IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами щото има и вариант жената да зачене дете с увреждания заради проблеми на мъжът.Или да прави спонтанни аборти ,защото бебето не се развива,пак заради проблеми на мъжа.И по-добре е да се установи дали всичко е наред още преди да се правят деца.
    Така е, но се предполага, че при здрави родители (водещи здравословен начин на живот), всичко ще е наред.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Не бе батко , и на 50 ако реши да има деца, прави деца , за чии му е да се изследва ?! Ако не станат децата , тогава нека .... Баси и сложнотията ...
      Ами щото има и вариант жената да зачене дете с увреждания заради проблеми на мъжът.Или да прави спонтанни аборти ,защото бебето не се развива,пак заради проблеми на мъжа.И по-добре е да се установи дали всичко е наред още преди да се правят деца.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        дай да изясним нещата,
        прекалено често вмъкваш темата за мъжка любов и сякаш търсиш мнения
        не помня някой да те е насърчил или да е казал, че е ок това.
        никой друг не пише и явно не се интересува от тия неща.
        приеми, че явно нагласата тук не е такава
        и ако може, спести ми ги тия коментари, че някой се праскал с мъже па му и харесвало.
        ако пък нещо те влече, послушай пачангата
        Изтрих спама по-долу.
        Last edited by Evgo; 23.11.2022, 15:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Тоя па се към мъжкото клони , къв ти е случая на тебе ?! Много мъже са бисексуални , и ?! Обясни тука ти би ли си или не . Ако да , намери подходящата среда за щенията си и стига натрапва тая педерастия .
          Straight съм.

          Last edited by Evgo; 23.11.2022, 15:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Правил съм спермограма преди време и всичко беше ОК. Не правя рисков секс,

            То освен правенето на много деца, трябва да има и възпитание, грижи, материално осигуряване и духовна връзка.

            Правенето е най-лесното и приятното.

            Относно коментара на Пачангата, имам няколко познати, семейни мъже с деца, добре изглеждат и са мъжкари.........въпреки това, са опитвали секс с мъже, не знам колко пъти и как точно, но са ми казали, че имат опит и им харесва.
            Тоя па се към мъжкото клони , къв ти е случая на тебе ?! Много мъже са бисексуални , и ?! Обясни тука ти би ли си или не . Ако да , намери подходящата среда за щенията си и стига натрапва тая педерастия .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Не. Лайквам ти ги само от колегиалност. Но за нищо на света не ги слушам. Защото тук ми писаха, че само "хлапетата слушат песни" [1]. На 20 е трябвало да се размножа, а когато потомството стане на 20 от своя страна, да размножа и него. Понеже съм на 45 сега, от 5 години е трябвало вече да съм дядо. А както виждаш "дядовците ходят по екскурзии". Много ми се иска, да съм на висотата на обществените очаквания и да изпълня моралните норми и изискванията, но аз вече съм обиколил по-интересната за мен част на света. При това съм сглупил, както обикновено правя и съм обикалял земната шир, когато младите ми крака още са ме държали и очите ми са виждали отлично. Голяма грешка. Както обикновено при мен. Но както писах и вчера "Животът е всичко онова, което ни се случва, докато кроим планове за него". [2]. Така, че моля те, не ми задавай смешни въпроси, дали съм слушал парчетата. Ето виж и тук, няколко старци като мен са си купили билети само, за да освиркат изпълнителката. А тя даже отрони сълза милата и загуби глас:




              [1]




              [2]


              Ти верно ли си на 45г още нямаш деца , що бе ?! Тва обикалях , гледах, консумирах си го спести ! 45 баце , принцесата не дойде викаш а ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не агитирам никой да чака да стане на 40 години, за да направи деца.Естествено,че е по-добре да стане баща по-млад.Но пък ако поради някаква причина не е създал деца до тази възраст не виждам никакъв проблем да стане баща дори и на 40 плюс.Даже имам един познат с 4 деца-две ги направи на 25 години, другите две след 50 -е си години.
                Правил съм спермограма преди време и всичко беше ОК. Не правя рисков секс,

                То освен правенето на много деца, трябва да има и възпитание, грижи, материално осигуряване и духовна връзка.

                Правенето е най-лесното и приятното.

