IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
    “Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.”
    Купих й кантар за баня.
    И така започна скандалът...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Айде и аз да разделя жените.
      Най яките сексуално са актрисите. После са докториците и рокерките. Нататък са интелектуалните професии и самонаети, малък бизнес - ама трябва да си майстор да им отключиш фантазията. на дъното са секретарки, певачки, сервитьорки, продавачки - бърз груб непълноценен безразборен секс. за тез са подходящи мутрите и бачкаторите - строители, шофьори. Останалото са скумрии - забити някъде и някой офис, фабрика и никой не ги поглежда. Това не значи че си нямат някой мухльо вкъщи ама всите са сексуално незадоволени
      Ти само по сексуален критерий ли ги делиш жените?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Приел си буквално моят пост, а той бе ироничен и адресиран към конкретно мнение. Характерна мъжка особеност е да се приемат нещата буквално. Мъж “акула” е волеви, отговорен и уверен в себе си индивид. Мъж “сардина” е мъжът мижитурка. Един мъж не е само определен орган, а най-вече поведение.

        Ти се отплесна към някакви малоумни чалгаджийки какво правели.

        Между другото, прави ми впечатление, че примерите, които дават хората в темата са все от чалга света.

        Хора, има и по-високо ниво от чалга света. Дотам ли сме я докарали? Тези ли са ни примера?

        По-горе билото, майстори.
        Айде и аз да разделя жените.
        Най яките сексуално са актрисите. После са докториците и рокерките. Нататък са интелектуалните професии и самонаети, малък бизнес - ама трябва да си майстор да им отключиш фантазията. на дъното са секретарки, певачки, сервитьорки, продавачки - бърз груб непълноценен безразборен секс. за тез са подходящи мутрите и бачкаторите - строители, шофьори. Останалото са скумрии - забити някъде и някой офис, фабрика и никой не ги поглежда. Това не значи че си нямат някой мухльо вкъщи ама всите са сексуално незадоволени
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Колко разревани и шити има от тия акули ако знаеш ..... но за съжаление женкото око е лакомо
          ПП Кака ти Анелия-певачката , за една година за втори път я шият но освен това разни други вътрешни поражения имала ,за щастие нейно не фатални .
          Приел си буквално моят пост, а той бе ироничен и адресиран към конкретно мнение. Характерна мъжка особеност е да се приемат нещата буквално. Мъж “акула” е волеви, отговорен и уверен в себе си индивид. Мъж “сардина” е мъжът мижитурка. Един мъж не е само определен орган, а най-вече поведение.

          Ти се отплесна към някакви малоумни чалгаджийки какво правели.

          Между другото, прави ми впечатление, че примерите, които дават хората в темата са все от чалга света.

          Хора, има и по-високо ниво от чалга света. Дотам ли сме я докарали? Тези ли са ни примера?

          По-горе билото, майстори.
          Last edited by Arana; 13.12.2022, 07:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Аз не искам.Като правя секс най-голямо удовлетворение ми носи жената да стене от удоволствие. А 10 жени няма как да задоволиш. Най-много две.
            Тоест сецаш за нечие удоволствие , евала !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Хмммм ако в морето плуват акули, защо да се занимаваме със сардини?
              Колко разревани и шити има от тия акули ако знаеш ..... но за съжаление женкото око е лакомо
              ПП Кака ти Анелия-певачката , за една година за втори път я шият но освен това разни други вътрешни поражения имала ,за щастие нейно не фатални .
              Last edited by pa4anga; 13.12.2022, 01:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Бай Митьо, слабички ми идват твоите вицове, ама язе па се сетих за един стар!
                ...
                Не знам какви ти идват, но точно отговарят на приказките тук.

