IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    Евго брат,

    Взимай една украинска мома да ти роди красиви деца и стига си ги мислил нещата, че ще се пенсионираш.

    А Кавръчето като те полсуша преди време, че ще дойде мяу и се подведе.

    И аз ли да се подведа,

    Коментар


    • Евго брат,

      Взимай една украинска мома да ти роди красиви деца и стига си ги мислил нещата, че ще се пенсионираш.


      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ще направиш ли втори опит с момичето
        Три уикенда проваля срещите да излезем на кино и си измисля орпавдания. Аз дори й поставих въпроса......да ми каже какви намерения има, да си знам и да не ми губи времето, А тя не отговори.

        Ще търся друга.

        Last edited by Evgo; 28.10.2022, 15:11.

        Коментар


        • Без да се обиждат високите, средните и ниските мъже си имат същото своите качества.

          Щото ако ги пренебрегваме лошо - справка Наполеон, а в съвремието не ми се влиза … къде е иконката за страшен прилеп бе хора???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Ламбада ако кажеш...
            Хехе, може и ламбада

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              И защо да е тежест?Единият спести пари и си купи собствено жилище, другият основно ремонтира наследствена къща. И двамата са държавни служители с добри за провинцията доходи. Третият пък е земеделец и прави доста пари.Напротив-много по-вероятно е някой плейбой тип Благо Георгиев да се увисне на врата на жената да го издържа.
              Защото всички решения ще се налага да ги взема тя. Изнурителна дейност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Фокстрот? Танго?
                Ламбада ако кажеш...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Над 180.
                  Сега ако дадеш и точна обосновка за твърдението на Миро, защо жените си падат по високи мъже, цена няма да имаш. Чист мит е това. Никоя жена не е успяла да ми даде точен отговор. Близо 1.90 съм, но по никакъв начин не се чувствам повече или по-малко от останалите мъже под моя ръст. И да бях една глава надолу пак щях да съм си същия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Няма значение, все още се представям във всички дисциплини.
                    многобоец
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Няма значение, все още се представям във всички дисциплини.
                      Фокстрот? Танго?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        в коя сфера ще представиш доказателства
                        хоризонтални или вертикални танци
                        Няма значение, все още се представям във всички дисциплини.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Неопитни жени са те рязали. Трябва да има баланс между визия и други качества.

                          Пасивният мъж ще е просто още една тежест на врата на жената. За какво? Не пожелавай пасивни мъже на дъщерите си.
                          И защо да е тежест?Единият спести пари и си купи собствено жилище, другият основно ремонтира наследствена къща. И двамата са държавни служители с добри за провинцията доходи. Третият пък е земеделец и прави доста пари.Напротив-много по-вероятно е някой плейбой тип Благо Георгиев да се увисне на врата на жената да го издържа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Дайте да уточним, какво визирате под висок мъж. Сантиметри
                            Над 180.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Определено оспорвам и съм готов съм да докажа противното.
                              в коя сфера ще представиш доказателства
                              хоризонтални или вертикални танци
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Дайте да уточним, какво визирате под висок мъж. Сантиметри

                                Коментар

                                Working...
                                X