IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Съгласен съм, но по-интересното е, че дистанцията която се налага да бъде скъсена, се касае до женския пол. Комуникацията им с други мъже, обикновено е на високо ниво и доста аргументирана. Но наложи ли се, да се мисли извън логическия шаблон, както спомена...става страшно
    Моментът е емоцията. В точните на̀уки емоция няма. А жената е 99% емоция и 1% разум. Има и изключения де

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Според мен, следните фактори допринасят за успешния лов:
      Всичко е рисковано, не само лудите на пътя. Рисковано е да си купиш нов ТВ, щото ако спре тока, после мое го трясне токов удар. Асансьорите са рисковани. Предполагам схващаш идеята.

      Докато продължаваш да го наричаш лов, заплождане и още как ли не, не очаквай скоро ЗЕМЯ на хоризонта.

      Пачанга го е написал вече-- всичко е лични качества.
      Last edited by harpiata; 20.02.2023, 16:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Има госпожици, над 35 г. Стоят си сами........а могат всеки уикенд да си канят по някой мъж вкъщи, за по питие,

        Но не го правят. Чакат принца и не им е толкова важен сексът.
        Апетита идва с яденето.

        Не е хубаво да се говори така, но и тези жени са в не по-различна фаза на отчаяние от мъжете. Просто се прикриват по-умело. Могат да го играят и принцеси, ако мъжа няма подход и качва акциите с идеята да се хареса. Което погледнато отстрани изглежда като пустеещ магазин, в който влизайки клиент му се обяснява, че не е за там

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Не им е важно казваш ? Ти в час ли си ?
          Има госпожици, над 35 г. Стоят си сами........а могат всеки уикенд да си канят по някой мъж вкъщи, за по питие,

          Но не го правят. Чакат принца и не им е толкова важен сексът.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Интересното е, че мъжете по-лесно се навиват за секс и основно мислят за това.

            Докато жените трудно пускат и не им е толкова важно.
            Не им е важно казваш ? Ти в час ли си ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Съгласен съм, но по-интересното е, че дистанцията която се налага да бъде скъсена, се касае до женския пол. Комуникацията им с други мъже, обикновено е на високо ниво и доста аргументирана. Но наложи ли се, да се мисли извън логическия шаблон, както спомена...става страшно
              Интересното е, че мъжете по-лесно се навиват за секс и основно мислят за това.

              Докато жените трудно пускат и не им е толкова важно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Добави инженери и счетоводители, въобще аз ги наричам “студените” специалности. Там се акцентира на строго технически умения. Сега имам клиент инженер. Телекомуникациите ги разбира, обаче с човешките комуникации е мъка мъка
                Съгласен съм, но по-интересното е, че дистанцията която се налага да бъде скъсена, се касае до женския пол. Комуникацията им с други мъже, обикновено е на високо ниво и доста аргументирана. Но наложи ли се, да се мисли извън логическия шаблон, както спомена...става страшно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Пачангич, пролет иде, кокичета пробиват, горе главата
                  Тамън , време за ритуални ...... показности ..... В стил "ще и говоря хубаво ,отнесено ...."
                  Като се вземе и в предвид ,че доста мъже не са и фертилни ....смятай ... Купон в стил , "Пич помогни ми да оправя ....ко ..... жената"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Миналия сезон гледах "Ергенът" и се впечатлих от Виктор.

                    И си купих 3 нови констюма за топло време. Ризи имам. И ще търся палави котета (малки котета), ще им подарявам по една червена роза, ще ги черпя навън, ще им говоря хубаво, , за отнесени неща, за роматични неща, за чувства и отношения .........ще им предложа ексурзия в чужбина, дано стане........ Весело и непринудено.

