IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Е, ти сега за първо/второ гадже няма какво да му се бъркаш. Младежа трупа опит. Говорим принципно за съжителство и да гради семейство, все процеси свързани с разхищение на време и ресурси. На мен също са се опитвали да ми се месят и не съм приемал чуждо мнение, но впоследствие съм осъзнавал, че е имало резон и не съм бил прав. Понякога нещата се виждат по-добре отстрани.
    Въобще не смятам да се бъркам. Ти ги възпитаваш, но живота си е техен. Както казва и тнм най-лошо е да останат сами, а после идеални хора няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ако знаеш с какво точно се занимавам последните 18 години ще си посипеш главицата с пепел и ще ми се извиниш. Това е номерът на анонимните форуми, че разговаряш с анонимни хора, които реално не познаваш, а някои и не си струва да познаваш.

      Не ми тръгвай по тази нишка, защото пак ще удариш на камък.

      Ей писна ми от тоя Чингиз Хан, брей.
      Чингис хан е капо ди тути капи, най-големият мачо за всички времена. Покорява земи и народи, преспива с най-красивите жени от покорените народи,прави им деца като след това дава тези жени за съпруги на приближените си,като така осигурява бъдещето им,че няма да растат в бедност и мизерия и ще заемат важни постове в държавата като "деца"на монголски благородници.
      Но дори и той допуска фатална грешка,която в крайна сметка води до разпадането на империята около 150 години след смъртта му.Заради жена.Като млад племенен лидер се жени за една жена,която я отвлича друго монголско племе.И той напада това племе, разгромява ги и си връща жената.Но жена му е бременна и не е сигурно кой е бащата на детето, щото докато е в плен тя е дадена за съпруга на един от водачите на другото племе. В крайна сметка Чингис хан приема детето като свое.След това му се раждат още трима сина от тази жена (има сигурно още стотици деца, ама официално не са негови).И е било редно според тогавашните обичаи най-големият син да наследи империята. Да ама е ималo съмнение за произхода му. Затова и Чингис хан разделя империята на 4 части,които да управляват синовете му.И след смъртта му започват вътрешни борби,продължаващи столетия, което отслабва империята и тя се разпада.Ако си беше взел друга жена и тя му роди деца,то първородния син щеше да го наследи и това да се предава с поколенията,нямаше да има вътрешни борби и монголите най-вероятно щяха да завладеят целият свят.
      Та и най-големият мачо се е поддал на слабостта си към една жена.
      Last edited by mirodes; 22.02.2023, 06:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
        В миналия сезон можеше рускинята да е нагла
        Това е най-лекото определение, с което може да се нарече представителка на тая....блатна земля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

          Баси, всички ли си губите времето със тия тъпотии, даже им знаетв подробностите от живота.
          Времето е най-ценно, не го губете във глупости (даже и у анонимния форум).
          Споко, тигре!

          На ски сме, само дето е прекалено топло и водата тече отсекъде!

          Вечер се забавляваме да анализираме психо-профили.

          Едно от настолните ми четива е ето това!

          https://bg-nacionalisti.org/BNF/inde...5;t=1669274497

          Дълго е, отнема време.......... но си струва!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Ооо, много по-зле се очертава да е.

            Ама по-скоро търси някакви съкратени репортажчета, другото ще е тотална загуба на време.
            Баси, всички ли си губите времето със тия тъпотии, даже им знаетв подробностите от живота.
            Времето е най-ценно, не го губете във глупости (даже и у анонимния форум).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ами ок. Аз имам по-различно мнение обаче. Защото проследих във времето две три такива отхвърляния случили се на приятелски семейства и резултатите не бяха добри.

              И аз да си кажа - ще го приема и ще приема избора му. От няколко месеца е с първото си момиче и не е каквото аз искам, но мълча и приемам. Каквото има да става то ще става.
              Е, ти сега за първо/второ гадже няма какво да му се бъркаш. Младежа трупа опит. Говорим принципно за съжителство и да гради семейство, все процеси свързани с разхищение на време и ресурси. На мен също са се опитвали да ми се месят и не съм приемал чуждо мнение, но впоследствие съм осъзнавал, че е имало резон и не съм бил прав. Понякога нещата се виждат по-добре отстрани.

