IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

    Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,
    С хора най-трудно се правят планове, но като цяло, да. След като много от мъжете не могат да си хванат жена и са сами, значи за останалите се пада повече от една. Това в случай, че първата няма възможност да покрие изискванията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


      Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

      Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,
      ако беърчо беше кореец щяха да му трябват поне 4 корейки за 3 деца
      Броят на очакваните бебета на жена в Южна Корея е спаднал до 0,78 за миналата година, показват данни, публикувани от статистическата служба на страната. През 2021 г. нацията отчете мрачен световен рекорд от 0,81 броя очаквани бебета – най-ниският сред над 260 страни, наблюдавани от Световната банка.

      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        При големите империи винаги става така. Една от причините за възхода на Османската империя през 14-ти век е феодалната раздробеност на Балканите.

        А пък на младини баща ми беше доста плодовит, но не е имал пари и желание за повече от 2 деца.
        Вс здрав мъж е плодовит ,както и вс жена , но еволюцията има изисквания !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Аз за това се боря финансово. Но искрено се забавлявам, когато публично го оповестя пред женска аудитория. В очите им виждам радост и любопитство - много обичат да ми връщат контра въпроса - коя ще се прежали да роди цели 3, че и отгоре. Та ги бъзикам, че не е нужно да са от една жена щом не иска - може от няколко

          И пак да спомена, не съм забелязал нито една негативна реакция при споменаването на тези ми желания. Подразбирайки се, че ще поема частта с осигуряването и комфорта им. Това все още ми дава надежди, че борбата за материалното има някакъв смисъл.

          Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

          Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,

          Коментар


          • Имам един познат, на 39 г.

            Има 2 деца от рускиня. По време на пандемията се развежда с нея и забременява новата си приятелка, която вече има 2 деца от друг мъж.

            Той има пари и си плаща издръжката. Помага и с грижи.

            Коментар


            • Около Елена търновско имената на селата са предимно Раховци, Блъсковци, Вулчовци, Яковци, Неювци. Как са получили такива имена? Значи заселват се Нею и жена му на някой баир, сбутат някаква къщичка и за 9 години правят 10 деца. След няма и още 10 години започва мултипликацията и всички там са Неювци. Така става.
              Last edited by vikhunter; 22.02.2023, 12:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                е, трудно е разбира се
                това са 3 нови айфоня на всеки 1-2 години
                3 еърмакса всеки сезон и какво ли още не х 3
                Вместо парите да се набиват в тули, може да се отглеждат с тях повече деца.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  А сега хората трудно ще гледат и осигурят 3 деца на днешно време.
                  Аз за това се боря финансово. Но искрено се забавлявам, когато публично го оповестя пред женска аудитория. В очите им виждам радост и любопитство - много обичат да ми връщат контра въпроса - коя ще се прежали да роди цели 3, че и отгоре. Та ги бъзикам, че не е нужно да са от една жена щом не иска - може от няколко

                  И пак да спомена, не съм забелязал нито една негативна реакция при споменаването на тези ми желания. Подразбирайки се, че ще поема частта с осигуряването и комфорта им. Това все още ми дава надежди, че борбата за материалното има някакъв смисъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    +1

                    А сега хората трудно ще гледат и осигурят 3 деца на днешно време.
                    е, трудно е разбира се
                    това са 3 нови айфоня на всеки 1-2 години
                    3 еърмакса всеки сезон и какво ли още не х 3
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      По време на комунизма на думи се насърчаваше раждането на повече деца, на практика беше точно обратното. Майка ми е била бременна с трето дете и гинекологът я е убедил да направи аборт,щото само циганките имали по много деца според него.А и такова мнение имаше в обществото. Аз съм сменил три училища -начално,основно и гимназия и нямах нито един съученик от семейство с три или повече деца.
                      А Османската империя е просъществува толкова дълго,защото винаги се е управлявала от един султан ,а не е била раздробена като Монголската империя. Съединението прави силата.
                      +1

                      А сега хората трудно ще гледат и осигурят 3 деца на днешно време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        А пък на младини баща ми беше доста плодовит, но не е имал пари и желание за повече от 2 деца.
                        От първо лице ли е твърдението ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          При големите империи винаги става така. Една от причините за възхода на Османската империя през 14-ти век е феодалната раздробеност на Балканите.

