IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Кристина. Сладко гадже с хубостта на северна България и амбицията на хората от този край. Не е трябвало да си надува устните. Тя е естествено красива. Дано не пипа нищо повече и понамали грима.

    https://youtu.be/Baxqg_SFCp0
    Да не се припозна в нея на младини?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Проверих.

      Не беше девствена......
      може да е имала няква форма на вагинизъм?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Кристина. Сладко гадже с хубостта на северна България и амбицията на хората от този край. Не е трябвало да си надува устните. Тя е естествено красива. Дано не пипа нищо повече и понамали грима.

        https://youtu.be/Baxqg_SFCp0
        Баш същата. Хубаво коте е, имаш око за жените

        Въпреки, че аз си падам по тъмнокоси - с права кестенява или черна коса, тъмни очи и по-матова кожа...но късмета все ме награждава - я с руси синеоки, или зеленооки и светли мадами.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Проверих.

          Не беше девствена......
          Абе евго това са си физически дадености - тясното ще си остане такова и след 1000 пъти използване, кофата си е кофа и при първото. Разликата е минимална.
          Твоята тояжка да не се изменя с използването
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Точно такава ти трябва. Най-вероятно е била девствена.Затова в началото ти трябва да я предразположиш. Не ти трябва куротрошачка,щото бивша курва няма.
            Проверих.

            Не беше девствена......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Привет,

              аз преди 2 г. бях с една жена, което явно не е била с мъж от години и беше трудна работа.

              Отдолу всичко свито, стегнато........като необработвана градина. Да кажат мъжете с голям опит,

              Отделно не беше много весела, отпусната и разкрепостена.


              Наистина жените от риалити форматите са счупи доста к......., ходят по нощни клубове, по купони и си намират от модерния тип мъже, с татуси, с бради. Но такава не става за семейство, ще отида някъде за няколко дни, а тя веднага ще използва случая да палува,
              Точно такава ти трябва. Най-вероятно е била девствена.Затова в началото ти трябва да я предразположиш. Не ти трябва куротрошачка,щото бивша курва няма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ако е като в Османската империя тия кандидатки щяха да са девствени. Тия са счупили по 50 к...,даже някои се хвалят колко добри били в секса.То няма лошо ако е за краткотрайна връзка, ама такава съпруга не бих препоръчал на никого.
                Но Меган ми се вижда свястна,скромна и интелигентна жена .Ако бях на негово място точно нея бих избрал.
                Привет,

                аз преди 2 г. бях с една жена, което явно не е била с мъж от години и беше трудна работа.

                Отдолу всичко свито, стегнато........като необработвана градина. Да кажат мъжете с голям опит,

                Отделно не беше много весела, отпусната и разкрепостена.


                Наистина жените от риалити форматите са счупи доста к......., ходят по нощни клубове, по купони и си намират от модерния тип мъже, с татуси, с бради. Но такава не става за семейство, ще отида някъде за няколко дни, а тя веднага ще използва случая да палува,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Сега като каза за момент го заслушахме!

                  Едвам го изтраях 2-3 мин. Бая неадекватен ми се стори... не знам защо, но много силно ми напомни онова напушеното министърче? Как му беше заглавието?
                  Не, не е напушен, неудобно му е малко. Обаче и аз го разбирам с толкова дизастър наоколо

                  https://youtu.be/e1uQwNFW4h8

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Много знаеш ти какво точно са правили в османската империя хитрите жени.

                    Относно подчертаното - влез в 21ви век де, стига рева по 10ти век, то и аз съм консерватовна ама го докарвам до 19-20ти век все пак.
                    Знам какво са правили, щото е имало обичай да се пие блага ракия след сватбата, т.е че жената е била девствена.И ако не е била такава, мъжът й е имал право да я изгони. Говоря за българските жени,не за мюсолманките, където и до днес е прието жената да е девствена. И това се е случвало до падането на България под комунистическа власт,т.е в 20-и век.
                    Една ключалка е ценна ако е отключена само от един ключ, а един ключ е ценен,ако е отключил много ключалки.
                    Last edited by mirodes; 23.02.2023, 08:16.

