IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    По-добре да не кара,щото при това натоварено движение постоянно ще съм притеснен.Още повече като вози и децата. Просто няма да може да се справи.
    Така си е. След фъркането с метлата, някак си по-трудно ни се отдава шофирането
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Аз и твоите съвети също ги отчитам. Имаш много хубав бизнес модел.
      моите съвети явно не са най-добрите, щом не работят
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        преговаряте ли си материала с миродесчо,
        че то се забравя
        Аз и твоите съвети също ги отчитам. Имаш много хубав бизнес модел.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Контрол фрик си ми ти. На бас, че си ѝ убил всякакво желание да се учи.
          Глупости. Имал съм гаджета шофьорки и от това по-голям кеф за мен няма. Няма желание да се учи да кара кола.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Много ми хареса твоя термин "меката сила на ЕС".

            Те на първа среща не пускат, така че няма значение. Но на мен са ми идвали гостенки у нас, след като е имало общо запознаване и сме се видели на камерите, и се решават и идват на гости на първа среща,

            Паркирам голям автомобил в гаража си, ама го карам рядко.

            Аз съм гледал "Секс образование", Кобилкина и теоретичено съм подготвен. Кобилкина казва, че кахърен Кънчо, работа не върши. Така че бъдете весели и позитивни.
            преговаряте ли си материала с миродесчо,
            че то се забравя
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              По-добре да не кара,щото при това натоварено движение постоянно ще съм притеснен.Още повече като вози и децата. Просто няма да може да се справи.
              Контрол фрик си ми ти. На бас, че си ѝ убил всякакво желание да се учи. Разговорът станал мъжки - оттеглям се да си лафите на спокойствие.

              Лека вечер гайс.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Стискам палци, Евго В филма "Ах тази Мери" даваха съвет да не ходиш въоръжен на първа среща. Но не съм сигурен, че това е добър подход, защото когато ходих по срещи бях малък и се разоръжавах редовно, та не мога да преценя дали има разлика. Ако другите имат данни, придобити по емпиричен път, нека споделят.
                Много ми хареса твоя термин "меката сила на ЕС".

                Те на първа среща не пускат, така че няма значение. Но на мен са ми идвали гостенки у нас, след като е имало общо запознаване и сме се видели на камерите, и се решават и идват на гости на първа среща,

                Паркирам голям автомобил в гаража си, ама го карам рядко.

                Аз съм гледал "Секс образование", Кобилкина и теоретичено съм подготвен. Кобилкина казва, че кахърен Кънчо, работа не върши. Така че бъдете весели и позитивни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Значи ще гледаш еротичните канали.

                  Скоро ще ходя при Спедиторката.
                  Стискам палци, Евго В филма "Ах тази Мери" даваха съвет да не ходиш въоръжен на първа среща. Но не съм сигурен, че това е добър подход, защото когато ходих по срещи бях малък и се разоръжавах редовно, та не мога да преценя дали има разлика. Ако другите имат данни, придобити по емпиричен път, нека споделят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    +1

                    И аз днес изтръпнах, когато започна да се гримира в движение.... Бяхме до гинеколога. Скоро почваме да действаме. Но той и направи някаква магия и сега ще съм на сухо 30 дни, брат! Вече усещам мазолите.
                    Значи ще гледаш еротичните канали.

                    Скоро ще ходя при Спедиторката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      +1

                      И аз днес изтръпнах, когато започна да се гримира в движение.... Бяхме до гинеколога. Скоро почваме да действаме. Но той и направи някаква магия и сега ще съм на сухо 30 дни, брат! Вече усещам мазолите.
                      Дано да имате късмет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        По-добре да не кара,щото при това натоварено движение постоянно ще съм притеснен.Още повече като вози и децата. Просто няма да може да се справи.
                        +1

                        И аз днес изтръпнах, когато започна да се гримира в движение.... Бяхме до гинеколога. Скоро почваме да действаме. Но той и направи някаква магия и сега ще съм на сухо 30 дни, брат! Вече усещам мазолите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Положиш кански усилия да науча жената да шофира. Много усилия време и пари вложих. Но си заслужава. Пак обича да се глези и аз да я карам, но може да бъде и самостоятелна Купих и даже кола с автоматични скорости, за да има само два педала. Парктроник, камера за задно виждане, автоматични фарове, дълги, чистачки, асистирано паркиране и т.н. Сега обаче мога да си поркам, докато тя ме кара, въпреки, че пак аз карам по-често.
                          По-добре да не кара,щото при това натоварено движение постоянно ще съм притеснен.Още повече като вози и децата. Просто няма да може да се справи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами това правя ,че въпреки че на 50 м от нас има спирка на градският транспорт аз всеки ден карам и забирам от работа жената,щото нито кола може да кара,нито на автобус й се качва.А за пеша наистина е далеко.
                            Положиш кански усилия да науча жената да шофира. Много усилия време и пари вложих. Но си заслужава. Пак обича да се глези и аз да я карам, но може да бъде и самостоятелна Купих и даже кола с автоматични скорости, за да има само два педала. Парктроник, камера за задно виждане, автоматични фарове, дълги, чистачки, асистирано паркиране и т.н. Сега обаче мога да си поркам, докато тя ме кара, въпреки, че пак аз карам по-често.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Аз за близките те питам не се прави на улав
                              Ами това правя ,че въпреки че на 50 м от нас има спирка на градският транспорт аз всеки ден карам и забирам от работа жената,щото нито кола може да кара,нито на автобус й се качва.А за пеша наистина е далеко.
                              А като гледам съседките в същата ситуация не ги карат мъжете им до работа, ами се качват на автобуса.
                              Естествено дреболия.
                              Last edited by mirodes; 22.11.2022, 21:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Точно така. Ти какво искаш да правя спрямо жени,които не са ми близки?
                                Аз за близките те питам не се прави на улав

                                Коментар

                                Working...
                                X