Може разбира се и жената да слага рога.Изборът си е нейн.Само дето й казвам чао. Без драми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Трябва да се бори демографският срив. Трудно ще навиеш жена да ти роди повече от две деца.Затова трябва да се сменят.Имам един познат, който има общо 4 деца от две жени като стана баща и дядо едновременно в една и съща година.
              Как беше лафа, кишата, гришата и демографския срив

              Last edited by Arana; 25.10.2022, 10:51.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                има голяма вероятност да я одобра
                Тогава няма да ти разреши да ни го разкажеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  има голяма вероятност да я одобра
                  Ако я одобриш,ще те призная за е..ч.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Много ясно. И милионер да съм,пак няма да взема домашна прислужница, при положение, че съм женен. На една колежка така мъжа й взе домашна прислужница и оная му сложи рога на едно събиране за Нова година. Знам го,щото аз му сложих рогата.
                    Мдам, значи ти може да слагаш рога, ама жената не, нека слугува там. Потресаваща връзка между рогата и домашната помощ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Десети век - ексклузив

                      Аз пък си мисля, че колкото държиш на семейството в първи брак, толкова ще държиш и във втория. Уникален егоизъм виждам тука.

                      Дай да направим две съпруги и два комплекта деца нещастни, за да си начешем крастата
                      Трябва да се бори демографският срив. Трудно ще навиеш жена да ти роди повече от две деца.Затова трябва да се сменят.Имам един познат, който има общо 4 деца от две жени като стана баща и дядо едновременно в една и съща година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Евго няма да е против ако и ти не я одобриш
                        има голяма вероятност да я одобря
                        Last edited by ratten; 25.10.2022, 13:26.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          отзиви само ако евго не е против
                          Евго няма да е против ако и ти не я одобриш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Пак добре, че си открил че и след 40 има живот

                            Ратко, чакаме отзиви за снимките.
                            отзиви само ако евго не е против
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              mirodes не ги слушай.
                              Жената едва ли не трябвало само да лежи в къщи и да си мисли за секса вечерта като се върнеш от работа. Много по вероятно да не мое си преброиш рогата. Жената трябва да е гола бременна пред печката с чааве на ръце за да не и идват малоумни идеи, че е НЕРАЗУМНО същество и да не може да ги осъществи. Дори и само да отиде до кафето с приятелка, после и до фризьора, после и до мола или фитнеса и отиде коня у ряката. И нищо повече да няма 100 кинта минимум са изфукани + още 1000 планувани и скъсан джоб, ако не скандал, цупене, боли я главата
                              Много ясно. И милионер да съм,пак няма да взема домашна прислужница, при положение, че съм женен. На една колежка така мъжа й взе домашна прислужница и оная му сложи рога на едно събиране за Нова година. Знам го,щото аз му сложих рогата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Добро утро,

                                и аз смятам като Миродес, че е най-добре един мъж да се ожени на 25г и да стане баща по-рано.

                                Докато е в пика на силите си и след като е завършил и е постъпил на работа. Обаче самите българки не искат да се женят и да раждат на 25 г, а искат да напреднат в кариерата и т.н. И раждат точно на края на срока на годност, а понякога и след това с асистирана репродукция. Бареков например е направил 4 деца на 40 +, т.е. след 43 годишна възраст.

                                Ще изпратя обещаните снимки на Ратко днес следобед.


                                Поздрави

                                P.S. Колежките ми от следването бяха мръсници и спяха с чужденци или по-възрастни мъже.
                                Пак добре, че си открил че и след 40 има живот

                                Ратко, чакаме отзиви за снимките.

                                Коментар

                                Working...
                                X