IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Но не ходят млади мацки по тези санаториуми.

    Вчера вечерта, докато си писахме тук, паралелно чатих с една жена във фейса.

    Мога да копирам и чата, готова е на всичко, лошото е, че скоро ще стане на 44г и цикълът й прескача, лекарите й казали, че е в предкритическа фаза.

    Аз й казах да отиде отново на лекар и да попита. И после ще говорим.
    УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Имал съм една случка с омъжена жена на един санаториум. Тя беше с мъжа си и още докато той беше там, тя сама завърза разговор с мен.След няколко дни той си тръгна и още същата вечер стана работата.На един друг санаториум пък една пак сама дойде и завърза разговор. Излизахме по заведения с нея, ама нищо не предприех, щото беше по-възрастна .И накрая тоя,с който бяхме в една стая ме избъзика в нейно присъствие и каза:"Добре си прекарахте вие двамата."И аз му отговорих,че съм бил само разводач. И оная вика:"А що беше само разводач?".
      Та мисълта ми е,че по санаториуми голяма част от жените ходят с цел да си начешат някои части на тялото. Та предлагам Евго да си вземе карта за санаториум и там няма как да не стане работата.
      често ги споменаваш тия санаториуми
      то май е като да влезе вълк в кошара
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Имал съм една случка с омъжена жена на един санаториум. Тя беше с мъжа си и още докато той беше там, тя сама завърза разговор с мен.След няколко дни той си тръгна и още същата вечер стана работата.На един друг санаториум пък една пак сама дойде и завърза разговор. Излизахме по заведения с нея, ама нищо не предприех, щото беше по-възрастна .И накрая тоя,с който бяхме в една стая ме избъзика в нейно присъствие и каза:"Добре си прекарахте вие двамата."И аз му отговорих,че съм бил само разводач. И оная вика:"А що беше само разводач?".
        Та мисълта ми е,че по санаториуми голяма част от жените ходят с цел да си начешат някои части на тялото. Та предлагам Евго да си вземе карта за санаториум и там няма как да не стане работата.
        Но не ходят млади мацки по тези санаториуми.

        Вчера вечерта, докато си писахме тук, паралелно чатих с една жена във фейса.

        Мога да копирам и чата, готова е на всичко, лошото е, че скоро ще стане на 44г и цикълът й прескача, лекарите й казали, че е в предкритическа фаза.

        Аз й казах да отиде отново на лекар и да попита. И после ще говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          вергилчо е стар играч, не вярвам да го хванат докато им смига и жестикулира изразително
          а и винаги може да се направи, че има тикове с намигане и издуване на бузата отвътре с език
          Имал съм една случка с омъжена жена на един санаториум. Тя беше с мъжа си и още докато той беше там, тя сама завърза разговор с мен.След няколко дни той си тръгна и още същата вечер стана работата.На един друг санаториум пък една пак сама дойде и завърза разговор. Излизахме по заведения с нея, ама нищо не предприех, щото беше по-възрастна .И накрая тоя,с който бяхме в една стая ме избъзика в нейно присъствие и каза:"Добре си прекарахте вие двамата."И аз му отговорих,че съм бил само разводач. И оная вика:"А що беше само разводач?".
          Та мисълта ми е,че по санаториуми голяма част от жените ходят с цел да си начешат някои части на тялото. Та предлагам Евго да си вземе карта за санаториум и там няма как да не стане работата.
          Last edited by Vergil1975; 24.01.2023, 10:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Няма как да има развитие в тая ситуация. Просто отбелязвам факта, че туркините, помакините и циганките се омъжват за мъже от същата общност.И то след падането на комунизма тая тенденция се задълбочи, щото знам няколко двойки от смесени бракове, но преди 1990г.
            вероятно си прав
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              как се развиват нещата с туркините?
              виждал съм и хубавички от тях
              но веднъж бях попаднал на цяла група нисички, кривокраки и с голям диференциал
              Няма как да има развитие в тая ситуация. Просто отбелязвам факта, че туркините, помакините и циганките се омъжват за мъже от същата общност.И то след падането на комунизма тая тенденция се задълбочи, щото знам няколко двойки от смесени бракове, но преди 1990г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                Ако смигването бъде прихванато от другата половинка....ще има либоФ по анадолски.
                вергилчо е стар играч, не вярвам да го хванат докато им смига и жестикулира изразително
                а и винаги може да се направи, че има тикове с намигане и издуване на бузата отвътре с език
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Изграждане на нови жилища (жилищен фонд), чрез който се осигуряват жилища за:

                  1. Крайно нуждаещи се от:
                  Първа група нуждаещи се (3 подгрупи)
                  Втора група нуждаещи се (не получават жилище, АКО не попаднат в Първа група.
                  Трета група - още по-зле от Втора група...