                Коментар


                • Бай Митьо, слабички ми идват твоите вицове, ама язе па се сетих за един стар!
                  ...
                  Срещат се две приятелки, не се били виждали отдавна и почнали да си говорят. С течение на времето си проличало, че едната е безгрижна, а другата нещо я мъчи! Първата попитала втората:
                  - Какво ти е? Какъв е проблема?
                  - Ами какво - мъжа ми иска да му правя свирки, а пък аз не знам как! - казала втората.
                  - Еее, това ли било - че то много лесно! - казала първата.
                  - Като го лапнеш ще викаш "Хонолулу" - да ти се върти езика!!!
                  Разделили се сърдечно, втората благодарила на първата и си тръгнали.
                  ...
                  Минало известно време - срещнали се пак! Обаче тая втората - дето искала съвета - някаква синя, насинена, ама .... трудна за рисуване. Първата направо се шокирала:
                  - Чакай, какво стана?! Как така!
                  Втората попитала:
                  - Как беше столицата, дето ми каза името?
                  Първата:
                  - Хонолулу!
                  Другата рекла:
                  - Е! Аз казах "Хондурасс"!!

                  п.п.
                  Та Евго много-много да не се точи..... и да земе да я препита по география първом!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ами ето аз съм качил моя снимка. Естествено не ми се вижда лицето,но всеки може да види как изглеждам.
                    А жена ми е мой тип,щом съм се оженил за нея.Със сигурност не ми е била единственият избор.Но като изключим факта,че не е дългокрака и не желае да ми дава френски ласки, в останалите неща пасва на 100 процента на критериите ми.
                    Видяхме те бе човек.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      според мен жените държат на реципрочност
                      Зависи от таланта на флейтиста. Някои музикални форми зле изпълнени не си струват усилието на слушателя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Груьо ми е казал, че не свири ли, да не се занимавам с нея.

                        И аз също вярвам в това, че трябва да гризне моркова.
                        Е, щом грую го е казал, това е вече аксиома.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          е то с голям всеки може, номера е и с малък да се оправяш
                          Хмммм ако в морето плуват акули, защо да се занимаваме със сардини?
                          Last edited by Arana; 12.12.2022, 22:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Груьо ми е казал, че не свири ли, да не се занимавам с нея.

                            И аз също вярвам в това, че трябва да гризне моркова.
                            Евгич, не знам какво ти е разправял Груйчо, но да кажа и аз един тематичен виц:

                            Вървяли по улицата един млад кадет и поручик Ржевски. От дума на дума кадета попитал:
                            - Г-н поручик, а как да разпозная коя жена прави френска любов?
                            - За коя се интересувате?
                            - Например тази...посочил кадета.
                            Минал Ржевски пред нея, погледнал я и като се върнал казал:
                            - Прави...
                            А тази, посочил друга кадета. Погледнал я Ржевски и казал:
                            - И тази прави...и така още няколко пъти.
                            - Но г-н поручик, как разпознавате?
                            - Много лесно кадет, има уста, значи прави...

                            А относно лашканьето и винкелите....още един да ви кажа:

                            Отишъл един дядо при сексолог и му се оплаква:
                            - Чедо, не ми става вече. Дай някакво лекарство да оправим нещата.
                            Докторът го пита:
                            - Дядо, ти на колко години си?
                            - Еми на 87 синко.
                            - Ееее да си жив и здрав, ти си седнал за това да се притесняваш, на тия години.
                            - Не може така докторе, като идем в кафето с наборите, ето Иван вчера ебал, Петър онзи ден, Гошо и той....всеки разправя...
                            - Ааа това най-лесно се оправя, разправяй и ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              е, и мъжете искат с 10
                              просто никой не ти е предложил
                              Аз не искам.Като правя секс най-голямо удовлетворение ми носи жената да стене от удоволствие. А 10 жени няма как да задоволиш. Най-много две.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ха ха после аз съм бил вулгарен. Ей жените умирате да се правите на непорочни и целомъдрени сякаш не участват в секса. Никога не съм срещал мъж да иска с 10 наведнъж, ама жена ми е предлагала да участвам. При това няколко
                                е, и мъжете искат с 10
                                просто никой не ти е предложил
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X