IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    "Аз - така, аз - иначе!"

    Знаем, че ти БИ ПОСТЪПИЛ някак си. Знаеш как да постъпиш, това е правилно (ЗА, ТЕБ, самия).

    Не е задължително Евго да копира твои стереотипи, независимо какви етикети им лепиш (либерастия или други подобни).
    Напротив-задължително е.Щото ти му внушаваш, че не е способен да си намери жена, с която да създаде семейство и да имат деца. И да осиновял цяло семейство ,та да имал"внучета'.
    Това са пълни глупости.
    При теб не е от либерастия ,а от възрастта. Дъртите след определена възраст изкукват.
    Дори и в най-лошияг вариант да не срещне подходяща жена, от какъв зор ще си дава парите и ще полага грижи за чужди хора?При положение, че има племенници. Които са внуци на родителите му.И имат кръвна връзка.
    Last edited by mirodes; 10.02.2023, 10:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Изобщо не ми дреме ще си съгласна или не с това, което пиша..Форумите съществуват човек да си казва мнението. Ама с подобни писания искаш да ми повлияеш на това,което пиша.Е няма да стане.


      Несъмнено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Напротив-ожених се на 38 години и ми се родиха деца на 40 и 42 години. Така че не виждам никакъв проблем един мъж на 45 години да се ожени и има деца,а не да осиновява. Било чужди деца или цели семейства както ти предлагаш .
        И при НИКАКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА няма да осиновя чуждо дете,освен ако не става въпрос за племенниците ми.
        Не виждам никаква причина да го правя. Ако нямах деца щях да подпомагам племенниците си или децата на братовчедите ми.

        "Аз - така, аз - иначе!"

        Знаем, че ти БИ ПОСТЪПИЛ някак си. Знаеш как да постъпиш, това е правилно (ЗА, ТЕБ, самия).

        Не е задължително Евго да копира твои стереотипи, независимо какви етикети им лепиш (либерастия или други подобни).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Поколението раждано в диапазона от 1965-1979 година. Ако забелязваш по-възрастните от нас са по-мъдри и по-прекипели.

          А по младите вятър ги вее на бял кон. Общо взето е весело
          Абе май само са по увиснали и нямат сили да го вдигнат камо ли да кипнат
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Пиши бе джанъм, кой те спира? Ама не ме карай да съм съгласна с написаното.
            Изобщо не ми дреме ще си съгласна или не с това, което пиша..Форумите съществуват човек да си казва мнението. Ама с подобни писания искаш да ми повлияеш на това,което пиша.Е няма да стане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              кои сте вий "НИЕ"?
              Поколението раждано в диапазона от 1965-1979 година. Ако забелязваш по-възрастните от нас са по-мъдри и по-прекипели.

              А по младите вятър ги вее на бял кон. Общо взето е весело

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Твоите аналогии с "либерастката идеология" - са напълно неадекватни.

                Не отчиташ, или вече си забравил онова, което вчера Евго беше написал. Припомни си това, че Евго ЗА ПЪРВИ ПЪТ сподели, че харесва жена (с професия.... и т.н.)

                За неговите (Евгови) критерии - това е равносилно на революционна промяна в НЕГОВОТО мислене и развитие!

                Фактът, че много повече хора достигат до подобно мислене в по-ранна възраст - не означава, че те изповядват либерастка идеология.

                Те (болшинството) възприемат същността на дамите като нормални индивиди за съжителство, преживявания, възпроизводство..., поне в по-младата си възраст (от 50).

                Доколкото разбирам, самият ти си създал семейство на по-млада възраст, което по твоята "логика" не би трябвало да означава, че си либераст, ако имаш отрочета от женски пол, които сключват брак с хора, на които не им пука за теб..., а след много перипетии, на по-късна възраст - ти САМ решаваш да осиновиш...

                Досещам се, че ти няма да бъдеш осиновител при сегашните ТИ условия на живот (включително и, за да не бъдеш обвинен в либерастия)...

