IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Добро утро,

    след СМГ, къде си учил висше, Цецо?

    Днешните жени нямат нищо общо с поколението на нашите майки и баби, просто светът е различен и се ценят други качества.

    Има една причина да го правят късно: преди 20 г положението в България беше бедно и песимистично (сранено с днес) и за това не са се решили да родят на 20+. И няма сигурност, няма гаранция че бащата ще е отговорен и ще помага поне 18 г.
    Браво Евго, този път в десятката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      28,4 са. Ще стане, не го мислете Иначе доста жени не искат да раждат тук. Малкото, които го правят, раждат по едно и го правят "късно".
      Добро утро,

      след СМГ, къде си учил висше, Цецо?

      Днешните жени нямат нищо общо с поколението на нашите майки и баби, просто светът е различен и се ценят други качества.

      Има една причина да го правят късно: преди 20 г положението в България беше бедно и песимистично (сранено с днес) и за това не са се решили да родят на 20+. И няма сигурност, няма гаранция че бащата ще е отговорен и ще помага поне 18 г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        28,4 са. Ще стане, не го мислете Иначе доста жени не искат да раждат тук. Малкото, които го правят, раждат по едно и го правят "късно".
        И къде трябва да го родят тея жени? По тая логика във Факултето или Сомалия ще е най-добре, там раждат, не се офлянкват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          кака, едрата третина спокоен и тих ли е?
          за потвърждение на моята теория се интересувам.
          И аз ти я потвърждавам системното практикуване на фразата “да, мило” от мъжа, след което съответно мъжа пак си прави каквото си знае е спасило много бракове

          Тя и жената така и всичко заспива в лека хармония . Без скандали и конфликти колата си върви.
          Last edited by Arana; 28.10.2022, 08:44.

          Коментар


          • Тук стана нещо като клуб на Анонимните женени/ергени/разведени и т.н. - кой където се пада....
            Мъка, мъкааааа.....
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              цецко ако 25 години не я е навил да имат дете
              не знам какво да кажа...
              то с мъж да беше, по-лесно да го навие да роди.
              28,4 са. Ще стане, не го мислете Иначе доста жени не искат да раждат тук. Малкото, които го правят, раждат по едно и го правят "късно".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                С годините човек помъдрява. Вярно, на някои хора им трябва повече време ... Та, и с по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието какъв зор видях докато го науча, че жената винаги е с предимство, дори когато управлява автомобил. Щото като не се държи като джентълмен й не и отдава дължимото "предимство" стои една седмица без кола, докато изчукат ламарините на превозното средство у сервиза. Мъка, мъка ...
                Наздраве!
                кака, едрата третина спокоен и тих ли е?
                за потвърждение на моята теория се интересувам.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  25 години я навиваш да имате дете и смяташ че на 30-тата ще я навиеш?!?!
                  Аз с една 3 години бях и исках дете сал 1 година и съжалявам че си изгубих времето ти 25 години. Та ти целия си живот си си изгубил
                  цецко ако 25 години не я е навил да имат дете
                  не знам какво да кажа...
                  то с мъж да беше, по-лесно да го навие да роди.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    некст некст ако си брат пит
                    ако си дани девито е
                    добре, добре

                    в първите години имахме скандали с жената и дедото ме поучва;
                    - ти що и противоречиш, бе!?
                    - ми щото не е права!!
                    - абе, прави като мен. казвай добре, добре и прави, каквото си знаеш.
                    - как така!? като не е права как да кажа, добре добре??
                    -...
                    -...
                    сега съжалявам, че спорих с човека...
                    С годините човек помъдрява. Вярно, на някои хора им трябва повече време ... Та, и с по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието какъв зор видях докато го науча, че жената винаги е с предимство, дори когато управлява автомобил. Щото като не се държи като джентълмен й не и отдава дължимото "предимство" стои една седмица без кола, докато изчукат ламарините на превозното средство у сервиза. Мъка, мъка ...
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Само една поправка. Не с жена, а с жената. Още сме си заедно. С друга не съм бил. Толкова за стойността на моите съвети Не съм играч и ако слушаш мен и ти няма да си плейбой.
                      25 години я навиваш да имате дете и смяташ че на 30-тата ще я навиеш?!?!
                      Аз с една 3 години бях и исках дете сал 1 година и съжалявам че си изгубих времето ти 25 години. Та ти целия си живот си си изгубил
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        "Next", "Next", "Next"... и накрая "ОК".
                        некст некст ако си брат пит
                        ако си дани девито е
                        добре, добре

                        в първите години имахме скандали с жената и дедото ме поучва;
                        - ти що и противоречиш, бе!?
                        - ми щото не е права!!
                        - абе, прави като мен. казвай добре, добре и прави, каквото си знаеш.
                        - как така!? като не е права как да кажа, добре добре??
                        -...
                        -...
                        сега съжалявам, че спорих с човека...
                        Last edited by ratten; 27.10.2022, 21:19.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          другото живото спасяващо правило е, като си чуеш името да викаш, добре, добре.
                          "Next", "Next", "Next"... и накрая "ОК".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            А бе друго си е като един комшия, жена му зяе от терасата, докато стоим на паркинга и той отдолу само - Добре, добре...после вика:
                            - Да ти кажа в брака първите 10 години се борих се надмощие, в следващите 10 за равноправие, а сега...се боря за оцеляване...смях се със сълзи, гледайки какъв цербер го чака горе, а е толкова добър и кротък човечец
                            има някаква 100% зависимост
                            най-злите жени имат най-кротките, добри и тихи мъже
                            другото живото спасяващо правило е, като си чуеш името да викаш; добре, добре.
                            Last edited by ratten; 27.10.2022, 21:05.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              Нямаме деца. Тя не искаше до сега. В момента съм в преговори. Има надежда.
                              Щом ти искаш деца,а тя не иска трябва да си прецениш приоритетите.Щото е много вероятно да останеш без деца. На 42 години и тепърва да решава дали да има деца ми се струва по-скоро като увъртане.
                              Акъл не ща да ти давам какво да правиш,но го имай предвид, че може и да е решила да не ражда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                жена ми, докато бяхме гаджета 2 или 3 пъти я "зарязвах" точно поради тази причина.
                                първо си заслужи отношението, това ми е мисълта.
                                А бе друго си е като един комшия, жена му зяе от терасата, докато стоим на паркинга и той отдолу само - Добре, добре...после вика:
                                - Да ти кажа в брака първите 10 години се борих се надмощие, в следващите 10 за равноправие, а сега...се боря за оцеляване...смях се със сълзи, гледайки какъв цербер го чака горе, а е толкова добър и кротък човечец

                                Коментар

                                Working...
                                X