                    У нас също е чисто и приветливо. Тези дни от ф.б. групите си купих 2 бр. немски кристални купи (много красиви) от отминали времена за 56 лв с доставката. И ги сложих в хола ми и стана много яко.
                    За чувства и отношения трябва да изчакаш,щото жените по-бавно се привързват от мъжете. Жените се плашат ако още на първа или втора среща им говориш за чувства и отношения.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Мъже се жалват като жени и пишат ли пишат , кое ,как ,какво ..... Не върви на добре този свят ....
                      Пачангич, пролет иде, кокичета пробиват, горе главата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Жените на първо място се впечатляват от визия,като това включва външен вид, дрехи,автомобил. Ти си висок и слаб така че визията си я имаш,обличаш модни дрешки, качваш се на Мерцедес или БМВ ,но да е по-спортен модел,по-скъп телефон, говориш им уверено и няма да имаш проблем да те харесат жени.
                        Изобщо не трябва да се самоуспокояваш,че и други мъже нямат приятелки.Важният си само ти и трябва да се интересуваш само от твоята ситуация.
                        Миналия сезон гледах "Ергенът" и се впечатлих от Виктор.

                        И си купих 3 нови констюма за топло време. Ризи имам. И ще търся палави котета (малки котета), ще им подарявам по една червена роза, ще ги черпя навън, ще им говоря хубаво, , за отнесени неща, за роматични неща, за чувства и отношения .........ще им предложа ексурзия в чужбина, дано стане........ Весело и непринудено.

                        У нас също е чисто и приветливо. Тези дни от ф.б. групите си купих 2 бр. немски кристални купи (много красиви) от отминали времена за 56 лв с доставката. И ги сложих в хола ми и стана много яко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Жените на първо място се впечатляват от визия,като това включва външен вид, дрехи,автомобил. Ти си висок и слаб така че визията си я имаш,обличаш модни дрешки, качваш се на Мерцедес или БМВ ,но да е по-спортен модел,по-скъп телефон, говориш им уверено и няма да имаш проблем да те харесат жени.
                          Изобщо не трябва да се самоуспокояваш,че и други мъже нямат приятелки.Важният си само ти и трябва да се интересуваш само от твоята ситуация.
                          Мъже се жалват като жени и пишат ли пишат , кое ,как ,какво ..... Не върви на добре този свят ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ще видя.

                            Малко е рисковано с тези луди по пътищата.

                            Те по филмите нещата са преекспонирани.


                            Според мен, следните фактори допринасят за успешния лов:

                            5% кола
                            5% апартамент
                            50% пари
                            40% вашите лични качества, умения и стратегия
                            Жените на първо място се впечатляват от визия,като това включва външен вид, дрехи,автомобил. Ти си висок и слаб така че визията си я имаш,обличаш модни дрешки и обувки, качваш се на Мерцедес или БМВ ,но да е по-спортен модел,по-скъп телефон, говориш им уверено и няма да имаш проблем да те харесат жени.
                            Изобщо не трябва да се самоуспокояваш,че и други мъже нямат приятелки.Важният си само ти и трябва да се интересуваш само от твоята ситуация.Още като те види жената да усети,че си поддържан мъж със самочувствие и финансови възможности,щото първото впечатление е много важно.
                            Last edited by mirodes; 20.02.2023, 15:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Моля, моля, хайде да не се обиждаме! Трите букви с точка пред името са ми изключително скъпи и ценни. Не знаеш с какви усилия съм ги добила
                              Наздраве!
                              Визирам по-скоро мъжете.

                              Теб в никакъв случай не те визирам, но ако знаеш с какви екзепляри се налага да контактувам …. И няколко уискита дабъл каск не стигат да се разтопят ледовете.

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Добави инженери и счетоводители, въобще аз ги наричам “студените” специалности. Там се акцентира на строго технически умения. Сега имам клиент инженер. Телекомуникациите ги разбира, обаче с човешките комуникации е мъка мъка
                                Моля, моля, хайде да не се обиждаме! Трите букви с точка пред името са ми изключително скъпи и ценни. Не знаеш с какви усилия съм ги добила
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X