                Last edited by Evgo; 23.11.2022, 15:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не агитирам никой да чака да стане на 40 години, за да направи деца.Естествено,че е по-добре да стане баща по-млад.Но пък ако поради някаква причина не е създал деца до тази възраст не виждам никакъв проблем да стане баща дори и на 40 плюс.Даже имам един познат с 4 деца-две ги направи на 25 години, другите две след 50 -е си години.
                  Не бе батко , и на 50 ако реши да има деца, прави деца , за чии му е да се изследва ?! Ако не станат децата , тогава нека .... Баси и сложнотията ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Изключенията потвърждават правилото , разшири малко хоризонта и не бъди буквояд . Мъжкото тряя да бори живота и да сее семе . Жените като искат да раждат и първо на 50-е , ако има от кой .
                    Не агитирам никой да чака да стане на 40 години, за да направи деца.Естествено,че е по-добре да стане баща по-млад.Но пък ако поради някаква причина не е създал деца до тази възраст не виждам никакъв проблем да стане баща дори и на 40 плюс.Даже имам един познат с 4 деца-две ги направи на 25 години, другите две след 50 -е си години.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами не схванах, щото първото ми дете се роди на 40 години, второто на 42.По твоята логика изобщо не трябваше да правя деца.
                      Изключенията потвърждават правилото , разшири малко хоризонта и не бъди буквояд . Мъжкото тряя да бори живота и да сее семе . Жените като искат да раждат и първо на 50-е , ако има от кой .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Бе ти не си в час , до 35 ако не е решил да прави дете , по добре хич и да не прави ! Схвана ли ?!
                        Ами не схванах, щото първото ми дете се роди на 40 години, второто на 42.По твоята логика изобщо не трябваше да правя деца.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Е как да е разбрал ако е правил секс с презервативи или не е имал дълготрайна връзка?Все пак жената може да забременее само 2-3 дни в месеца и може един мъж да е спал с десетки жени и никоя да не е забременяла и пак да няма проблем ако са били краткотрайни връзки.
                          Бе ти не си в час , до 35 ако не е решил да прави дете , по добре хич и да не прави ! Схвана ли ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Бе не става дума за това ! Става дума ,че ако е нормален мъж доста преди 35 ще е разбрал ,че има проблем и да , тогава да се изследва . Но да се изследваш просто ей така след 35г възраст е работа на хипохондрик комплексар .
                            Е как да е разбрал ако е правил секс с презервативи или не е имал дълготрайна връзка?Все пак жената може да забременее само 2-3 дни в месеца и може един мъж да е спал с десетки жени и никоя да не е забременяла и пак да няма проблем ако са били краткотрайни връзки.Същевременно в такъв случай може и някои от жените да не са забременяли и заради проблеми с оплождането. Не виждам нищо срамно ако се направи подобно изследване и няма връзка с хипохондрия.По-добре ли е да се роди дете с увреждания ако има проблем?Това ще е някакъв ужас .
                            Last edited by mirodes; 23.11.2022, 13:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Имам един познат, който беше активен спортист и на 20 години не можеше да има деца. Та подобни изследвания е редно да си направи всеки мъж,който ще става баща. Не е свързано с това дали някой знае как се правят деца,а с оплодителната му система. Може да е най-големият сваляч и е..ч и пак да има проблем с оплождането.
                              Бе не става дума за това ! Става дума ,че ако е нормален мъж доста преди 35 ще е разбрал ,че има проблем и да , тогава да се изследва . Но да се изследваш просто ей така след 35г възраст е работа на хипохондрик комплексар .
                              ПП Пример ще ти дам със себе си , искали сме дете , направили сме дете .При това няколко пъти . Кога и защо точно да се изследвам да 20-исе години ?
                              Last edited by pa4anga; 23.11.2022, 13:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Какво да си направи след 35г? Освен спермограмата е хубаво да се епилира,ботоксира и някой да му обръсне задника ! До 35г ако не е разбрал как се правят деца , най добре да осъзнае ,че е джендър !
                                Имам един познат, който беше активен спортист и на 20 години не можеше да има деца. Та подобни изследвания е редно да си направи всеки мъж,който ще става баща. Не е свързано с това дали някой знае как се правят деца,а с оплодителната му система. Може да е най-големият сваляч и е..ч и пак да има проблем с оплождането.

                                Коментар

                                Working...
                                X