IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
    [B]

    Определено - тя жена му може би и от него по-добре изкарва в момента .
    Сигурно. С 1600 лв заплата, на нейната заплата живеем.
    Та освен нарцис под чехъл се оказах и цървул без пари. Никога не е късно човек да научи нещо ново.

    Коментар


    • Ей голям калабалък настанал тука.

      Миро, за толкова години не можа ли да схванеш, че се мъчат зорлем да наложат като модели на поведение субекти като Джизъса и Златките. Такива типажи изобщо не трябва да се удостояват с внимание, защото са абсолютен провал в житейски план. Блуждаещи, безцелни консуматори, елементарни хорица, лесни за манипулация. Мутрите от 90те не са нищо по-различно. Затова и повечето вече не са сред живите. Тук-таме е имало и някои с акъл, но с тая жажда за бързи пари и власт, и те приключиха в Орландовци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ми първо е велика погрешна мисъл да подравниш да речем нашата Дъри и русата златка под един знаменател.

        Какво значи “жените”?

        Чалгаджийките и мутресите не са “всички жени”, нито някакъв отправен критерий, ма тебе май простотията неистово те влече.

        После уж си с езикова гимназия и висше право.

        Покажи малко ниво, бе джанъм
        Абсолютно всички жени гледат облеклото на един мъж.Както мъжете гледат красотата на жените,без особено да им пука как са облечени.
        А аз нивото си го имам. Друг въпрос е ,че не ти харесват нещата, които пиша.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Те сега на учителите им вдигнаха заплатите.
          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Благо е хубав като мъж, висок, трениран, с американска усмивка и за това му пускат жените. Но акълът му е в гащите,
          Определено - тя жена му може би и от него по-добре изкарва в момента .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Той си е типичен нарцис.Не поема отговорност за семейството,развежда се при първа възможност и въпреки това много жени са готови да се омъжат за него.
            И после аз съм виновен като казвам истината за женските предпочитания.
            Това не са женските предпочитания и да си призная, Слава на Бог, че не са. Не може да се сравняват всички кукувици с нормалните момичета и жени. Такива като него се търсят от златотърсачки и жени жадни за мимолетна слава без образование и култура. На наш ,Евго, подобни не му трябват за семейство, както и на теб, разбира се. Евго, трябва да търси съпруга извън интернет. Да ходи по екскурзии, на танци, в библиотеките или кафетата, но не и в баровете. Приятелският кръг също би могъл да помогне. Евго, вземи си куче и се разхождай с него ако знаеш колко запознанства има покрай баучетата направо не е истина. Само гледай да не е някой страшен звяр, ще ти отива френски булдог ,хем сладур ,хем не е да те е срам да го изведеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              А аз вманиачаване по дрехи нямам. Жените имат. На мен изобщо не ми пука как е облечена някоя жена.Казвам какво харесват жените ,не аз.
              Ми първо е велика погрешна мисъл да подравниш да речем нашата Дъри и русата златка под един знаменател.

              Какво значи “жените”?

              Чалгаджийките и мутресите не са “всички жени”, нито някакъв отправен критерий, ма тебе май простотията неистово те влече.

              После уж си с езикова гимназия и висше право.

              Покажи малко ниво, бе джанъм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Така е-учителската заплата на жена ми ме държи под чехъл.И една трета идеална част от къща в забутано село. Спор няма.
                Те сега на учителите им вдигнаха заплатите.

                Благо е хубав като мъж, висок, трениран, с американска усмивка и за това му пускат жените. Но акълът му е в гащите,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Леко я изкривяваш истината вземайки за пример някакъв долнопробен социален субстрат от мъже и жени, а не истински качествената част от населението.

                  Коментирай един Милен Цветков, светла му памет, стига вече ни занимава с онуй недоразумение.
                  А аз вманиачаване по дрехи нямам. Жените имат. На мен изобщо не ми пука как е облечена някоя жена.Казвам какво харесват жените ,не аз.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Той си е типичен нарцис.Не поема отговорност за семейството,развежда се при първа възможност и въпреки това много жени са готови да се омъжат за него.
                    И после аз съм виновен като казвам истината за женските предпочитания.
                    Леко я изкривяваш истината вземайки за пример някакъв долнопробен социален субстрат от мъже и жени, а не истински качествената част от населението.

                    Коментирай един Милен Цветков, светла му памет, стига вече ни занимава с онуй недоразумение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Хм, че ти си в пъти по стойностен от онова недоразумение. Дай за пример истински качествен мъж да вдигнем малко нивото на дискусията, бе Миро.

                      После това твое вманиачаване по външен вид си е друга пак инфантилно-нарцистична характеристика. Кой как бил изглеждал. Той/тя като нямат нищо горе под капата кел файда.
                      Той си е типичен нарцис.Не поема отговорност за семейството,разорен,развежда се при първа възможност и въпреки това много жени са готови да се омъжат за него.
                      И после аз съм виновен като казвам истината за женските предпочитания.
                      Last edited by mirodes; 17.11.2022, 16:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Че е прост няма спор.Не знам дали е простак,но е типичен пример за лошо момче, по което жените са луди.И то все красиви жени. Не престарели лелки.
                        Хм, че ти си в пъти по стойностен от онова недоразумение. Дай за пример истински качествен мъж да вдигнем малко нивото на дискусията, бе Миро.

                        После това твое вманиачаване по външен вид си е друга пак инфантилно-нарцистична характеристика. Кой как бил изглеждал. Той/тя като нямат нищо горе под капата кел файда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Така е-учителската заплата на жена ми ме държи под чехъл.И една трета идеална част от къща в забутано село. Спор няма.
                          Не визирам теб. Принципно говоря. Спри да мислиш, че само за теб се говори. Е тази страст да си все център на вниманието си е също нарцистичен елемент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Стига ни занимава вече с този простак.
                            Че е прост няма спор.Не знам дали е простак,но е типичен пример за лошо момче, по което жените са луди.И то все красиви жени. Не престарели лелки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              И там примитивизмът не прощава.
                              И тук не сме вързали ментално. Баят с молитви да е мъжка рожбата. Но и да не е, поне си я гледат хората и на лекар го водят. А то в днешно време и мъжко да се роди, може зет да ти доведе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Има, особено ако има и финансов интерес. Не е обида, а констатация. Чак пък да те обиждам не е необходимо.
                                Така е-учителската заплата на жена ми ме държи под чехъл.И една трета идеална част от къща в забутано село. Спор няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X