              Коментар


              • В миналия сезон можеше рускинята да е нагла, но поне прояви характер и износи шоуто на гръб. За сметка на хейта, който отприщи. Сега определено няма отличаващи се образи. Липсва опаковка и съдържание. А младежа е толкова галантен, че на моменти се чудя, дали не е част от групата на съблазнителките

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Ооо, много по-зле се очертава да е.

                  Ама по-скоро търси някакви съкратени репортажчета, другото ще е тотална загуба на време.
                  Клипчета в тубата ще е, но такъв цирк все пак следва поне частично да се уважи. Помниш рускинята от миналия ерген? Тука има един достоен кандидат за нея.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ако е по-зле от предишния път ще се напъна да го изгледам с антропологичен интерес.
                    Ооо, много по-зле се очертава да е.

                    Ама по-скоро търси някакви съкратени репортажчета, другото ще е тотална загуба на време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Насран, ама ти казвам насран до ушите!

                      Ама и те са му подбрали едни такива силиконки, че нямам думи.

                      п.п.
                      Виж, аз съм представител на поколение, което няма как да каже "дама" на жена, която се е набамкала до ушите със силикони и хиалурони и прочее... а по-скоро ще потърси начин да им помогне! Само че те не го виждат като проблем,.... всъщност болестта е тяхната гордост! :-((( Това е драмата на нашето съвремие.
                      Ако е по-зле от предишния път ще се напъна да го изгледам с антропологичен интерес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                        Нов ерген ли има? Утре ще наваксвам.
                        Насран, ама ти казвам насран до ушите!

                        Ама и те са му подбрали едни такива силиконки, че нямам думи.

                        п.п.
                        Виж, аз съм представител на поколение, което няма как да каже "дама" на жена, която се е набамкала до ушите със силикони и хиалурони и прочее... а по-скоро ще потърси начин да им помогне! Само че те не го виждат като проблем,.... всъщност болестта е тяхната гордост! :-((( Това е драмата на нашето съвремие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                          прав си, щото им е по-лесно така,
                          не е като да се бъхти от работа всеки ден на Запад като мъжете.
                          Как да те разбере някой дето е генерално на друга честота ? Никога.
                          Баш за теб съм сигурна, че с нищо особено не се занимаваш. Мен не ме мисли и не давай неинформирани мнения.
                          Last edited by mibova; 22.02.2023, 08:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ей, ся докато превключвахме тука каналите го мярнах.

                            Абе какъв е тоя насран ерген бря!

                            Тоя по цял ден сапунки щеше да прави у поделението!

                            Едната мома вика, че типичния българин бил с "чанта диагоналка" - верно ли бре!
                            Нов ерген ли има? Утре ще наваксвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Не очаквам жена да разбере какво имам предвид. Жените сте индивидуалисти,а и много лесно предавате своя род,народ,Родина.От познатите ми мъже само един българин е женен за чужденка срещу поне 20 българки,омъжени за чужденци.И всички те отглеждат децата си като немци,англичани, араби и така нататък, а не като българи. Но историята е показала,че много по-добре е да имаш по-голям и сплотен род, отколкото да си индивидуален играч.Двамата най-велики пълководци в историята са Александър Македонски и Чингис хан.Първият оставя само един малолетен син,който най-вероятно бива убит,империята му се разпада и частите се управляват не от негови роднини. Докато Чингис Хан има 4 официални сина и стотици незаконни.След смъртта му синовете му разширяват империята, а в наши дни има десетки милиони потомци на Чингис хан.При нито един на Александър.
                              Ако знаеш с какво точно се занимавам последните 18 години ще си посипеш главицата с пепел и ще ми се извиниш. Това е номерът на анонимните форуми, че разговаряш с анонимни хора, които реално не познаваш, а някои и не си струва да познаваш.

                              Не ми тръгвай по тази нишка, защото пак ще удариш на камък.

                              Ей писна ми от тоя Чингиз Хан, брей.
                              Last edited by Arana; 21.02.2023, 22:12.

                              Коментар


                              • Ей, ся докато превключвахме тука каналите го мярнах.

                                Абе какъв е тоя насран ерген бря!

                                Тоя по цял ден сапунки щеше да прави у поделението!

                                Едната мома вика, че типичния българин бил с "чанта диагоналка" - верно ли бре!

                                Коментар

                                Working...
                                X