IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Изпратих.

    Ратко да последне и да каже дали е получил и какво мисли,
    нямам съобщение от теб, евго
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Изпратих.

      Ратко да последне и да каже дали е получил и какво мисли,
      Разгелле!!!

      Ратко, докладвай де! Не ни дръж в напрежение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Разглезена си,ама тайно си мечтаеш за властен мъж, на когото да се подчиниш. Не е като да не съм виждал подобни жени.
        Каквото кажеш, дарлинг, е общовалидно щото си го казал ти

        Ти задавал ли си си един елементарен въпрос: защо виждаш връзката жена - мъж по вертикала, а не по хоризонтала?

        Помисли над горното и не е задължително да ми отговаряш веднага.

        Коментар


        • Изпратих.

          Ратко да последне и да каже дали е получил и какво мисли,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не виждам особен смисъл да се анализира нещо, което се вижда с просто око. Признавам, че се учудих, че подобен род екземпляри още съществуват. То е като да срещнеш Йети.

            Явно съм разглезен урбанит, а трябва да се помнят корените

            Лятно посещение в дълбинна Турция това лято ме убеди колко лесно може да се тръгне назад към пещерите.

            Великият им лидер ги е съсипал има няма за 30 години. Сега със повишен интерс наблюдавам новият лидер на Великобритания какви ще ги надроби, че и там има признаци на атавизъм.
            Разглезена си,ама тайно си мечтаеш за властен мъж, на когото да се подчиниш. Не е като да не съм виждал подобни жени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              На чужд гръб... планина повдига!

              За жената вероятно е повод за гордост, че някоя друга е оценила мъжа ѝ и че той още е във форма.
              Истината е, че имам непоносимост към двойните стандарти.
              Ами да.Точно така е.Имам наблюдения върху такива семейства.Естествено говорим за случаи,при които мъжът има само сексуални връзки с други жени и нищо повече. Жената на един познат плейбой се стимулира всеки ден да се облича като за ревю,отслабна, ходи на фитнес, за да може да задържи мъжът си при нея.
              Специално моята жена много пъти ми е казвала ,че няма нищо против ако си имам любовница.Не че й кажа естествено, но ако има такова нещо и се досеща няма да го приеме трагично .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Надолу е много Сенчесто, но ровенето не е за този форум.
                Не виждам особен смисъл да се анализира нещо, което се вижда с просто око. Признавам, че се учудих, че подобен род екземпляри още съществуват. То е като да срещнеш Йети.

                Явно съм разглезен урбанит, а трябва да се помнят корените

                Лятно посещение в дълбинна Турция тази година ме убеди колко лесно може да се тръгне назад към пещерите.

                Великият им лидер ги е съсипал има няма за 30 години. Сега със повишен интерес наблюдавам новият лидер на Великобритания какви ще ги надроби, че и там има признаци на атавизми.
                Last edited by Arana; 25.10.2022, 14:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Демек какво ще кажат хората? Бе как забравих, че в малките населени места това е от първостепенно значение.
                  Глупости. Казвам ти каква е мъжката гледна точка спрямо мъж, чиято жена му е изневерила. И че е обект на подигравки.
                  А аз съм последният човек на света, на който му пука какво ще кажат хората .Ако ми пукаше никога не бих писал подробности за личния си живот във форума.
                  И не бих приел изневяра от жена при никакви обстоятелства, без значение кой какво иска да мисли и казва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    И аз. Но това е само повърхността. Надолу не ми се рови днес.
                    Надолу е много Сенчесто, но ровенето не е за този форум.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      На чужд гръб... планина повдига!

                      За жената вероятно е повод за гордост, че някоя друга е оценила мъжа ѝ и че той още е във форма.
                      Истината е, че имам непоносимост към двойните стандарти.
                      И аз. Но това е само повърхността. Надолу не ми се рови днес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Седмата е майката му
                        Да Трябва все пак някой да се грижи за здравословното текучество на останалите 6. Да се подсказва тактично, че не са незаменими...ех еднорози, ех идилия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ако действително познаваше жените щеше да знаеш, че те много по-леко от мъжете понасят изневярата.За жените е важно да създадат дълготрайна връзка с мъж и негова еднократна сексуална забежка не ги притеснява чак толкова, колкото възможността да ги изостави и създаде ново семейство.
                          Докато мъжете приемат много тежко женската изневяра първо,защото не знае дали няма да гледа чужди деца, второ защото е унижение в очите на другите мъже. Знам за един мъж на около 60 години,на който прякора е"Мъжът".Подигравателно го наричат така,защото жена му е изневерила и това е станало достояние на много хора.
                          Демек какво ще кажат хората? Бе как забравих, че в малките населени места това е от първостепенно значение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Ако действително познаваше жените щеше да знаеш, че те много по-леко от мъжете понасят изневярата.
                            На чужд гръб... планина повдига!
                            Докато мъжете приемат много тежко женската изневяра първо,защото не знае дали няма да гледа чужди деца, второ защото е унижение в очите на другите мъже.
                            За жената вероятно е повод за гордост, че някоя друга е оценила мъжа ѝ и че той още е във форма.
                            Истината е, че имам непоносимост към двойните стандарти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              На истинският мъж му трябват няколко жени.
                              - Една да му върти къщата и да му гледа децата.
                              - Втора да е богиня в леглото и модел за пред хората.
                              - Трета да го изслушва колко е велик и да го вози към дома, като прекали с парцуцата.
                              - Четвърта да му изкарва парите, че от много приказки не остава време за бачкане.
                              - Пета за любовница, щото всеки себеуважаващ се мъжкар, трябва да има такава.
                              - Шеста за резерва, която се кълне в лоялност и, че каквото и да стане, дори останалите 5 да го напуснат, тя винаги ще е там и ще го чака с умиление.
                              - Седма, не се сещам повече с какво може да е полезна, ама ей така...да има
                              Седмата е майката му

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                И кой е казал, че морала трябва да е общовалиден и консистентен?
                                Това да не ви ГПК?! Ама-ха!
                                Тъй, тъй, това го учим в първи курс още. ИБДП + още една две дисциплини - правото следва моралните норми на епохата, а ние сме си баш пред нов разпад на съвременната римска империя известна още като pax americana

                                Коментар

                                Working...
                                X