IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Привет,

    ние имаме роднина (по сватовство) - руска еврейка (леля). Чиста е, обаче има други гадни качества.

    Негостоприемна, мързелива, като покани гости е на празни ясли. Пие доста и пуши. Имат пари, но на сватбата на дъщеря си тя и мъжът й бяха със стари дрехи и черпеха с евтини бонбони. Кувертът също беше стандартен, без да е богато.

    През 1994г подлъгаха баща ми да продаде голям тухлен апартамент в южен квартал, защото не можеше да се справи с финалната вноска (а беше възможно да се справи, ако имаше финансова култура). Те си задържаха техния двустаен, тухлен в същия блок, уреден от баща ми. От тогава ги мразя и дори съм им го казвал, че не ги одобрявам за това, което направиха. И от 2001 г. не ги каним у нас.

    Да видите какво значи твърдата сила на българина.
    Да не би да ги мразиш заради почерпката с евтини бонбони?

    Извинявай Евго но не мога да се стъпя.
    Пишеш като стара баба!
    Много имаш да работиш върху себе си. Личи си, че си свестен човек, но.......работа, работа,работа трябва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не си ли перат тарлъците
      Привет,

      ние имаме роднина (по сватовство) - руска еврейка (леля). Чиста е, обаче има други гадни качества.

      Негостоприемна, мързелива, като покани гости е на празни ясли. Пие доста и пуши. Имат пари, но на сватбата на дъщеря си тя и мъжът й бяха със стари дрехи и черпеха с евтини бонбони. Кувертът също беше стандартен, без да е богато.

      През 1994г подлъгаха баща ми да продаде голям тухлен апартамент в южен квартал, защото не можеше да се справи с финалната вноска (а беше възможно да се справи, ако имаше финансова култура). Те си задържаха техния двустаен, тухлен в същия блок, уреден от баща ми. От тогава ги мразя и дори съм им го казвал, че не ги одобрявам за това, което направиха. И от 2001 г. не ги каним у нас.

      Да видите какво значи твърдата сила на българина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Къпиш я едно убаво и ако още ти намирисва ШУТА. Мое да аресвам мръсници ама мърша ич
        Хич не ми трябва беля на главата.Една от страните в Европа с най-голям процент доказано ХИВ - позитивни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение

          Некъпана,силно гримирана и парфюмирана - украинка.Високомерна,с чувство за превъзходство,присъщо на евреите.Макар,че в последно време разбраха,че глада е по-силен от тока и на доста от тях им е паднал гарда.
          Къпиш я едно убаво и ако още ти намирисва ШУТА. Мое да аресвам мръсници ама мърша ич
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Айде пак. Какво правят украинките?
            Искаш да го прочетеш? Или сама ще си го представиш ..
            Аз май писах. Спряха музиката на един купон че разтресохме гардероба, не че нещо сме правили освен цуни гуни .. Ама заради други неща си ги спомням
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не си ли перат тарлъците
              Некъпана,силно гримирана и парфюмирана - украинка.Високомерна,с чувство за превъзходство,присъщо на евреите.Макар,че в последно време разбраха,че глада е по-силен от тока и на доста от тях им е паднал гарда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Не смея. Уважаемата модература е наточила гилотината и ще хвъркат глави.
                Наздраве!
                Да, определено са я наточили. Покрай празниците още им се иска кръв

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Общо взето е до конкретната жена, но да, и аз съм фен на млечно бяла кожа, да прозират вените. Ако пък е гарнирана със светли очи и коса....ммм, чакай да позабърша
                  Не че ще върна красива негърка, но да е от най-тъмните.
                  Та тръгна с подробностите, давай десерта.
                  Не смея. Уважаемата модература е наточила гилотината и ще хвъркат глави.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение


                    Много разкрепостени,но изключително нечистоплътни.
                    не си ли перат тарлъците
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Факт. Евго мъжки носи на майтап.
                      Той поне разбира, че никой не го бъзика от злоба. Остава да почне да чува и прилага съветите и идеите, които му се дават.
                      Наздраве.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata


                        Колкото до Евго, и съвети е имало наред с шегите. Нормално е мъж, който гледа и коментира мъже, да отнася някоя подигравка. Гледам той не се засяга.
                        Факт. Евго мъжки носи на майтап.
                        Last edited by X_Y; 05.01.2023, 19:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          срещу украинките нищо лошо да не чувам. Те са уникални мръсници .

                          Много разкрепостени,но изключително нечистоплътни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Айде пак. Какво правят украинките?
                            Нищо по-различно от останалите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              срещу украинките нищо лошо да не чувам. Те са уникални мръсници .
                              Айде пак. Какво правят украинките?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                В кой град / село / паланка се е разиграл подобен цирк?

                                Мене не ме мисли

                                Каляне не е сексът, не се прави на ударен. Как обичаш да се правиш на ударен обаче

                                Каляне е отношението към жената, поради факта, че прави секс и която ти автоматично квалифицираш като “мръсница”. Сори ама е комплексарско и говори за някакви си там твои фрустрации.

                                Другия пък форумен герой се беше залетял по рускини и филипинки.

                                Крети не го коментирам.
                                срещу украинките нищо лошо да не чувам. Те са уникални мръсници .
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X