IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не очаквам жена да разбере какво имам предвид. Жените сте индивидуалисти,а и много лесно предавате своя род,народ,Родина.От познатите ми мъже само един българин е женен за чужденка срещу поне 20 българки,омъжени за чужденци.И всички те отглеждат децата си като немци,англичани, араби и така нататък, а не като българи. Но историята е показала,че много по-добре е да имаш по-голям и сплотен род, отколкото да си индивидуален играч.Двамата най-велики пълководци в историята са Александър Македонски и Чингис хан.Първият оставя само един малолетен син,който най-вероятно бива убит,империята му се разпада и частите се управляват не от негови роднини. Докато Чингис Хан има 4 официални сина и стотици незаконни.След смъртта му синовете му разширяват империята, а в наши дни има десетки милиони потомци на Чингис хан.При нито един на Александър.
    прав си, щото им е по-лесно така,
    не е като да се бъхти от работа всеки ден на Запад като мъжете.
    Как да те разбере някой дето е генерално на друга честота ? Никога.

    Коментар


    • Пробвай пак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Нямам машина на времето да те изстрелям в десети век направо и да оправиш България. Според мен е било сериозна грешка да се изтрепат 52та рода. Оттам се е почнало с лошата демография.

        Оставям ви за час и после пак веселба
        Не очаквам жена да разбере какво имам предвид. Жените сте индивидуалисти,а и много лесно предавате своя род,народ,Родина.От познатите ми мъже само един българин е женен за чужденка срещу поне 20 българки,омъжени за чужденци.И всички те отглеждат децата си като немци,англичани, араби и така нататък, а не като българи. Но историята е показала,че много по-добре е да имаш по-голям и сплотен род, отколкото да си индивидуален играч.Двамата най-велики пълководци в историята са Александър Македонски и Чингис хан.Първият оставя само един малолетен син,който най-вероятно бива убит,империята му се разпада и частите се управляват не от негови роднини. Докато Чингис Хан има 4 официални сина и стотици незаконни.След смъртта му синовете му разширяват империята, а в наши дни има десетки милиони потомци на Чингис хан.При нито един на Александър.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Затова трябва да направиш свой клан.Колкото повече хора защитават интересите на тоя клан,толкова по-добре.За целта трябва да се стремиш да създадеш колкото се може повече деца и да сте задружни, като така всички ще защитават интересите на клана,а ти като негов лидер едновременно ще браниш другите,но и те ще те бранят. Само при хора генетично свързани може да се получи здрава спойка. Ти си развиваш бизнеса или каквото там работиш,едното ти дете може да стане лекар,другото юрист и така нататък в различни сфери ,та да се защитят максимално интересите на клана.
          Нямам машина на времето да те изстрелям в десети век направо и да оправиш България. Според мен е било сериозна грешка да се изтрепат 52та рода. Оттам се е почнало с лошата демография.

          Оставям ви за час и после пак веселба

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
            "Нима - тя рече - падна Троя
            сред плам и кръв и вик,
            мъже-глупаци, заради тоя
            примамлив женски лик

            Сред нас жените, както знае
            сред нас жените, както знае
            и сетния глупак
            На лоши пет една добра е....
            не, не на десет, а и тя е
            съмнителна все пак"


            Шекспир "Добрия край оправя всичко" Където Бертрам богат наследник и земевладелец се жени за Елена без да разбере как.

            Що си го заял пък ти Берти?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Жените на думи сте по-толерантни, но ти го казвам като мъж - ако сина ми един ден доведе жена с няколко ремаркета, ще го лиша от наследство. И това не означава, че го оставям без избор. Оставям избора на жената, която му е взела акъла - дали наистина го обича и е готова да го вземе гол като пушка, без моите постижения + тези на рода ни. Тогава много бързо нещата ще се наредят и лампата ще му просветне. Иначе и аз вярвам в безрезервната любов, но не по този начин
              Ами ок. Аз имам по-различно мнение обаче. Защото проследих във времето две три такива отхвърляния случили се на приятелски семейства и резултатите не бяха добри.

