IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Мм, днес беше леко облачно и пистите се задържаха твърдички до към 3.
    Вчера след 12:30 вече бяха на супа!

    Миродес пак ли чингиса гледам се опитвал да пробутва... тоя юртогонец!!!
    Мани, голема фиксация му е това с кръвните линии. Може да е самият прероден Чингис. Нищо не се знае. 3Д битието е мистерия.

    Коментар


    • Мм, днес беше леко облачно и пистите се задържаха твърдички до към 3.
      Вчера след 12:30 вече бяха на супа!

      Миродес пак ли чингиса гледам се опитвал да пробутва... тоя юртогонец!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



        Защо мислиш, че има противоречие между казаното от мен? - Факт е, че хората са овълчени и че изискванията са по-високи. Следователно ми се налага да работя повече за да ги покрия. Говорим чисто финансово.

        И не е трудно да се свалят жени, проблема е съпътстващите разходи, ако искаш да градиш с тях. Под градене разбирай всичко свързано с осигуряването на бъдещото поколение. Иначе за свалка, какво ти коства - няколко срещи, евентуално почивка и вече си я писал в тефтера.
        почивката е голяма инвестиция
        евго добре прави като ги пита предварително:
        - ще ми даваш ли или да търся други хора?
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Насочи се към българския контингент първо.

          Интересно ми е.......вчера казваш, че хората много са се овълчили, а днес, че не е толкова трудно да се свалят жени и си готов "да работиш на няколко тезгяха",


          Защо мислиш, че има противоречие между казаното от мен? - Факт е, че хората са овълчени и че изискванията са по-високи. Следователно ми се налага да работя повече за да ги покрия. Говорим чисто финансово.

          И не е трудно да се свалят жени, проблема е съпътстващите разходи, ако искаш да градиш с тях. Под градене разбирай всичко свързано с осигуряването на бъдещото поколение. Иначе за свалка, какво ти коства - няколко срещи, евентуално почивка и вече си я писал в тефтера.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Хахаха, колко му е бе Ратко. Те на 2 корейки издръжката им е колкото на 1 нашенка. За 4 ще трябва сухо, колкото за жена и любовница.
            Насочи се към българския контингент първо.

            Интересно ми е.......вчера казваш, че хората много са се овълчили, а днес, че не е толкова трудно да се свалят жени и си готов "да работиш на няколко тезгяха",

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ако беърчо беше кореец щяха да му трябват поне 4 корейки за 3 деца
              Броят на очакваните бебета на жена в Южна Корея е спаднал до 0,78 за миналата година, показват данни, публикувани от статистическата служба на страната. През 2021 г. нацията отчете мрачен световен рекорд от 0,81 броя очаквани бебета – най-ниският сред над 260 страни, наблюдавани от Световната банка.
              Хахаха, колко му е бе Ратко. Те на 2 корейки издръжката им е колкото на 1 нашенка. За 4 ще трябва сухо, колкото за жена и любовница.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

                Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,
                С хора най-трудно се правят планове, но като цяло, да. След като много от мъжете не могат да си хванат жена и са сами, значи за останалите се пада повече от една. Това в случай, че първата няма възможност да покрие изискванията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                  Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

                  Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,
                  ако беърчо беше кореец щяха да му трябват поне 4 корейки за 3 деца
                  Броят на очакваните бебета на жена в Южна Корея е спаднал до 0,78 за миналата година, показват данни, публикувани от статистическата служба на страната. През 2021 г. нацията отчете мрачен световен рекорд от 0,81 броя очаквани бебета – най-ниският сред над 260 страни, наблюдавани от Световната банка.

                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    При големите империи винаги става така. Една от причините за възхода на Османската империя през 14-ти век е феодалната раздробеност на Балканите.

                    А пък на младини баща ми беше доста плодовит, но не е имал пари и желание за повече от 2 деца.
                    Вс здрав мъж е плодовит ,както и вс жена , но еволюцията има изисквания !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Аз за това се боря финансово. Но искрено се забавлявам, когато публично го оповестя пред женска аудитория. В очите им виждам радост и любопитство - много обичат да ми връщат контра въпроса - коя ще се прежали да роди цели 3, че и отгоре. Та ги бъзикам, че не е нужно да са от една жена щом не иска - може от няколко

                      И пак да спомена, не съм забелязал нито една негативна реакция при споменаването на тези ми желания. Подразбирайки се, че ще поема частта с осигуряването и комфорта им. Това все още ми дава надежди, че борбата за материалното има някакъв смисъл.

                      Ти го казваш с шеговит тон и за това не ти възразяват.

                      Наистина ли планираш да работиш върху няколко за целта,

                      Коментар


                      • Имам един познат, на 39 г.

                        Има 2 деца от рускиня. По време на пандемията се развежда с нея и забременява новата си приятелка, която вече има 2 деца от друг мъж.

                        Той има пари и си плаща издръжката. Помага и с грижи.

                        Коментар


                        • Около Елена търновско имената на селата са предимно Раховци, Блъсковци, Вулчовци, Яковци, Неювци. Как са получили такива имена? Значи заселват се Нею и жена му на някой баир, сбутат някаква къщичка и за 9 години правят 10 деца. След няма и още 10 години започва мултипликацията и всички там са Неювци. Така става.
                          Last edited by vikhunter; 22.02.2023, 12:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            е, трудно е разбира се
                            това са 3 нови айфоня на всеки 1-2 години
                            3 еърмакса всеки сезон и какво ли още не х 3
                            Вместо парите да се набиват в тули, може да се отглеждат с тях повече деца.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              А сега хората трудно ще гледат и осигурят 3 деца на днешно време.
                              Аз за това се боря финансово. Но искрено се забавлявам, когато публично го оповестя пред женска аудитория. В очите им виждам радост и любопитство - много обичат да ми връщат контра въпроса - коя ще се прежали да роди цели 3, че и отгоре. Та ги бъзикам, че не е нужно да са от една жена щом не иска - може от няколко

                              И пак да спомена, не съм забелязал нито една негативна реакция при споменаването на тези ми желания. Подразбирайки се, че ще поема частта с осигуряването и комфорта им. Това все още ми дава надежди, че борбата за материалното има някакъв смисъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +1

                                А сега хората трудно ще гледат и осигурят 3 деца на днешно време.
                                е, трудно е разбира се
                                това са 3 нови айфоня на всеки 1-2 години
                                3 еърмакса всеки сезон и какво ли още не х 3
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X