                          А пък на младини баща ми беше доста плодовит, но не е имал пари и желание за повече от 2 деца.
                          По време на комунизма на думи се насърчаваше раждането на повече деца, на практика беше точно обратното. Майка ми е била бременна с трето дете и гинекологът я е убедил да направи аборт,щото само циганките имали по много деца според него.А и такова мнение имаше в обществото. Аз съм сменил три училища -начално,основно и гимназия и нямах нито един съученик от семейство с три или повече деца.
                          А Османската империя е просъществува толкова дълго,защото винаги се е управлявала от един султан ,а не е била раздробена като Монголската империя. Съединението прави силата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Чингис хан е капо ди тути капи, най-големият мачо за всички времена. Покорява земи и народи, преспива с най-красивите жени от покорените народи,прави им деца като след това дава тези жени за съпруги на приближените си,като така осигурява бъдещето им,че няма да растат в бедност и мизерия и ще заемат важни постове в държавата като "деца"на монголски благородници.
                            Но дори и той допуска фатална грешка,която в крайна сметка води до разпадането на империята около 150 години след смъртта му.Заради жена.Като млад племенен лидер се жени за една жена,която я отвлича друго монголско племе.И той напада това племе, разгромява ги и си връща жената.Но жена му е бременна и не е сигурно кой е бащата на детето, щото докато е в плен тя е дадена за съпруга на един от водачите на другото племе. В крайна сметка Чингис хан приема детето като свое.След това му се раждат още трима сина от тази жена (има сигурно още стотици деца, ама официално не са негови).И е било редно според тогавашните обичаи най-големият син да наследи империята. Да ама е ималo съмнение за произхода му. Затова и Чингис хан разделя империята на 4 части,които да управляват синовете му.И след смъртта му започват вътрешни борби,продължаващи столетия, което отслабва империята и тя се разпада.Ако си беше взел друга жена и тя му роди деца,то първородния син щеше да го наследи и това да се предава с поколенията,нямаше да има вътрешни борби и монголите най-вероятно щяха да завладеят целият свят.
                            Та и най-големият мачо се е поддал на слабостта си към една жена.
                            При големите империи винаги става така. Една от причините за възхода на Османската империя през 14-ти век е феодалната раздробеност на Балканите.

                            А пък на младини баща ми беше доста плодовит, но не е имал пари и желание за повече от 2 деца.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Е, ти сега за първо/второ гадже няма какво да му се бъркаш. Младежа трупа опит. Говорим принципно за съжителство и да гради семейство, все процеси свързани с разхищение на време и ресурси. На мен също са се опитвали да ми се месят и не съм приемал чуждо мнение, но впоследствие съм осъзнавал, че е имало резон и не съм бил прав. Понякога нещата се виждат по-добре отстрани.
                              Въобще не смятам да се бъркам. Ти ги възпитаваш, но живота си е техен. Както казва и тнм най-лошо е да останат сами, а после идеални хора няма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ако знаеш с какво точно се занимавам последните 18 години ще си посипеш главицата с пепел и ще ми се извиниш. Това е номерът на анонимните форуми, че разговаряш с анонимни хора, които реално не познаваш, а някои и не си струва да познаваш.

                                Не ми тръгвай по тази нишка, защото пак ще удариш на камък.

                                Ей писна ми от тоя Чингиз Хан, брей.
                                Чингис хан е капо ди тути капи, най-големият мачо за всички времена. Покорява земи и народи, преспива с най-красивите жени от покорените народи,прави им деца като след това дава тези жени за съпруги на приближените си,като така осигурява бъдещето им,че няма да растат в бедност и мизерия и ще заемат важни постове в държавата като "деца"на монголски благородници.
                                Но дори и той допуска фатална грешка,която в крайна сметка води до разпадането на империята около 150 години след смъртта му.Заради жена.Като млад племенен лидер се жени за една жена,която я отвлича друго монголско племе.И той напада това племе, разгромява ги и си връща жената.Но жена му е бременна и не е сигурно кой е бащата на детето, щото докато е в плен тя е дадена за съпруга на един от водачите на другото племе. В крайна сметка Чингис хан приема детето като свое.След това му се раждат още трима сина от тази жена (има сигурно още стотици деца, ама официално не са негови).И е било редно според тогавашните обичаи най-големият син да наследи империята. Да ама е ималo съмнение за произхода му. Затова и Чингис хан разделя империята на 4 части,които да управляват синовете му.И след смъртта му започват вътрешни борби,продължаващи столетия, което отслабва империята и тя се разпада.Ако си беше взел друга жена и тя му роди деца,то първородния син щеше да го наследи и това да се предава с поколенията,нямаше да има вътрешни борби и монголите най-вероятно щяха да завладеят целият свят.
                                Та и най-големият мачо се е поддал на слабостта си към една жена.
                                Last edited by mirodes; 22.02.2023, 06:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X