              И аз да си кажа - ще го приема и ще приема избора му. От няколко месеца е с първото си момиче и не е каквото аз искам, но мълча и приемам. Каквото има да става то ще става.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                Доколкото виждам цитата е към друг.

                Явно черпака е играл някъде...
                Влез в темата за “световните лидери” и ще се смееш през сълзи от коспирации. Само плоската земя я нямаше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Грешно се изразих - "ако имам син", трябваше да напиша. Но дори и хипотетично, не бих си променил мнението. Виждам как са се овълчили хората и има много ламтеж за чуждото, така че трудно бих се доверил на приказки. Лоялността и доблестта останаха някъде в предишните поколения, сега на фронта са сблъсъка на интереси.
                  И на мен ми прави впечатление, че много ламтят......за пари, за имоти, за дрехи, за коли .......

                  Трябва човек очите на 4 да си отваря.

                  Ами в "Първичен инстинкт" писателката какво правеше........първо ги изтощава със секс, а после вади шилото за лед от под леглото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                    Доколкото виждам цитата е към друг.

                    Явно черпака е играл някъде...
                    оф, и ти кат нея, на всяка манджа мерудия, тука е станало като кокошарник,
                    тебе бе, кой те пита изобщо ?
                    Просто сега влязох във форума и видях какви ги е нацяъкала Ганчето сноши сутринта.
                    Сега схвана ли ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Забележи в моя пост присъства думата “нормален”. И не визирам никой от форумците тук. Принципно говоря.
                      Леко съм пропуснАл думата

                      ъъъ, слабо се изявяваш нещо
                      Last edited by harpiata; 21.02.2023, 19:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                        Кво си се заяла с мене, кат не ти харесва, у лево, какво не разбра пак ?
                        Доколкото виждам цитата е към друг.

                        Явно черпака е играл някъде...

                        Коментар


                        • "Нима - тя рече - падна Троя
                          сред плам и кръв и вик,
                          мъже-глупаци, заради тоя
                          примамлив женски лик

                          Сред нас жените, както знае
                          сред нас жените, както знае
                          и сетния глупак
                          На лоши пет една добра е....
                          не, не на десет, а и тя е
                          съмнителна все пак"


                          Шекспир "Добрия край оправя всичко" Където Бертрам богат наследник и земевладелец се жени за Елена без да разбере как.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Всъщност, ти даже не се усещаш как грубо пресичаш чуждите граници опитвайки се да наложиш обезателно своето мнение. Това си е комуникационен проблем.

                            Разбрахме го твоето мнение, но никой не ти дава право да осъждаш така категорично хората с друго мнение. Проумей го най-после де.
                            Aх, че двоен аршин, ти два дена ме следиш по темите и ме осъждаш, а сега пищиш като оципана.
                            Ганче, вземи се във ръце и по-полека, че ми писна от компететни същества.
                            Кво си се заяла с мене, кат не ти харесва, у лево, какво не разбра пак ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Грешно се изразих - "ако имам син", трябваше да напиша. Но дори и хипотетично, не бих си променил мнението. Виждам как са се овълчили хората и има много ламтеж за чуждото, така че трудно бих се доверил на приказки. Лоялността и доблестта останаха някъде в предишните поколения, сега на фронта са сблъсъка на интереси.
                              Затова трябва да направиш свой клан.Колкото повече хора защитават интересите на тоя клан,толкова по-добре.За целта трябва да се стремиш да създадеш колкото се може повече деца и да сте задружни, като така всички ще защитават интересите на клана,а ти като негов лидер едновременно ще браниш другите,но и те ще те бранят. Само при хора генетично свързани може да се получи здрава спойка. Ти си развиваш бизнеса или каквото там работиш,едното ти дете може да стане лекар,другото юрист и така нататък в различни сфери ,та да се защитят максимално интересите на клана.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                от теб ще стане чудесна свекърва
                                Девойките много ме харесват. Лошото обаче е, че са с голямо текучество.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X