IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Но нали и ти си без приятелка, пич?

    Относно поста на Бертрам, сложих му +.

    Обаче хубостта не помага кой знае колко в наши дни в България.

    Това са ми го казвали разни симпатяги без жена. Има и готини чичовци на 40+, които не отстъпват на 25-30 годишните. Може да нямат толкова хормони, но компенсират с опит и интелект.
    Хубостта,височината и други такива помагат, но в кошара не вкарват.Три са основните неща,които се харесват на жените в един мъж-самоувереност,модни дрешки, стегната фигура. Самоувереността се изразява в това да отидеш и да заговориш жената,която харесваш,да я разсмееш и да й покажеш,че си мъж със самочувствие.Стегната фигура означава мъжът да не е с шкембе и голям задник,или ако е слаб да не е отпуснат .Дрешките трябва да са модерни, лъскава риза, гъзарски дънки и яке и подобни обувки.
    Last edited by mirodes; 28.10.2022, 21:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      мани фитнеса, лятото е чак след 8 месеца
      с уговорката за кръчма до къде сме
      До под кривата круша. Но не сме правили преброяване на бригадата. Мераклии все трябва да има.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Заради тебе отказах фитнеса...поддържам коремната преса, четейки твои коментари
        мани фитнеса, лятото е чак след 8 месеца
        с уговорката за кръчма до къде сме
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е то в другата тема тия без имот дават най-много съвети :0
          Заради тебе отказах фитнеса...поддържам коремната преса, четейки твои коментари

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Но нали и ти си без приятелка, пич?
            е то в другата тема тия без имот дават най-много съвети :0
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Евго, четеш ли? Няколко пъти сме ти писали за този факт. Не мисли, че някой те подиграва. Както и не става въпрос да я водиш на Малдивите или на ресторант с "Мишлен" звезда на първа среща.
              Като усетят,че цепиш стотинката на жените това казва "ТОЙ НЯМА ДА СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН И ДЕЦАТА" и отиваш девета дупка на кавала.
              Не се отказвай лесно от момата, може да ти прави "shit test" с тези откази,за да види дали вдигаш лесно бялото знаме.
              Успех.
              Но нали и ти си без приятелка, пич?

              Относно поста на Бертрам, сложих му +.

              Обаче хубостта не помага кой знае колко в наши дни в България.

              Това са ми го казвали разни симпатяги без жена. Има и готини чичовци на 40+, които не отстъпват на 25-30 годишните. Може да нямат толкова хормони, но компенсират с опит и интелект.
              Last edited by Evgo; 28.10.2022, 19:49.

              Коментар


              • От толкова приказки и схеми у форума, чак ми се приходи на кръчма. Хем да пия, хем да проверя техниките тука...разбира се, всичко е само и единствено с академична цел

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  приеми го така

                  (възраст/визия + възможности) = 100%

                  20-35г
                  млад и красив (90%) + скромен (10%) = 100% и си топ вървежен
                  млад, но грозен (30%) + имаш възмоности(70%) = вървиш не по-малко от красивия горе
                  млад, грозен , но богат = 100%
                  млад,грозен и без пари = 10%+0% = 10%

                  36-50г
                  красив, но чичак (30%) + възможности (70%) = супер партия
                  красив, но чичак (30%) + слаба работ(20% = половин човек
                  грозен чичак и без възможности = 'тоя не е ли умрял'

                  50+
                  дърт .. и тн

                  та в този ред на мисли е добре човек да си даде оценка и както казва Селенка да не чака много, защото колкото повече един мъж чака - толкова повече трябва да вдига мизата с възможностите.

                  и не се лъжи - жената може да те оцени на база това, което притежаваш като работа, и тн и тн.. но ако те надуши, че не си склонен да харчиш по нея ... нямаш шанс - освен ако не си млад и красив... 25-30г спортист и тн.

                  Горното говорим ако си търсиш жена за връзка и деца
                  колкото по-дърт ставаш толкова повече ше ти струва някоя да ти роди деца.

                  виж ако е да си Дон Жуан с разни любовни истории тогава се искат чар и умения, но в твоя случай се тръси жена за връзка и деца.

                  поздрави
                  ОК, но подведе Кавръчето, вместо да го научиш да сключи хубава сделка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Сега го погледнах. Да, заковал си го.
                    Закова ме.Истината не мога да я отрека.Почти на 100 процента тоя типаж отговаря на мен.
                    Last edited by mirodes; 28.10.2022, 16:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Къде мога да открия тези тестове,че ме зачовърка?
                      ЛС все още не работят. Вчера получих, но не успях да върна
                      Можеш да ги намериш на ЛС

                      Коментар


                      • Къде мога да открия тези тестове,че ме зачовърка?
                        ЛС все още не работят. Вчера получих, но не успях да върна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ми те хората всичко си казват. Само трябва да ги слушаш внимателно.
                          Сега го погледнах. Да, заковал си го.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Леле. Само по коментарите си определил типа. Чест и почитания, маестро …
                            Ми те хората всичко си казват. Само трябва да ги слушаш внимателно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              О, няма нужда. Вече съм го "освидетелствал".
                              Леле. Само по коментарите си определил типа. Чест и почитания, маестро …

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Все каня да ти предложа да пуснеш един от 16 типовите тестове на Миро. Ще му е интересно. Аз чак си го забравих типа. Толкова време мина …
                                О, няма нужда. Вече съм го "освидетелствал".
                                Last edited by Ender; 28.10.2022, 16:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X