                    Коментар


                    • Снощи се загледах във... "Ергенът"...
                      Направо се опулих... Онемях...
                      Заболя ме и главата... И коремЪт...
                      Със сълзи плаках... И се смях..!
                      На "Ергенчето"... Не му завиждам...
                      След туй, що гледах и видях...
                      Разгонени кобили, как прииждат...
                      А той горкия... Между тях..!
                      Какъв разкош... Какви женици...
                      Две дузини... Женоря...
                      Кълки, джуки... Любеници...
                      "Ергенът"- Майко... Изгоря..!
                      Филмът беше... Комедийна-Драма...
                      "Ергенчето"... Попадна във капан...
                      От бардак, ще си избира дама...
                      Перла да изскочи... От рапан..?
                      Надъхани, наперени... Девици...
                      Нападнаха самотния... "Ерген"
                      Крещяха, кат разгонени лисици...
                      "Той е мой... И е за мен"...
                      Да се смея ли..? Или да плача..?
                      Туй ли е..? Съвременна Жена...
                      Бухнала, кат коледна погача...
                      Блееща, сред стадото овца..!
                      Chris Heart
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ако е като в Османската империя тия кандидатки щяха да са девствени. Тия са счупили по 50 к...,даже някои се хвалят колко добри били в секса.То няма лошо ако е за краткотрайна връзка, ама такава съпруга не бих препоръчал на никого.
                        Но Меган ми се вижда свястна,скромна и интелигентна жена .Ако бях на негово място точно нея бих избрал.
                        Много знаеш ти какво точно са правили в османската империя хитрите жени.

                        Относно подчертаното - влез в 21ви век де, стига рева по 10ти век, то и аз съм консервативна, ама го докарвам до 19-20ти век все пак.
                        Last edited by Arana; 23.02.2023, 08:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          И на мен ми бие на по-ерудиран младежа, но да се държи малко по твърдо, без излагации. Мене, ако ме хванат така в кадър ще потъна от срам. И другото което е - седнали кокошките и той да отиде и да се насади при тях...

                          Ти за една русичка с прическата с рогчетата ли говориш?
                          Кристина. Сладко гадже с хубостта на северна България и амбицията на хората от този край. Не е трябвало да си надува устните. Тя е естествено красива. Дано не пипа нищо повече и понамали грима.

                          https://youtu.be/Baxqg_SFCp0
                          Last edited by Arana; 23.02.2023, 08:32.

                          Коментар


                          • Гледам в ютуб представянето на кандидатките за ергена, както и част от разговорите им насаме. Единствено ми хареса Валерия, моделката с приюта за кучета. Е, освен да гледам слушам и гласовете им. Има прекрасен глас девойката.
                            Мис теменужени очи Ирина ли е? Бесарабската българка. Красива е, но...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              На мен ми е по-интелигентен от предишния. Да го подстрижат малко. От мацките има две три четири ок, другото си е обичайния силикон. Има една с теменужени очи, ако не са лещи и не е тъпа е ок.

                              Самият формат е абсолютно унизителен за жените. Можеха да измислят нещо по-смислено като формат, а не да ни връщат в оманската империя с един петел и двадесет кокошки.

                              Нейсе.
                              Ако е като в Османската империя тия кандидатки щяха да са девствени. Тия са счупили по 50 к...,даже някои се хвалят колко добри били в секса.То няма лошо ако е за краткотрайна връзка, ама такава съпруга не бих препоръчал на никого.
                              Но Меган ми се вижда свястна,скромна и интелигентна жена .Ако бях на негово място точно нея бих избрал.
                              Last edited by mirodes; 22.02.2023, 23:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                На мен ми е по-интелигентен от предишния. Да го подстрижат малко. От мацките има две три четири ок, другото си е обичайния силикон. Има една с теменужени очи, ако не са лещи и не е тъпа е ок.

                                Самият формат е абсолютно унизителен за жените. Можеха да измислят нещо по-смислено като формат, а не да ни връщат в оманската империя с един петел и двадесет кокошки.

                                Нейсе.
                                И на мен ми бие на по-ерудиран младежа, но да се държи малко по твърдо, без излагации. Мене, ако ме хванат така в кадър ще потъна от срам. И другото което е - седнали кокошките и той да отиде и да се насади при тях...

                                Ти за една русичка с прическата с рогчетата ли говориш?

                                Коментар

                                Working...
                                X