                  2. Особено нуждаещи се служители, близки до властта (БКП, БЗНС, УБО...)

                  Не зная, че гореспоменатите служители са можели да получат жилище за своето семейство, а също - отделни (НЕПЪЛНОЛЕТНИ) членове, ученици и неженени студенти в семейството (на служители на УБО) - да получат свои жилища (Евго и брат му).

                  Евго живее 10-на години, преди 1989 (демокрацията), т.е - непълнолетен е, а тати очевАдно не е бил този лъФ в УБО, за да го "уреди" с апарт..., че и още един - за брат му...

                  Абе, какъв е бил тоя баща?!? Не стига, че няма икономически познания, но и връзки нямал... Едни никакви ТРИ апартамента в София да не може да осигури на децата си! За окайване са тия хора...
                  .
                  Отново пишеш на изуст. Днешния свят предлага много възможности да се купи апарт в СФ, кредити също има. Аз съм купил таман 2 пъти.
                  Last edited by Evgo; 24.01.2023, 11:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    няма ли поне да им смигаш, може някоя да се реши да пробва що е то балкански мъж
                    Ако смигването бъде прихванато от другата половинка....ще има либоФ по анадолски.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Първата жена астронавт в Космоса се обажда до центъра за ръководене на полета в Хюстън и казва:"Хюстън,имам проблем ".От Хюстън й отговарят:"Какъв е проблемът?".Следва мълчание. От Хюстън пак питат:"Какъв е проблемът ?".Отново мълчание. От Хюстън вече сериозно разтревожени за трети път питат:"Какъв е проблемът? ".И последва отговор:"Няма нищо, забрави".
                      как се развиват нещата с туркините?
                      виждал съм и хубавички от тях
                      но веднъж бях попаднал на цяла група нисички, кривокраки и с голям диференциал
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        - Брат, намерих жена която знае какво иска!
                        - И какво иска?
                        - Не знам.
                        Първата жена астронавт в Космоса се обажда до центъра за ръководене на полета в Хюстън и казва:"Хюстън,имам проблем ".От Хюстън й отговарят:"Какъв е проблемът?".Следва мълчание. От Хюстън пак питат:"Какъв е проблемът ?".Отново мълчание. От Хюстън вече сериозно разтревожени за трети път питат:"Какъв е проблемът? ".И последва отговор:"Няма нищо, забрави".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Знам за тези ограничения по времето на соца, но не са спазвани стриктно.

                          Хората с връзки са се уреждали по втория начин. И към края на соца, много хора не ги спазваха, т.е. вземали са апартаменти без да имат право.


                          Изграждане на нови жилища (жилищен фонд), чрез който се осигуряват жилища за:

                          1. Крайно нуждаещи се от:
                          Първа група нуждаещи се (3 подгрупи)
                          Втора група нуждаещи се (не получават жилище, АКО не попаднат в Първа група.
                          Трета група - още по-зле от Втора група...

                          2. Особено нуждаещи се служители, близки до властта (БКП, БЗНС, УБО...)

                          Не зная, че гореспоменатите служители са можели да получат жилище за своето семейство, а също - отделни (НЕПЪЛНОЛЕТНИ) членове, ученици и неженени студенти в семейството (на служители на УБО) - да получат свои жилища (Евго и брат му).

                          Евго живее 10-на години, преди 1989 (демокрацията), т.е - непълнолетен е, а тати очевАдно не е бил този лъФ в УБО, за да го "уреди" с апарт..., че и още един - за брат му...

                          Абе, какъв е бил тоя баща?!? Не стига, че няма икономически познания, но и връзки нямал... Едни никакви ТРИ апартамента в София да не може да осигури на децата си! За окайване са тия хора...
                          .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И в работата ми, и в квартала и сред роднините има много хора без половинка, такива са времената.

                            Особено е лошо за жените, знаете защо.

                            Ратко ме пита за старата мома, иначе не ми дреме за тази история.
                            Мдам, ама ти не гледай че е наполовина празна бутилката сега, а че е наполовина пълна. Това, че останалите са на твоя хал какво успокоение е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              На кръжок по пиеньЕ.
                              Уха, светват ми очичките. При мен е необичайно гадно студено. Добър илач би бил подобен кръжочец

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Евго не смята, че има някакъв проблем в него. Иначе е лесно да се дават такива съвети, но на практика се изискват години за осъзнаване на тежестта на семейните архетипи в определени случаи, особено когато се касае за преодоляване на сериозни обременености.
                                И в работата ми, и в квартала и сред роднините има много хора без половинка, такива са времената.

                                Особено е лошо за жените, знаете защо.

                                Ратко ме пита за старата мома, иначе не ми дреме за тази история.

                                Коментар

                                Working...
                                X