                Като юрист би трябвало да имаш богат житейски опит, а това изключва възможността за сполучливо предсказване на елементи от бъдещи (ОЧАКВАНИ) събития.
                Напротив-ожених се на 38 години и ми се родиха деца на 40 и 42 години. Така че не виждам никакъв проблем един мъж на 45 години да се ожени и има деца,а не да осиновява. Било чужди деца или цели семейства както ти предлагаш .
                И при НИКАКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА няма да осиновя чуждо дете,освен ако не става въпрос за племенниците ми.
                Не виждам никаква причина да го правя. Ако нямах деца щях да подпомагам племенниците си или децата на братовчедите ми.
                Last edited by mirodes; 10.02.2023, 10:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Има два варианта-или изобщо не пиша по дадена тема, или пиша каквото мисля. Ама да ми се казва какво и как да пиша няма да стане. Под претекст, че съм си налагал мнението. Не го налагам на никого,но форума е затова човек да си каже мнението по даден въпрос. Като не мога свободно да си го изразя, за какво изобщо да пиша?
                  Пиши бе джанъм, кой те спира? Ама не ме карай да съм съгласна с написаното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Стигал си портил другарчетата

                    Ние си караме втори пубертет и са ни разрешени лудории.
                    кои сте вий "НИЕ"?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Предполагам "спирането" важи до ранния следобед?

                      Чини ми се, че сте развили форумен-стокхолмски синдром...
                      Стигал си портил другарчетата

                      Ние си караме втори пубертет и са ни разрешени лудории.
                      Last edited by Arana; 10.02.2023, 10:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        И какво ще ти даде такава връзка с чужди хора?Отделяш финанси,време, ресурси за подпомагане на чужди хора.При положение, че имаш племенници,на които би могъл да дадеш тия финанси,ресурси и да отделиш от времето си.
                        В наши дни подобни възгледи са част от либерастката идеология, която се разпространява от левичарските кръгове в САЩ и Западна Европа (не казвам, че си такъв,но в случая виждането ти се припокрива с тяхното).За тия хора семейните и родовите връзки са най-лошото нещо на света. Холивудските звезди се надпреварват коя повече негърчета ще осинови,аборта е въздигнат като висша ценност,насърчават се децата да си"сменят пола",все някакви извращения, които нямат нищо общо с нормалните човешки взаимоотношения.

                        Твоите аналогии с "либерастката идеология" - са напълно неадекватни.

                        Не отчиташ, или вече си забравил онова, което вчера Евго беше написал. Припомни си това, че Евго ЗА ПЪРВИ ПЪТ сподели, че харесва жена (с професия.... и т.н.)

                        За неговите (Евгови) критерии - това е равносилно на революционна промяна в НЕГОВОТО мислене и развитие!

                        Фактът, че много повече хора достигат до подобно мислене в по-ранна възраст - не означава, че те изповядват либерастка идеология.

                        Те (болшинството) възприемат същността на дамите като нормални индивиди за съжителство, преживявания, възпроизводство..., поне в по-младата си възраст (от 50).

                        Доколкото разбирам, самият ти си създал семейство на по-млада възраст, което по твоята "логика" не би трябвало да означава, че си либераст, ако имаш отрочета от женски пол, които сключват брак с хора, на които не им пука за теб..., а след много перипетии, на по-късна възраст - ти САМ решаваш да осиновиш...

                        Досещам се, че ти няма да бъдеш осиновител при сегашните ТИ условия на живот (включително и, за да не бъдеш обвинен в либерастия)...

                        Като юрист би трябвало да имаш богат житейски опит, а това изключва възможността за сполучливо предсказване на елементи от бъдещи (ОЧАКВАНИ) събития.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Предполагам "спирането" важи до ранния следобед?

                          Чини ми се, че сте развили форумен-стокхолмски синдром...
                          Важи за постоянно. Имам предвид, че вече никога няма да й коментирам мненията,щом смята,че й налагам моето мнение .Щом така го възприема,няма проблем,,не съм човек, който се натрапва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Уважавам решението ти
                            Има два варианта-или изобщо не пиша по дадена тема, или пиша каквото мисля. Ама да ми се казва какво и как да пиша няма да стане. Под претекст, че съм си налагал мнението. Не го налагам на никого,но форума е затова човек да си каже мнението по даден въпрос. Като не мога свободно да си го изразя, за какво изобщо да пиша?

                            Коментар


                            • Предполагам "спирането" важи до ранния следобед?

                              Чини ми се, че сте развили форумен-стокхолмски синдром...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ок.Разбрах.Спирам повече да коментирам твоите постове. Щом коментарите ми ги възприемаш по тоя начин, проблемът лесно се решава.
                                Уважавам решението ти

                                Коментар

                                Working...
                                X