IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Да бе, да хихих
    Коефициентът на плодовитост е 1,34 в София ,където има най-много принцеси.Вадим циганките от статистиката и отива на 1,1-два пъти по-малко, отколкото е необходимо за поддържане броят на населението. Та няма лошо принцесите до ядат жабешки бутчета и да пият вино с други принцеси,ама гледат със завист пепеляшките, които разкарват деца и внуци.А и тия пепеляшки се отнасят с презрение към принцесите,които не са родили деца.И принцесите най-мразят семейни празници като Коледа и Великден, а 8-и март и 14-и февруари са им най-омразните дни в календара.
    Last edited by mirodes; 19.11.2022, 23:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Има и изключения. Аз съм неизменна част от простолюдието, но имам и куче и котка
      И аз. Псето е мое, а котката е на една възрастна комшийка, която я прибраха децата й да я гледат.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Да бе, да хихих
        не мога повече

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          И какъв е извода-принцесите си остават самотни и бездетни дори и да имат принц насреща. И докато жените от простолюдието се радват на деца и внуци,те отглеждат кучета и котки.
          Да бе, да хихих

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Тянка е пунктуална и затова сподели, че си има гайд за тая работа. Не обича импровизации, чинно следва предписанията.
            Ба, не е баш тъй. Допускам от време на време вариации. Щото разнообразие е нужно, инак нивата на адреналина ниски.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Има и изключения. Аз съм неизменна част от простолюдието, но имам и куче и котка
              Става въпрос за самотни стари моми.С кучета и котки си заместват липсващите деца и внуци.А са принцеси,щото никой мъж не се е оказал достоен за тях.При старите ергени е различно.В повечето случаи изобщо не са имали възможност за връзка с жена. Но всяка жена има предложения от мъже, ако ще и най-големият крокодил да е.
              Last edited by mirodes; 19.11.2022, 22:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Има и изключения. Аз съм неизменна част от простолюдието, но имам и куче и котка
                Според мен си всичко друго, но не и точно простолюдие, чини ми се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Сега ще дотърчи Тянка, да те апострофира, че е "алкаш".
                  Наздраве!
                  Пиенца, по нашенско.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    И какъв е извода-принцесите си остават самотни и бездетни дори и да имат принц насреща. И докато жените от простолюдието се радват на деца и внуци,те отглеждат кучета и котки.
                    Има и изключения. Аз съм неизменна част от простолюдието, но имам и куче и котка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                      “В едно далечно кралство, през девет гори в десета, живяла една красива, независима и интелигентна принцеса. (...и явно много скромна)!
                      Един ден тя седяла на брега на едно живописно езеро в зелената долина близо до замъка си, мислейки за смисъла на живота и изведнъж видяла жаба.
                      Жабата скочила в скута и и казала:
                      - Сладко, мило момиче, едно време бях красив принц,но злата вещица ме превърна в жаба. Ако ме целунеш, пак ще се превърна в принц, а след това, скъпа моя, ще ме заведеш в замъка ти и ще се оженя за теб, а ти ще ми готвиш храна, ще ми чистиш коня, ще ми переш дрехите, ще отгледаш децата ми и аз ще се радвам, че съм те взел за жена.
                      Същата вечер, след като изяла жабешките бутчета с подправки и в сос от скариди, поливайки ги с чаша бяло вино, принцесата тихичко си мърморела -
                      -ДА БЕ, ДА!..."
                      /Откраднато от нета/

                      Та, внимавайте, мили принцове
                      И какъв е извода-принцесите си остават самотни и бездетни дори и да имат принц насреща. И докато жените от простолюдието се радват на деца и внуци,те отглеждат кучета и котки.

                      Коментар


                      • “В едно далечно кралство, през девет гори в десета, живяла една красива, независима и интелигентна принцеса. (...и явно много скромна)!
                        Един ден тя седяла на брега на едно живописно езеро в зелената долина близо до замъка си, мислейки за смисъла на живота и изведнъж видяла жаба.
                        Жабата скочила в скута и и казала:
                        - Сладко, мило момиче, едно време бях красив принц,но злата вещица ме превърна в жаба. Ако ме целунеш, пак ще се превърна в принц, а след това, скъпа моя, ще ме заведеш в замъка ти и ще се оженя за теб, а ти ще ми готвиш храна, ще ми чистиш коня, ще ми переш дрехите, ще отгледаш децата ми и аз ще се радвам, че съм те взел за жена.
                        Същата вечер, след като изяла жабешките бутчета с подправки и в сос от скариди, поливайки ги с чаша бяло вино, принцесата тихичко си мърморела -
                        -ДА БЕ, ДА!..."
                        /Откраднато от нета/

                        Та, внимавайте, мили принцове

                        Коментар


                        • Благодаря на всички за качествената дискусия днес! Последните седмици станах свидетел на твърде много помия в темите, които следя тук и бях загубил надежда в хората от форума. Радвам се, че днес всички вие ми върнахте вярата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Мил пърдон. Тогава си е изцяло вярно изначалното ти твърдение. Ти виж само в тази тема колко са различни визиите и характерите и всеки за себе си е прав.
                            Винаги съм изтъквал, че думите не могат да предадат достатъчно добре мисълта, ако ще и най-добрият им познавач да си. Господ ни е ощетил с това, че не можем да четем мислите си, но от друга страна това е най-голямата благодат предвид чудовищата, които дремат в нас и само чакат да се оригнат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Не става въпрос изобщо за умишлено причинявана болка, а за сложността на човешките взаимоотношения.
                              Мил пърдон. Тогава си е изцяло вярно изначалното ти твърдение. Ти виж само в тази тема колко са различни визиите и характерите и всеки за себе си е прав.

                              Затова някои направо си вземат куче/котка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                В момента, в който осъзнаеш, че в повечето случаи не ти причиняват болка умишлено, е по-лесно да я преглътнеш.
                                Не става въпрос изобщо за умишлено причинявана болка, а за сложността на човешките взаимоотношения.

                                Коментар

                                Working...
                                X